5 6 Nieuw Zeeland Loos is een nieuwe Walcherse Nederlandstalige rockband. Ze zijn in decem ber 1994 ontstaan. De le den van de band zijn Bo de Beer - gitaar en zang, Mark Verboven - bas, Hans Wal raven - drums en zang, Jurgen Hoitsma - gitaar en Dick Hoitsma - zang, mondharmonica en akoesti sche gitaar. Voor meer info en boekingen bel je met Dick Hoitsma, tel.: 01180 15043. Swiers Company is een nieuwe Walcherse rock band rond Robert Jan Swiers. Swiers wilde voor zichzelf enkele nummers in een studio vastleggen met een volledige band bezetting. Zo kwam al snel het idee om met deze gast muzikanten een band te beginnen. Zo speelt Vanni Patty de bas, Alvin Manu- huwa drums en Willem Dek de sologitaar. Swiers zelf speelt piano en akoesti sche gitaar. Voor meer in formatie en boekingen kan je bellen met Lex Amrein, tel.: 01196-13731. Electric Movement is de naam van een nieuwe Zeeuwse Rhythm en Bluesformatie met een hoog soul gehalte en enige rock invloeden. De bandleden zijn Henri Grim - drums, Rogier van Besouw - bas, Jeroen Brand - gitaar, Sonja de Deckere - sax, Sylvia de Troije - zang en Duije Deurloo - toetsen. Voor meer informatie en boekingen bel je met Dye Deurloo, tel.: 01195-5632. Toen Henri Grim en Sylvia de Troije besloten om uit Mother Vandenberg te stappen, besloten de andere leden een nieuwe band op te richten. De band heet Blue Fever. De leden zijn Claudia van den Berge - zang, Joryn van de Wel - achtergrondzang, Cees Groenewegen - gitaar, Peter Groenewegen - toetsen, Paul de Waal - bas en John Nijhuis - drums. Voor meer info en boekingen kan je terecht bij Peter Groenewegen, tel.: 01196 13272 of Paul de Waal 01199-5249. kl Daar zanger Rinko van Gringo een eigen bedrijf had opgestart, heeft hij zijn band te kennen gegeven, weinig tijd meer te hebben om te musiceren. De ex- Gringo leden, m.u.v. Annemarie v.d. Vliet- Louwerse, besloten met zanger Rudy Lockefeer en achtergrondzangeres Mira Leupen, een nieuwe band op te richten (ze hebben nog geen bandnaam). Rinko heeft intussen met andere muzikanten een wat meer 'vrijblijvende' band opgericht. De Walcherse formatie No Pay bestaat uit Marco van Leeuwen - gitaar, Koos Klopmeyer - zang en gitaar, Laurent Kemeling - bas en Rene Geschiere - drums. De band is beinvloed door o.a. Pearl Jam, Nirvana, Burma Shave, U.D.S. en Soundgarden. Bij hun optreden in Cafe Domburg te Domburg, bood Dirk de Haan de band aan om een demo te komen maken in zijn huisstudio. Deze demo is te bestellen bij Koos Klopmeijer, tel.: 01188 3797. Tevens liet de band weten dat er onderhandelingen gaande zijn om enkele optredens in e i Frankrijk te gaan doen. Onder de naam Trite is in januari 1994 een gitaarrockband opgericht in Goes. De naam werd in de loop van 1994 veranderd in Dizzy Spells. De bandleden zijn Eric van Noppen - drums, Martijn Proos - gitaar en zang, Marcel Jansen - gitaar en zang en Bram Huisson - bas en zang. Bij de laatste kan je ook terecht voor informatie en boekingen. Zijn telefoonnummer is 01100-52705 (weekend) of 01184-12547 (door de weeks). F.U. T. is de naam van een nieuwe Walcherse band die punk, grunge en industrial mengt. De band is beinvloed door o.a. Ween, New Bomb Turkes en Frank Zappa. De leden zijn Tommy -gitaar, Evert Jan - gitaar, Roy - gitaar, Jeffrey -bas, Gwen - zang en bas, Peter - (elektronische) drums en Martijn - elektronische drums en raps. De band is nog op zoek naar een vaste oefenruimte. Voor inlichtingen kan je bellen met Tommy, tel.: 01184 12306. Hoge Nood Een beginnende rockband, die voornamelijk covers speelt, is op zoek naar een bassist. Wie interesse heeft kan bellen met William, tel.: 01180-36880, of Jeroen, tel. 01131-2086. Gitarist Robin van Damme (ex-Zeeuws meisje) heeft medio juni 1994 een funky rockband opgericht. Zangeres is de ook bij Zeeuws Meisje zingende Margret v.d. Hoeven en de bas wordt bespeeld door Peter Schuchardt. Er is nog een vakature vrij voor een drummer. Wie interesse heeft kan bellen met Robin, tel.: 01188-1383 of Peter, tel.:01100-30083. X large is een Walcherse punkrockband die hun eerste optreden deed tijdens een schoolfeest op de C.S.W. te Middelburg. De leden waren tijdens dit optreden Coen Hamelink - zang, Edwin Molenveld - gitaar, Jan Willem v.d. Blom - bas en Kees Kodde - drums. Na het optreden op 1 2 mei in de Walk Inn te Vlissingen zullen er wat veranderingen in de band plaatsvinden. De bandnaam wordt dan Outlined en Coen zal dan slaggitaar gaan spelen. De nieuwe zanger wordt Dennis en tevens is men nog op zoek naar een nieuwe drummer. Wie interesse heeft kan bellen met Coen Hamelink, tel.: 01184-71255. J ins Outs De nieuwe bassist/ bongospeler van de Walcherse formatie Shaved Fish is Michiel de Kroon. Na de bezettingswisseling heeft de band een geheel nieuw repertoire ingestudeerd, met veel jaren zestig invloeden. Nieuw contactpersoon van de band is gitarist Joris Dieleman, tel.: 01180 3411 5. De nieuwe drummer van de uit Goes afkomstige instrumentale rockband The Gain (voor recensie demo zie elders dit blad) is Paul Bukkens. Hij drumt ook bij Shure as heil. De nieuwe drummer van de Zeeuws/Brabantse heavy metalformatie Halcyon is Wilfred Landa. Snik, na zes jaar is er een eind gekomen aan het bestaan van de melodieuze rockband Eye to Eye. De Zuid Bevelandse heavy metalformatie Over the edge is weer compleet. De nieuwe gitarist is Jaap Zandee en de nieuwe drummer is Kees de Graaf. Tribes, waarvan we vorige keer al het ontstaan hadden gesignaleerd, is enigszins van samenstelling veranderd. De aktuele line-up is nu Brian Quite - gitaar, Brian Bouwens - drums, Jason Bouwens - gitaar en zang en Guus Sibbald - bas. Ook Brian Quite zijn telefoonnummer is veranderd. Het nummer is nu: 01184-17140. Via de Noot wil Collin Hoondert iedereen die

Noot | 1995 | | pagina 4