The CUBE NO NONSENSE Hfl 998 recording studio Audio- Consult NOOTverBANDJES Studio Jos Rentmeester Professionele 16 sporen opnamestudio voor GD-MG-Demo-Gommercials-Jingles en Orkestbanden Wij werken o.a. met Tascam, Roland, Panasonic, Sony, Nakamichi, Technics, Lexicon, Behringer, BBE, Aphex, Drawmer, QSC, Tannoy, Yamaha, AKG, Neumann, Shure, Sennheiser, Crown, Beyer, Fender, Ibanez, Pearl, Korg, Crate, maar vooral met tevreden klanten. Informeer eens naar de mogelijkheden of vraag de gratis brochure. The CUBE recording studio Eikelhof 5 4641 JL Ossendrecht Licht Geluidverhuur Bernhardstraat 31 4532 AS Terneuzen Tel.: 01150 - 96525 Hoofdstraat 98, 4441 AE Ovezande 01195 - 5379 Music Recording Producing Rogier Carpentier Tel. 01647 -4440 Fax 01647 -3631 Adviesbureau voor kwaliteitsweergave SHURE DRAADLOOS BODY PACK ONTVANGER excL BTW Band: Surrender CD: Oans bin de Zeeu wen (VMI1015) informatie: 01106-3488 Opgenomen bij Jos Rentmeester Ovezande Met hun CD 'Oans bin de Zeeuwen' heeft Surren der een pront produkt af geleverd. Zowel vriend als vijand van de rockmu ziek zal moeten toegeven dat het een document is. Goed gemixed en goed gespeeld. Het is trou wens leuk dat de teksten meegeleverd zijn want het is niet voor iedereen weggelegd om het dialekt te volgen dat de jongens er allemaal uitgooien. Met het boekje en het Groot Woordenboek der Zeeuw se Dialecten in de hand moet je er uit kunnen ko men. Jammer dat er geen po tentiële hit op de CD staat want dat zou de kans op Hilversumse airplay ver groten. Nu zal het, zo vrees ik, altijd een stukje Zeeuwse folklore blijven. Maar dat mag voor ons Zeeuwen de pret aller minst drukken. Surrender blijft trouwens ëen band die een nuttige tegenhan ger vormt ten opzichte van de 'Ambras'- en 'En gel Reijnhoudt'-achtigen die met een bejaarden- folklore muziek de gene ratie boven de 50 jaar be dienen. Mensen die van humor houden, kunnen beslist plezier beleven aan de 13- nummers tellende CD. En dat het titelstuk 'Oans bin de Zeeuwen' oorspronke lijk uit de pen van Bei Cock komt zonder dat dit door Surrender wordt ver meld, vergeven we de band graag bij de belofte dit bij de tweede persing in orde te maken. Mis schien is het een leuk idee hem dat nummer eens li ve mee te laten spelen (BvL) Band: Eye to eye Demo: Second sight info: 01172-6090/ 01184-18567 Opnames: 7 Na een paar interne le den-wisselingen is 'Eye to eye' terug van wegge weest. In de afgelopen ja ren liéten de jongens van zich horen tijdens een re cord-aantal optredens met van de band en als hoogtepunt het (uitge voerde) intitatief om op het Straatfestival in Vlis- singen 'The Wall' van Pink Floyd, kompleet met alle toeters en bellen, neer te zetten. Daar wordt je moe van en dat betekent dat je alle recht hebt op een retraite. Op 'Second sight' staan 2 nummers: 'Are you ready now' van Brian van Zwie- tering en 'I don't know why' van Peter Toussaint. Daaruit blijkt dat Eye to eye een ietwat symfoni sche rockband is die met mooie gitaar-solo's en naar mijn mening wat zware zangstukken een goed stukje muziek neer weet te zetten. Al luiste: rend zie ik al weer een op treden met veel theater en licht-effekten voor me. Mooi om naar te kijken. Maar dat moet de groep dan ook echt wel waar maken. Anderszullen ze heel hard moeten werken om te blijven boeien. Over het geluid geen onverto gen woord, uit de infor matie blijkt dat de demo werdt geproduced door John Kibble. Hij kan het wel, maar wie is hij (BvL) Disco shows P.A. install. Technische verzorging voor al uw evenementen 4424 AN Wemeldinge

Noot | 1993 | | pagina 7