m 56 m Aflevering 175 voorjaar 2012 Goeree- Overflakkee Benefietavond Verhalen vertellen in Ouddorp Vrijdag 11 mei a.s. hopen wij, als cursisten van Pau Heerschap, een benefiet- avond te organiseren in samenwerking met onze meester. Hij heeft ons wegwijs gemaakt in het landschap van ons dialect op Goeree- Overflakkee. Alle cursisten zijn nu zover dat zij verhalen schrijven in het dialect en die ook graag willen voordragen. Het betreft mensen uit verschillende plaatsen van Goeree-Overflakkee en met verschillende achtergronden. Dat maakt de verhalen zo kleurrijk en verrassend. Deze avond belooft dan ook een bijzondere avond te worden, niet in de eerste plaats door de verhalen, maar meer nog door het ontzettende goede doel waarvoor wij deze avond op touw zetten. Het is namelijk voor het Alpe d'Huzes Team Flakkee. Donderdag 7 juni 2012 hopen deze jongens op 1 dag 6 keer de Alpe d'Huez te beklimmen.Hiermee willen zij zoveel mogelijk geld inzamelen met maar één doel voor ogen: het opzetten van revalidatieprojecten en conditieverbetering door sportieve activiteiten van kankerpatiënten en het mogelijk maken van onderzoeken om deze vreselijke ziekte te bestrijden. De avondvindt plaats in het Multifunctioneel gebouw 'Dorpstienden', Dorpstienden 4 te Ouddorp. De aanvang is 20.00 uur. Kaarten a 5.00 euro, inclusief een kopje koffie in de pauze, zijn te verkrijgen of te reserveren bij het WV-kantoor te Ouddorp tel.0187- 681789 of 's avonds aan de zaal. Wij willen u van harte uitnodigen! We göo d'r saeme 'n mböien avend van maeke!

Nehalennia | 2012 | | pagina 58