The CUBE recording studio Bernhardstraat 31 4532 AS Terneuzen Tel.: 01150-96525 NOOT, BENE Licht Geluidverhuur Disco shows P.A. install. Technische verzorging voor al uw evenementen li Professionele J6 sporen opnamestudio voor CD-MC-Demo-Commerciais-Jingies en Orkestbanden Wij werken o.a. met Tascam, Roland, Panasonic, Sony, Nakamichi, Technics, Lexicon, Behringer, BBE, Aphex, Drawmer, QSC, Tannoy, Yamaha, AKG, Neumann, Shure, Sennheiser, Crown, Beyer, Fender, Ibanez, Pearl, Korg, Crate, maar voorat met tevreden klanten. Informeer eens naar de mogelijkheden of vraag de gratis brochure. The CUBE recording studio Rogier Carpentier Eikelhof 5 Tei. 01647 -4440 4641 JL Ossendrecht Fax 01647 -3631 rubriek voor ingezonden meningen van lezers vervolg van pag. 3 Daar zorgen ze voor mastering, persing en het drukken van de hoesjes. Na twee maan den krijg ik dan een grote stapel van 750 CD's met bovenop de rekening. Thuis heb ik dan al 100 standaard brieven liggen die ik samen met de CD op stuur naar 100 platen maatschappijen en bladen wereldwijd. Noot: Wereldwijd? AvdB: Ja, zoals daar zijn de VS, Rusland, Japan, Zuid-Afrika, ge heel Europa... Noot: Ho maar! Sorry, ik heb wat last van déjè vue. AvdB: Goed, alle bands krijgen 25 exem plaren voor eigen doel einden en de rest ver koop ik. Een distributie bedrijf (Semaphore) zorgt ervoor dat de CD in de platenzaken in Nederland komt te liggen. Verder verkoop ik veel CD's per post in reactie op publikaties in bladen overal ter we reld. Aangezien ik op non-profit basis werk, hoef ik geen hoge prijs voor de CD te rekenen. Noot: WH je in de toe komst met DSFA nog gaan uitbreiden? AvdB: Nee, zoals het nu gaat vind ik het prima. Ik verdien er dan wel niet mee, maar ik heb er wel een hoop voldoe ning aan. Het verzinnen van een naam voor een nieuwe uitgave en het maken van een hoes- ontwerp vind ik bijvoor beeld heel erg leuk. Bovendien kan ik de zaak nu overzien en hoef ik geen extreem hoge financiële risico's te nemen. Ik heb ook geen zin in een zware administratie en veel ge zeur. Daar heb ik trou wens geen tijd voor omdat ik ook nog een verpleegkundige oplei ding volg. Noot: Nog een laatste vraag. Hoe zit het met Zeeuwse bands bij DSFA? AvdB: Tot nu toe heb ik 2 Zeeuwse bands op een DSFA-uitgave ge had: Gorefest en Pollu ted Inheritance. Ik wil op mijn CD's bands hebben die zich kunnen meten met wat er inter nationaal gaande is. Uit Zeeland heb ik nog weinig gehoord van dit niveau, maar dit komt ook omdat het genre waar ik me mee bezig houd niet zoveel wordt gespeeld in Zeeland. Ik luister wel altijd extra aandachtig naar Zeeuw se bands, dus als er goede groepen tussen zitten hoor ik het graag." Anthony van den Berg is in vrij korte tijd uitge groeid tot een autoriteit op het gebied van doom, death, metal, grind en thrash. Daar hij kennis van zaken heeft op het gebied van band promotie en een groot hart voor de Zeeuwse popmuziek, wil hij bands met vragen op dit gebied graag helpen. Heb je interesse, stuur dan een briefje met antwoordzegel naar: Anthony van den Berg, Bloemenlaan 181, 4383 TC, Vlissingen. Peter Toussaint BLUFPOKER Onlangs las ik met ver bazing het stukje over Drowning Accidents in Noot 4. Wat een bluf fers zeg, alsof we in Zeeland een stelletje achterlijke bluffers zijn. Wilfried Goncalves schopt toch wel op be lachelijke wijze aan te gen de Zeeuwse en Ne derlandse popmuziek. Ook de Zeeuwse studi oeigenaren doen het volgens Goncalves niet op de juiste manier. Wat ik me afvraag na het lezen van dit artikel, is wat Goncalves in het Zeeuwse zoekt. Er is in het verleden al genoeg tegen de Zeeuwse pop muziek geschopt en nu gaatzo'n egotripper als Goncalves daar nog eens een schepje bo venop gooien. Gelukkig gebeuren er nog veel goede dingen in de Zeeuwse pop en zo'n bandje als Drow ning Accidents kunnen we hier missen als kies pijn. Als Goncalves denkt dat de muziek van zijn bandje zo unike is, dan moet hij maar snel naar de States of naar Engeland afreizen. GOES, Caspar Roose t». mm ingezonden brieven van lezers zijn welkom zolang ze betrekking he- ben op artikelen die in NOOT verschenen, en geen ander doei hebben dan het uiteenzetten van de eigen mening van de schrij- verlsi. De ingezonden reakties dienen te worden voorzien van naam en volledig adres van de inzender, en ze moeten worden gericht aan het redaktieadres van NOOT (Zie kolofon). De redaktie behoudt zich het recht voor, ingezonden brieven zonder overleg met de schrijver te weigeren of in te korten.

Noot | 1993 | | pagina 6