KLEI I 11 2569. (Vervolg van pagina 10) Oorschot - gitaar en zang en Linda Hoogendoorn - zang. De leden van de band hebben hun oor sprong allen in Zeeuwsch- Vlaanderen, maar studeren nu in o.a. Leiden. Voor meer info en boekingen kan je bellen met Krijn, tel.: 071-127305. De Terneuzense reggaeband Flux speelde ook op dit festival. Hoewel niet nieuw, willen we toch wat info over de band kwijt, omdat er verder wei nig over bekend is. Onge veer vijf jaar geleden kwa men er wat muzikanten bij elkaar om een rockbandje te beginnen. Na een bezet tingswisseling besloot men twee jaar geleden om reggae te gaan spelen. Sindsdien bestaat de band uit Remco Calbo - zang en gitaar, Tijl Vercauteren - drums, Stefan Grob - bas en Timon Grob - toetsen. Eind '94 nam de band in eigen beheer een demo op (voor bespreking: zie vorige Noot). Deze demo kwam via via bij de organisatoren van Mosselrock te Yerseke en deze nodigde de band uit om hier in augustus te komen spelen. Voor meer info en boekingen bel met Remco of Timon, tel.: 01150 17807/20041 Ook op het No Fascists in Town festival, dat door de Anti Fascistische Aktie werd georganiseerd in de Piek te Vlissingen, leerde de Noot weer nieuwe bandjes kennen, zoals het (alweer) Zeeuws-Vlaamse formatie Naked High. Deze band is opgericht in oktober 1994. De bandleden worden beïnvloed door bands als Smashing Pumpkins, Deus en Nirvana. De band deed al enkele optredens. De leden zijn Eddie Vader - bas en zang, Sandra van Reisen - drums, Matthijs Geuze - gitaar en zang en Elvin Marteijn - gitaar. Voor meer info en boekingen kan je bellen met Eddie, tel.: 01172-1838 of Elvin, N 00 T tel.:01171-1329. Nog Meer Nieuw Zeeland Nimbuzz is een Walcherse gitaarrockband die eind 1994 is opgericht. De leden laten zich inspireren door bands als Smashing Pumpkins, Nirvana en Soundgarden. De leden tijdens dit optreden waren Douwe Vosselman - bas, Romme Vosselman - drums, Marien Dorleijn - zang en gitaar en Franck Woezik - gitaar. Deze laatste zit intussen niet meer in de band. Meer info? Bel Marien, tel 01180-14200. Scaloway, waarvan we in het vorige nummer de demo bespraken, is een progressieve metalband die in oktober 1994 is ontstaan. De leden komen van Schouwen Duiveland en Zuid Beveland. Scaloway bestaat uit Etienne van Oeveren - gitaar, Rick Sorber - Drums, Addie Berrevoets - zang, Pedro van Dorst - bas en Jan Piet Hoogerwerf - gitaar en toetsen. Voor meer info en boekingen kan je terecht bij Jan Piet, tel.: 01110 16589. 4AD is een band uit Souburg die in grunge, metal en hardcore grossiert. Ze zijn ontstaan in september 1994. De band heeft intussen enkele optredens gedaan, waaronder een in de Walk Inn te Vlissingen. (Vervolg op pagina 12) (Vervolg van pagina 11 De leden zijn Koen van Soelen - gitaaar en zang, Jeroen de Bree - bas, Aljo Vervorst - drums. Voor meer info en boekingen kan je bellen met Aljo, tel.: 01184-64604. Hot Club Cabs is een Walcherse band die in R&R, Rock a billy, Hillbilly, country en jazz grossiert. De band is opgericht om een feestje op te luisteren. Dit vonden ze zo leuk dat ze besloten om door te gaan. De band bestaat uit Eric Knuist - gitaar en zang, Tony 't Gilde - gitaar, bas en zang, Peter de Koning - sax, klarinet en zang, Marcel Minet - drums en zang en Peter Phil - gitaar, banjo, mondharmonica, bas en zang. Voor meer info en boekingen kan je bellen met Peter Phil, tel.: 01184 79564. Uppercut is een nieuwe Zeeuwse hardcoreband die in april is opgericht. De leden zijn Patrick Zanders - drums, Robin Hancock - gitaar en Jeroen Mol - bas. Naar een zanger wordt nog gezocht. Wie interesse heeft kan bellen met Jeroen Mol, tel.: 01180-23940 of 01100 50001 Hoge Nood! De Middelburgse crossoverformatie U.M.B., zoekt een drummer die niet vies is van hardcore, funk en jazz. Bel wederom Jeroen Mol, tel.: 01100 23940 De Vlissingse hardrockformatie Wetlegs zoekt een bassist en een drummer, liefst iemand onder de twintig jaar met enige ervaring. Als je interesse hebt kan je bellen met Alex, tel.: 01184 70517. Zoekt jouw band een zangeres met lef en speel je ook nog funk, soul, folk of een mengeling van die stijlen? Bel dan naar Myrthe, tel.: 01180 13977. Een een gitarist in Goes zoekt muzikanten of zelfs een hele band (rock/metal) om mee samen te spelen. Geïnteresseerden kunnen bellen met Bart Dietvorst, tel. 01100-30046 De band liet tevens weten een tweede gitarist te zoeken. Juke Fan Joints The Juke Joints hebben sinds acht april een fanclub. Harry Lorwa heeft deze opgericht. Mensen die lid willen worden kunnen schrijven naar: Stichting 'Friends of the Juke Joints' P/A Rosmolen 612986 EC Ridderkerk. Bellen kan ook: 01804-31139. Ins en Outs Mark v.d. Malen is de nieuwe drummer van de Walcherse hardcoreformatie No Idea. Hij vervangt Ralph Wiesner. De Terneuzense formatie Mindlink heeft tegenwoordig twee gitaristen. De nieuwe gitarist is Martijn Gazan. Doordat er geen toetsenist meer in de band zit is de sound van de band iets steviger geworden. De Zuid Bevelandse metalformatie Tremor heeft een nieuwe demo. De titel is 'Untill all shocks have faded away'. Ze presenteerden deze demo op 30 juni in de Walk Inn te Vlissingen. De demo is te bestellen bij Martijn van der Bliek, telefoon: 01106-

Noot | 1995 | | pagina 7