Aflevering 176 zomer 2012 2. Het bestuur Het bestuur bestaat uit ten minste vijf en ten hoogste vijftien leden, gekozen voor een tijd van vijf jaar door en uit de leden, bij meerderheid van uitgebrachte stemmen tijdens de algemene ledenvergadering. Bestuurskandidaten kunnen worden gesteld door het bestuur of door ten minste tien leden. De namen van de kandidaten moeten voor de aanvang van de vergadering worden opgegeven in een door de voorstellers ondertekend schrijven. Tijdens de jaarvergadering werd afscheid genomen van Bert van Leerdam, die zich de laatste jaren beijverde voor met name regio Walcheren en de website. Bedankt Bert. Eind 2011 bestond het bestuur uit de volgende personen: Voorzitter A.J. Scheele LvA Vicevoorzitter J. J. L.Jebbink W. Secretaris R. Willemsen Z.V.W Penningmeester J.L. Murre Th. Leden mw. Th. de Bruine-de Smet LvA mw. M. A. Nieuwenhuijse Phi. A. Damman Sch.-D. P. Heerschap G.-Ofl. C. Heule Sch-D 3. Medewerkers/sters Medewerkers/sters zijn personen die zich dienstig maken de doelstellingen van de vereniging te realiseren. In de eerste plaats zijn dat de verenigingsleden die de vragenlijsten (laten) invullen en opsturen. Daarnaast willen we noemen: De leden van de Wetenschappelijke Commissie, die de thematische vragenlijsten verzorgen en daarvan verslag doen in het blad Nehalennia. Bovendien is deze Commissie het aanspreekpunt voor publicaties. Verder bereidt deze Commissie de dialectdag inhoudelijk voor wat betreft het deel dat in de grote zaal gepresenteerd wordt. De "Werkgroep Dialectdag" die jaarlijks de dialectdag organisatorisch verzorgt. De heer Rinus Willemsen die het Project Zeeuws-Vlaanderen coördineert. De heer M. Passieux die de ledenadministratie, voor de Zêêuwse Dialect Verênigieng en voor de Werkgroep CultuurHistorie doet. Ten slotte willen we noemen de leden van de kascontrolecommissie en de redactie van Nehalennia. Het bestuur wil namens de vereniging al deze medewerkers hartelijk bedanken voor hun grote inzet gedurende het afgelopen jaar. 4. Leden ledereen kan lid van de vereniging worden. Het lidmaatschap wordt verkregen door aanmelding bij de ledenadministratie en de daarop volgende betaling van de jaarlijkse contributie. Het lidmaatschap eindigt bij overlijden, door opzeggen of door royement op voorstel van het bestuur als het lid tegen het belang van de vereniging handelt of handelde.

Nehalennia | 2012 | | pagina 37