Aflevering 181 najaar 2013 vanaf die datum in onze jaarvergadering verantwoording wordt afgelegd door de penningmeester van Nehalennia en de kascontrolecommissie. Voor alle duidelijkheid: dit is de enige verandering die onze leden van deze omschakeling merken. U blijft de contributie van 20,- volgend jaar op dezelfde manier betalen. Zeeuwse Dialectdag U treft hieronder de uitnodiging voor de jaarlijkse dialectdag. We hopen een interessant programma aan te bieden, waarbij zowel folklore als dialect aan de orde komen. We hebben daarvoor mr. Gerard Smallegange bereid gevonden ons 's morgen mee te nemen naar het Zeeuwse platteland. De heer Smallegange is bekend van radio en tv, maar ook van zijn schitterende boeken over boerderijen, 's Middags hebben we Zeeuwse Sien achter de microfoon. In haar dialect van Walcheren zal ze ons een aangename middag bezorgen. Inschrijven gaat net als voorgaande jaren en wie het eerst komt, het eerst maalt. De toegangsbewijzen worden dit jaar niet opgestuurd: ze liggen gereed bij de ingang van de zaal. Hopelijk ontmoeten we elkaar die dag in Landlust! Tot ziens. Uitnodiging voor de Zeeuwse Dialectdag 2013 Thema: Nog volop Zeeuwse Volkscultuur De Zeeuwse Dialect VerĂªnigieng nodigt u uit voor 37e jaarlijkse Dialectdag op zaterdag 19 oktober zal worden gehouden in de sfeervolle Zeeuwse boerderij 'Landlust', Landlustweg 1, 4455 TK Nieuwdorp, tel. 0113 61 25 89. Het bestuur biedt u het volgende programma aan: 09.30 Ontvangst met koffie en een Zeeuwse bolus 10.00 Opening door de voorzitter, Adri Scheele 10.00 Algemene ledenvergadering 1. Opening van de jaarvergadering 2013 2. Notulen vorige jaarvergadering, 20 okt. 2012 (zie blz. 32) 3. Ingekomen stukken en mededelingen a. Wijziging statuten, zie blz. 32. b. Vaststelling Huishoudelijk Reglement, blz. 55 e.V. 4. Verslagen Kascommissie over 2012 5. Jaarrekeningen en verantwoording financieel beheer, worden in de vergadering uitgedeeld. Benoeming nieuw lid Kascontrolecommissie Afredend is mw. Roos Manderveld-van Veen 6. Begroting 2013 7. Verkiezing nieuwe bestuursleden. Reglementair aftredend en herkiesbaar is mw. Thea de Bruine-de Smet en de heer Kees Heule. Aftredend en niet herkiesbaar is voorzitter Adri Scheele. 8. Benoeming penningmeester Nehalennia per 1 jan. 2014. Voor deze functie stelden zich kandidaat mw. Th. De Bruine-de Smet en de heer dr. G. Will. 9. Kort verslag activiteiten

Nehalennia | 2013 | | pagina 33