Aflevering 180 zomer 2013 b. het bijeenbrengen van streektaalmateriaal, onder andere ten behoeve van aanvullingen op het 'Woordenboek der Zeeuwse Dialecten' en het uitgeven van publicaties in of over het Zeeuws of volkscultuur. c. het organiseren van relevante activiteiten in alle regio's. d. het in de lucht houden en maandelijks verversen van de website www. zeeuwsdialect.nl Het secretariaat is gevestigd aan de Boterzandestraat 15, 4521 AS Biervliet. 2. Het bestuur Het bestuur bestaat uit ten minste vijf en ten hoogste vijftien leden, gekozen voor een tijd van vijf jaar door en uit de leden, bij meerderheid van uitge brachte stemmen tijdens de algemene ledenvergadering. Bestuurskandida- ten kunnen worden gesteld door het bestuur of door ten minste tien leden. De namen van de kandidaten moeten voor de aanvang van de vergadering worden opgegeven in een door de voorstellers ondertekend schrijven. Tijdens de jaarvergadering werd afscheid genomen van Ari Damman, die zich de laatste jaren beijverde voor met name regio Schouwen-Duiveland. Bedankt Ari. Verder nam afscheid penningmeester Jaap Murre, die jarenlang onze penningmeester was. Hartelijk dank Jaap voor al je goede zorgen. Bij zijn afscheid werd hij benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau. Eind 2012 bestond het bestuur uit de volgende personen: Voorzitter: A.J. Scheele LvA Vicevoorzitter: J.J.L. Jebbink W. Secretaris: R. Willemsen Z.V.W Penningmeester: mw. P. van Hoeve Phi. Leden: mw. Th. de Bruine-de Smet LvA mw. M.A. Nieuwenhuijse Phi. vacature Sch.-D. P. Heerschap G.-Ofl. C. Heule Sch-D. 3. Medewerkers/sters Medewerkers/sters zijn personen die zich dienstig maken de doelstellingen van de vereniging te realiseren. In de eerste plaats zijn dat de verenigings leden die de vragenlijsten (laten) invullen en opsturen. Daarnaast willen we noemen: De leden van de Wetenschappelijke Commissie, die de thematische vragen lijsten verzorgen en daarvan verslag doen in het blad Nehalennia. Boven dien is deze Commissie het aanspreekpunt voor publicaties. Verder bereidt deze Commissie de dialsectdag inhoudelijk voor wat betreft het deel dat in de grote zaal gepresenteerd wordt. De 'Werkgroep Dialectdag' die jaarlijks de dialectdag organisatorisch ver zorgt. De heer Rinus Willemsen die het Project Zeeuws-Vlaanderen coördi neert. De heer M. Passieux die de ledenadministratie doet voor de Zeeuwse Dia lect Verênigieng en voor de Werkgroep CultuurHistorie. Tenslotte willen we noemen de leden van de kascontrolecommissie en de redactie van Nehalennia. Het bestuur wil namens de vereniging al deze mede werkers hartelijk bedanken voor hun grote inzet gedurende het afgelopen jaar.

Nehalennia | 2013 | | pagina 47