Aflevering 181 najaar 2013 59 Artikel 14. Vervanging van bestuursleden 14. 1. Het bestuur draagt zorg voor een regeling voor de vervanging van bestuursleden die wegens vakantie, externe verplichtingen en kortdurend verzuim afwezig zijn door een van de andere bestuursleden. De regeling is zodanig dat de uitvoering van de taken van het te vervangen bestuurslid is gewaarborgd. De vervangingsregeling wordt aan de andere bestuursleden bekend gemaakt. De vervanging eindigt: 14.1. als het desbetreffende lid zijn plaats in het bestuur weer inneemt; 14.1.2.als de vervanger hierom schriftelijk het bestuur verzoekt; 14.1.3. als het bestuurslidmaatschap van het desbetreffende lid eindigt. Artikel 15. Uitgaande stukken Namens de vereniging uitgaande stukken, worden door voorzitter, dan wel het meest betrokken lid van het bestuur ondertekend. Artikel 16 Contact met de leden 16.1. Zeeuwsche Vereeniging voor Dialectonderzoek doet aan zijn leden jaarlijks mondeling en schriftelijk verslag tijdens de ledenvergadering in oktober. 16.2. Zeeuwsche Vereeniging voor Dialectonderzoek doet dit verder via het verenigingsblad Nehalennia en de website Zeeuwsdialect.nl Artikel 17 Webmaster 17.1. De secretaris en bij diens afwezigheid een aangewezen vervanger, stuurt de webmaster aan. 17.2. De webmaster verzorgt en actualiseert minstens maandelijks de website. 17.3. De webmaster geeft de passwords en toegangscodes door aan de secretaris en penningmeester. 17.4 De financiële vergoeding wordt door het bestuur vastgesteld. 17.5. De penningmeester betaalt de webmaster per 1 april en 1 okt. 17.6. De webnmaster doet in december schriftelijk verslag aan het betuur van de gedane werkzaamheden en stelt een begroting op voor het komend jaar. 17.7. De webmaster legt verantwoording af van het gevoerde beleid tijdens de algemene ledenvergadering. 17.8. De webmaster heeft een jaarcontract dat afloopt op 31 dec. 17.9. De schriftelijk opzegtermijn van het jaarcontract is drie maanden. 17.10. Bij beëindiging van het jaarcontract draagt de webmaster alle in 17.3 genoemde toegangen en databestanden aan de penningmeester en secretaris één maand voor beëindiging van het contract, over Artikel 18. Commissies 18.1. Het bestuur zal, ter ondersteuning van haar taken, commissies instellen. Hierbij worden onderscheiden commissies per verenigingsonderdeel en overige commissies. 18.2. De vereniging kent als commissies per onderdeel: 18.2.2. De Wetenschappelijke Commissie 18.3.1. Kascommissie 18.3.2. Bijzondere Activiteiten Commissie

Nehalennia | 2013 | | pagina 61