i L noot noot pagina 6 pagina 7 Hel!. Deze gaf een minder goed optreden dan op Hippies" kwamen et zelfs enige mensen in beweging. Burma Shave stond voor duidelijk minder mensen te spelen als de twee bands daarvoor. Hoe is het mogelijk zeg, een gratis festival en dan laat het publiek het afweten. Kwam dit door de kou doordat de zon /verdween? moesten de meeste mensen gaan eten? is zeven uren muziek achter elkaar te lang om te blijven boeien? zijn er te veel festi-vals en laten de mensen de kleinere links liggen? was Burma Shave dan toch niet zo'n oo publiekstrekker, of loopt de jeugd meer storm voor acts als The Party animals, DJ Paul Elstack of Marco Borsato om maar eens wat te noemen. Kortom wie moeten concert-organisatoren nog uitnodigen om vee volk te trekken? Na het Beach-festiva! bij Renesse zullen we daar wel een conclusie over kunnen trekken jDOOD EN BEGRAVEN Helaas zijn er weer enkele bands in Zeeuwland uit el kaar gegaan. Van het eiland Walcheren zijn dit Downer, On the cover en Nimbuzz. Ook het Walchers/ Bevelandse Bad Little Sis bestaat niet meer. De leden van de laatste drie bands zitten gelukkig weer in an dere bands, waarover hier onder meer. NIEUW ZEELAND Sinds oktober 1995 bestaat de Middelburgs/Vlissingse band De Niro. De groep is opgericht door zanger/ gitarist Jan Piet de Klerk en bassist Bertus Hoogerheide. Drummer Kris Coppoolse (ex-Fairytale) en gitarist Roel Idskes (ex-On the cover) maken het kwartet compleet. De band begon met covers te spelen maar deze maakten al snel plaats voor eigen werk. De mu ziek die de band maakt heeft raakvlakken met ar tiesten als Bruce Spring steen, Neil Young, Bryan Adams en Prodigal Sons. Hun eerste optreden heb ben ze intussen ook al ge daan en voor meer infor matie en boekingen kan men bellen met Jan Piet de Klerk, tel.: 0118-616028 of Bertus Hoogerheide, tel.: 0118-638372. Een nieuwe band waarin ook ex-leden van Bad Little Sis spelen is Monkey busi ness. De Walchers/Zuid- Bevelandse rockband is in februari 1996 ontstaan. De leden zijn Jeroen Polderman - drums, Renata Ooster veen - bas en zang, Annemieke Schwitter-v.d. Kraats - zang en John Houtekamer - gitaar en miNooi zang. Hun eerste optreden was op de dag van de mu ziek, I juni, te Kruiningen. Voor meer info en boekin gen kan je terecht bij John Houtekamer, telefoon 0113 383563. Niet geheel nieuw, maar wel klaar om op te gaan treden is de Middelburgse hardrockband Phanta Garrow. Ze zijn ontstaan in oktober 1994. De band laat zich inspireren door bands als Dream Theatre, Black Sabbath, Psychotic Waltz en Rainbow. De leden zijn Bobby Roozedorp - zang, Rick Lijnse - bas, Bart Beek man - drums, Rikkert Boom - gitaar en Remy Lissen burg - gitaar. Bij de laatste kan je ook terecht voor meer info en boekin gen. Telefoon: 0118-628654. Soap is een Middelburgse band die in maart is ont staan. De band is beïnvloed door bands als Smashing Pumpkins, Foo Fighters, Hole en Nirvana. De leden zijn Eveline Cevaal - zang en gitaar, Marien Dorleijn (ex Nimbuzz) - gitaar en zang, Marleen Hozee - bas en Vincent Villerius - drums. In mei heeft de band een demo uitgebracht met eigen nummers. Meer info over de demo, de band of boekingen zijn te verkrijgen bij Marien Dorle ijn, telefoon: 0118-614200. Snaggle Puss is een lofi- punkband, waarvan de ba sis in Koudekerke ligt. De band is in september 1995 opgericht. Inspiratie voor hun (eigen) nummers haalt de band bij de muziek van Sonic Youth, Smashing Pumpkins en The Breeders. De leden zijn Jeroen Havelaar - gitaar, Ruben Gelok - gitaar, Perry Maas - zang, Max Joosse - bas en Rob Kasander - drums. De band nam al een demo op met de titel Swimdipcrazylulu'. Mensen die de demo, of meer info en boekingen willen, kun nen bellen met Perry Maas, telefoon: 0118-551746. Scale Models is een nieuwe Zeeuwse gitaarpopband. De bezetting was op 18 no vember 1995 compleet. De leden Scale Models van de band zijn Martin Minderhoud - drums en achtergrondzang, Eric de Vries - zang en de ex Drowning Accidentsleden Wilfred Goncalves - gitaar en achtergrondzang en Leo Meijaard - bas. De muziek I die de band maakt is geinspireerd door bands als The Smiths en Blur. Op 24- 5-'96 werd er in de Piek te Vlissingen een Try-out ge daan. Een demo, meer info en boekingen zijn te verkrij gen bij Leo op 0118-640968. Ook is er meer info over de band op internet. Het adres is http// www.zeelandnet.nl/ak/ scalemod HOGE NOOD Soundscape is de naam van de Zeeuwse rockband die voorheen Mother Vanden- berg en Dreamscape heette. Na een bezettings- en een kleine koerswisseling (meer soul toegevoegd), besloot de band ook een andere naam te kiezen. De leden zijn Claudia van den Berge - zang, Jolanda Zuring - achtergrondzang, (vervolg op pag.8)

Noot | 1996 | | pagina 4