5 6 Hé Muts is een nieuwe rockband waarvan de le den afkomstig zijn van de Bevelanden. Ze speelden al op het vrijbuiterfestival te Goes en Pee-rock te Colijnsplaat. De band speelt voornamelijk covers van o.a. Deep Purple, Greenday, Jimi Hendrix, Fatal FI;owers, Scene, Black Crowes en Lenny Kravitz. De leden zijn Jamie Minneboo - drums, Casper Verhulst - Slaggitaar, Ronald de priëlle - bas, Kim Goulooze - sologitaar en Guido Goulooze - zang. Voor meer informatie en boekingen kan je tercht bij Kim, telefoon: 0113 695394 Goes brengt de gitaar rockband Trachina voort, in Oktober 1994 ont staan. De muziek die de band maakt heeft invloe den van o.a. Smashing Pumpkins, Bettie ser veert en Jimi Hendrix. De bandleden zijn Sara Dessi - zang, Ruud Ver kamman - sologitaar, Chris de Rooy - slag gitaar en Hugo Dirkson bas. De band heeft nog geen vaste drummer, maar daar wordt aan ge werkt. Wie meer infor matie wil kan bellen met Sara, tel: 0113-230065. Een nieuwe Walcherse death- en doommetal- formatie luistert naar de naam ProbationZe zijn begin van dit jaar ont staan en druk bezig om een repetoire van eigen nummers op te bouwen. De leden zijn Jeroen Weezepoel - gitaar, Xander Jutte - drums en Mark Huige - bas. Wie meer info over de band wil kan bellen met Mark, tel: 0118-616876. liedjes gingen maken. In 1993 sloot zanger Tonny Hooftman zich bij het tweetal aan. Rond kerst 1994 kwam bas sist Pieter Kopmels bij de band. Nadat Sinke verhuisd was naar Domburg, leerde hij daar gitarist John-Peter Moens en drummer Angelo Noziglia kennen. Deze sluiten zich aan bij de band en na enkele Just another day is een Walchers rocktrio dat akoestische instrumen ten bespeelt. Ze zijn in Augustus ontstaan en spelen eigen nummers en covers. Frank Fabér speelt de contrabas, Job Posthuma gitaar en zang en Rick Konijnenburg gi taar, zang en mondhar- monika. Voor meer infor matie en boekingen kan je terecht bij Rick, tele foon: 0118-640920. Op Walcheren is weer een nieuwe rockband ontstaan. De naam is Project Emotions in a Row, kortweg PER. De band bestaat in deze be zetting sinds eind Juli. Het begon eigenlijk al in 1989 toen zanger gitarist Olof Sinke en gitarist Matthijs Apner op een zolderkamertje weken oefenen nam de band tijdens een optre den in café Tramzicht te Domburg een live CD op. Deze werd op 17 September in het Schuttershof te Middel burg gepresenteerd. De band heeft zijn activitei ten opgeschort tot April 1996 om daarna weer te gaan optreden. Voor meer informatie over de band kan je bellen met Jan of Olaf, tel: 0118 584664 of 0118 583781. Hoge Nood Uit Vlissingen is de for matie Northern Wood afkomstig, deze band werd opgericht door Ro man Schipper en Mark v.d. Malen. Na een aantal mensen getest te hebben, beslo ten ze echter om met z'n tweeën een demo te maken. Op acht sporen werden opnamen ge maakt van vier eigen nummers. De band laat weten door o.a. Dinosaur Jr., Green on band is opgericht door Martha Tapilaha - zang en Chretien Samusama - zang. Ze hebben drum mer Alvin Manuhuwa, bassist Erwin Latuheru en zangeres Priscilla Moeslan al bereid ge vonden om mee te doen. Nu nog iemand die keyboards speelt. Wie interesse heeft kan bellen met Martha, tele foon 0118-468370. In-en-uit Bij de Walcherse R&B formatie Muddy Bails is er een bezettings wisseling geweest. Zanger Ger Cevaal heeft de band, van wege het feit dat hij een baan aangeboden kreeg op de Neder landse Antillen, verla ten. Sologitarist Martin v.d. Klooster Red, Neil Young en Townes van Zandt beïn vloed te zijn. Medio Juli heeft zich drummer Jaques Koemn aange sloten bij het tweetal. Om de band compleet te maken zoeken ze nog naar een bassist. Men sen die interesse hebben of de demo willen be stellen kunnen bellen met Roman of Mark op respectievelijk 0118 466538 of 0118 416016. Op Walcheren is een nieuwe funk, soul en acid jazzband in oprichting, (nog zonder naam). De Dé Terneuzense reggaeformatie One Drop is op zoek naar een bassist en een percussionist. Wie inte resse heeft kan bellen met Robbie Schelfhout, telefoon: 0115 615915. De Middelburgse gi taarrockgroep Trouble in Paradise is op zoek naar een nieuwe zan ger, daar Marien Dorleijn de band verla ten heeft. Wie interes se heeft kan bellen met Carlo Smolders, tele foon: 0118-634480. neemt nu ook de zang voor zijn rekening. In de persoon van John Bart Louwerse is een nieuwe slaggitarist aangetrokken. De nieuwe bezetting trad al op tijdens het Mosselrockfestival. Voor boekingen kan je nu bellen met Tonnie Soolsma, telefoon 0118-640932. Butcher for President heeft (wederom) zijn naam veranderd; ditmaal in Nuff Said. Dit is gedaan om een (vervolg op pag. 9) kleinoot

Noot | 1995 | | pagina 4