KLEI NOOT noot pagina 8 llOOt pagina 9 Dood en Begraven De Goese rockformatie Tsjakka is ter ziele. Van de oud-leden zijn alleen Bram Huissoon en nestor Frank Beerens nog actief in band formaat. Bram in de band Dizzy Spells, waarin hij zingt en bast, Frank in de Brabants/ Zeeuwse gitaarrockband No Talkin' en de soul/funkband Bar-b-Twin. Beide bands van Frank zijn te boeken onder te lefoonnummer 0113-232925. Nieuw Zeeland Fiction Defenc-se is een Zeeuws Vlaamse grungy gitaarrockband, die in de zomer van 1995 is opgericht. De leden zijn Wouter Mahu - bas en zang, Erik Nout - drums, Tomas Mahu - gitaar, Danny Esseling - zang, en Mark de Smit - gitaar. In het begin speelde de band veel covers, maar deze maken steeds meer plaats voor eigen nummers. De bandleden laten zich inspireren door bands als Sonic Youth, Smashing Pumpkins, Neil Young en Deus. Fiction Defenc-se heeft juist een demo gemaakt welke in de volgende Noot zal worden besproken. Voor meer info en boekingen kan je terecht bij manager Theo de Krijger, telefoon: 0114 320987 De Schouwse band Brain Damage deed onlangs onder hun oude naam Px in Space een spontaan optreden in Brogum te Zierikzee. De mogelijkheid daarvoor ontstond toen het optreden van Belgium Associality aldaar niet doorging. De band is in oktober 1995 ontstaan en bestaat uit Brian Martens - zang, Jan Visser - drums, Coen IJsseldijk - bas en Björn Schamle - gitaar. Bij deze laatste kan je ook terecht voor meer info en boekingen op 0111-641885. In de vorige Noot meldden we het ontstaan van een nieuwe Zeeuwsch Vlaamse fünkband. Planet of the Babes is intussen de naam. De band nam in Porgy Bess te Terneuzen een demo met drie nummers op onder leiding van Erik Larsen. Deze is te bestellen bij Pim Griens op 0115-618056 (weekend) of 076-5143333 (door de week). Ook werd in de vorige Noot het ontstaan aangekondigd van een Nederlands-talige sprookjesmetalband, voort gekomen uit Fairytale. Zowel bassist als bandnaam zijn gevonden. De band bestaat nu uit Oscar Postema - toetsen en zang, Peter Toussaint - gitaar, Alvin Manuhuwa - drums, Fanny Patti - bas en Mythe Jansen - zang. De naam van de band is Eigen Deeg geworden. Voor info over Eigen Deeg kan je terecht bij Oscar op 0118 640286 of Peter op telefoonnummer 0118-642680. Niet nieuw, maar wel nieuw in Zeeland is de band After the Party, Zij zijn al ontstaan in 1985 in Bergen op Zoom. In 1990 was er een bezettingswisseling, doordat er een andere drummer bij kwam. De band bestaat uit vier leden, waarvan er nu drie in Rilland wonen. After the party maakt een mengeling van punk, hardcore en gitaarrock, die af en toe wel doet denken aan het Vlissingse Swindle. De band deed in zijn verleden al optredens in Londen, 0-42 te Nijmegen, Batcave te Tilburg, Boho te Bergen op Zoom en L.V.C en LV.P. te Leiden. In deze laatste zaal nam de band onlangs hun vijfde (live) demo op, met de titel 'Spungie'. Voor meer info en boekingen kan men terecht bij Peter Scheefhals, tel.: 0113 552825. Maximaal Poppodium 1001 Het Zeeuwse popprogramma van het Walcherse station Maximaal FM, getiteld Poppodium (uitgezonden elke zondag tussen 20.00 en 21.00 uur, ook in Borsele en Terneuzen), beleeft binnenkort zijn honderdste uitzending. Deze uitzending wordt op lokatie opgenomen! Dat is goed nieuws voor de Zeeuwse pop want er worden bands gezocht voor een live-opname in het jubileumprogramma. Neem kontakt op met Poppodium ta.v. Arjo de Keizen Postbus 4, 4330 AA Middelburg. En snel reageren, natuurlijk! Hoge Nood Hufterproofs de naam van een rockband uit Colijnsplaat. Ze spelen enkele eigen nummers, maar voornamelijk covers van o.a. Thin Lizzy, Neil Young, Therapy en The Rolling Stones. De bezetting van de band is Ko de Koster - drums, Rene Tiebaut - gitaar, Jaco van Zweden - gitaar en zang Paul de Waal - bas. De