Aflevering 181 najaar 2013 Artikel 24. Beëindiging lidmaatschap 24.1. Het opzegging van het lidmaatschap dient schriftelijk bij de ledenadministratie plaats te vinden minimaal 1 maand voor het einde van het verenigingsjaar. 24.2. Een lid dat opzegt is verplicht de contributie te betalen tot en met het einde van het verenigingsjaar. 24.3. Indien er sprake is van automatische incasso dan zal het innen van de incasso's eindigen. 24.4. Opzeggingen welke na 1 december door de ledenadministratie of het secretariaat worden ontvangen hebben tot gevolg dat de, voor het daarop volgende kalenderjaar, aan de KNZB verschuldigde bedragen alsnog dienen te worden voldaan door het opzeggende lid. 24.5. Het bestuur houdt zich tevens het recht voor het lidmaatschap per direct te beëindigen indien een lid dertig dagen na aanvang van een uitsluiting niet tot betaling is overgegaan of op enigerlei andere wijze de vereniging ernstige materiële of immateriële schade heeft toegebracht. De ernst van de schade staat ter beoordeling van het bestuur. 24.6. Bevestiging beëindiging. Een uitschrijving zal schriftelijk worden bevestigd. Deze bevestiging kan vergezeld gaan van informatie betreffende het nog openstaande bedrag en de wijze en het moment van betaling van de nog verschuldigde bedragen. Artikel 25. Restitutie 25.1. Mogelijke restitutie van de contributie is ter beoordeling van het bestuur. Artikel 26. Slotbepaling 26.1. In alle gevallen, waarin het Huishoudelijk Reglement niet voorziet, beslist het bestuur. In bijzondere gevallen beslist het bestuur zo nodig na toetsing door de Algemene Ledenvergadering. 26.2. Ieder lid wordt geacht de bepalingen van de Statuten en het Huishoudelijk Reglement te kennen, alsmede alle verder wettig vastgestelde en behoorlijk bekend gemaakte regels en bepalingen. 26.3. Overal waarin dit document de mannelijke vorm wordt gehanteerd, dient tevens de vrouwelijke vorm te worden gelezen. 26.4. De bestuursvergadering is te allen tijde bevoegd het huishoudelijk reglement te wijzigen. 26.5. In gevallen waarin dit reglement niet voorziet, beslist de bestuursvergadering. Aldus goedgekeurd in de Algemene ledenvergadering van 19 okt. 2013.

Nehalennia | 2013 | | pagina 64