band is trouwens op zoek naar een (liefst een) zangeres of zanger om de band te versterken. Wie interesse heeft kan bellen met Paul de Waal, tel.: 0113-695249. Gitarist/zanger Edwin Theenaart zoekt een bassist een drummer en een keyboardspeler om een progressieve rockband op te richten. Interesse? Bel Edwin Theenaart: 0113-622329 De progressieve rockband Scaloway zoekt een creatieve zanger/performer. Wie denkt geknipt te zijn voor die rol, moet solliciteren bij Jan Piet Hoogerwerff, Hofferstraat 16, 4301 GJ in Zierikzee (tel. 0111 416589) of bij Rick Sorber (tel. 0113-233281). Bassiste met installatie en ervaring Carta Thoen zoekt een band, liefst met muziek uit jaren '60-70 of Country en Western. Heb je intersse? Bel dan 0113-552553, Een Vlissingse band in oprichting is op zoek naar een toetsenist om de bezetting compleet te maken. Wie interesse heeft kan bellen met Joost de Waal op 0118-413671. De Vlissingse Nederlandstalige band In Geval van Noot is op zoek naar een drummer en een bassist, daar Marco de Haan en Patrick Sibbald de band (gaan) verlaten. Wie interesse heeft kan bellen met Frank Engels op 0118-411602 (rond 18.00 uur). De band heeft trouwens opnamen gemaakt in studio 2 te Ouwerkerk. Het resultaat hiervan, een CD-single met drie nummers, zal op 16 mei worden gepresenteerd tijdens optredens op Klomppop en in het Theatercafé in Middelburg en op 19 mei in Café Herman in Vlissingen. Een Zierikzeese blues/ funkband in oprichting is op zoek naar een bassist, een zanger(es) en blazers. Wie interesse heeft kan bellen met Jurjen Groenendijk op Oil I - 417147 of Luuk v.d. Stap op 0111-415163. De rockband Conspiracy uit Goes is op zoek naar een gitarist, daar André Pattenier vanwege het feit dat hij voor zijn werk verhuisd is buiten Zeeland, de band verlaten heeft. De band zoekt iemand die tussen de 20 en 30 jaar is. Wie interesse heeft kan bellen met Hans Burger, tel.: 0113 228202. Ins en Outs Rodi Dean is weer een geheel Zeeuwse band geworden. Anders dan de kop van dit Bij de Symphometal band Mindlink is Eddy de Putter als nieuwe zanger toegetreden. Hij zal tijdens op 18 mei gelijk de keel goed warm mogen zingen bij het School's Out festival en 's avonds in de Piek. Mindlink verzorgt daar dan het voorprogramma voor Polluted Inheritance, De Walcherse formatie Swiers and Company is op zoek naar een manager. Gegadigden voor deze fünktie kunnen telefonisch contact opnemen met Robbert-Jan Swiers onder nummer 0118 635319 Voor de manager: Café Herman in Vlissingen heeft na verbouwing weer de mogelijkheid om bands te laten optreden. Omdat Herman dit ook van plan is verzoekt hij bands hun demootjes op te sturen naar Café Herman, Bellamypark 4, 4381 CJ Vlissingen. PSALM 68:4 De nieuwe mini-CD van de Vlissingse reggae-artiest Kendreadkomt binnenkort uit Het schijfje getiteld One Love is opgenomen bij Ron Konings in Vrouwenpolder en bevat 4 titels: One Love, More Love, If we see en Love Dub. De titels alleen al verraden religieus getinte songs en voor wie nog twijfelde vermeldt het booklet de tekst van het vierde vers uit Psalm 68. Info bij het management 0573-451014 Kendread. Foto: Hubert Leeman stukje doet vermoeden komt dit niet door personele wisselingen maar door verhuizing van het contactadres. Rodi Dean is nu te bereiken op het volgende adres: Opril Grote Markt 8b, 4461 AK Goes, telefoon 0113 252884. De Zeeuws Vlaamse crossoverformatie Oblivious to the Obvious heeft een nieuwe bassist. Het is Elton Boussen. De voormalige bassist Vincent de Rooy speelt nu gitaar en voormalig gitarist Milan Kondic zingt nu. De Heinkenszandse heavy metalformatie Tremor heeft er een tweede gitarist bij. Het is Richard Voet. De band is nog op zoek naar een zanger(es). Wie interesse heeft kan bellen met Martijn v.d. Bliek op 0113-562569.

Noot | 1996 | | pagina 5