3 KLEIN- UIT noot noot pagina 10 pagina II steeds meer plaats voor eigen nummers. Voor meer info en boekingen kan je terecht bij manager Theo de Krijger, tele foon: 0114-320987 De Schouwse band Px in Space gaat voortaan door het leven als Brain Damage. On langs was er een spontaan optreden in Brogum te Zierik- zee, na een afzegging van Belgium associality. De leden van Brain Damage zijn Brian Martens - zang, Jan Visser - drums, Coen IJsseldijk - bas en Björn Schamle - gitaar. Bij deze laatste kan je ook terecht voor meer info en boekingen op 0111-641885. Planet of the Babes is de naam van de Zeeuws Vlaamse "fünkband waarvan we in het vorige nummer melding van hun ontstaan deden. De band nam in Porgy Bess te Ter- neuzen een demo met drie nummers op onder leiding van Erik Larsen. Deze is te bestellen bij Pirn Griens op 0115-618056 (weekend) of 076-5143333 (door de week). Niet nieuw, maar wel nieuw in Zeeland is de band After the Party. Zij begonnen 1985 in Bergen op Zoom. De band be staat uit vier leden, waarvan er nu drie in Rilland wonen. After the party maakt een mengeling van punk, hardcore en gitaar rock, wat af en toe wel doet denken aan het Vlissingse Swindle. De band deed in zijn verleden al optredens in Lon den, 0-42 te Nijmegen, Bat- cave te Tilburg, Boho te Ber gen op Zoom en L.V.C en LV.P, te Leiden. In deze laatste zaal nam de band onlangs hun vijfde (live) demo op. Deze kreeg als titel "Spungie" Voor meer info en boekingen kan men terecht bij Peter Scheef hals, tel.: 0113-552825. Hufterproof is de naam van een rockband uit Colijnsplaat Ze spelen enkele eigen num mers, maar voornamelijk covers van o.a. Thin Lizzy, Neil Young, Therapy en The Rolling Stones. De bezetting van de band is Ko de Koster - drums, Rene Tiebaut - gitaar, Jaco van Zweden - gitaar en zang Paul de Waal - bas. De band is op zoek naar een (liefst een) zan geres of zanger om de band te versterken. Wie interesse heeft kan bellen met Paul de Waal, tel.: 0113-695249. The Old Firm is een trio uit Middelburg dat zich toelegt op het spelen met akoestische in strumenten. Ze zijn begin 1995 bij elkaar gekomen. TOF be staat uitfwee Schotten en een Nederlander De bezetting is Raymond James - gitaar en zang, Christopher Donaldson - gitaar en zang en Peter van Liere - drums en zang (bekend van The Emmernoyts). Het repertoire bestaat uit veel covers van bekende artiesten en uit Schotse folktraditionals. Voor meer informatie kan ge beld worden met Peter van Liere, telefoon: 0118-633661. In Zeeuws Vlaanderen is een nieuwe fünkband ontstaan. Ze hebben nog geen naam, echter de bezetting is rond dus als je dit leest heeft de band misschien al een geschikte naam gevonden, mede omdat het de bedoeling is om eind februari een demo uit te brengen. De bezetting is Laura van Driel - zang en rap, Marcel Kentin - bas, Erik van de Langkruis - keyboards, Jorrit Scherbijn - gitaar; Laurens Joensen - gitaar en Pim Griens - drums. Bij de laatste kan je ook meer inlichtingen vragen over de band. Zijn telefoonnummer is 0115-618056 (weekend) of 076-5143383 (door de weeks). Nog meer nieuws uit het Zeeuws Vlaamse Ter neuzen. Hier is de punk-grungeband Murf ontstaan op 12 januari 1995. De leden zijn Simon de Bakker - drums, Chris van Wijck - bas, Bas Uppmann - zang, Jeroen van Punder - gitaar. De leden zijn vooral ge inspireerd door bands als Greenday en Nirvana In september deden ze hun eerste optreden op een feestje. Na bijna een jaar oefenen heeft de band een eerste demo opgenomen in hun eigen oefenruimte. Dit deden ze met de mobiele studio van Johnny Dieleman. De demo bevat zeven eigen nummers. Ze is te bestellen bij Bas op 0115-613512. Van de Vlissingse band Four AD is een aantal dingen te vertellen. Vroeger was de naam 4 AD, maar dit hebben ze veranderd in Four AD, omdat er ook een platen maatschappij was met dezelfde naam. Recent bracht de band een demo uit met vijf eigen nummers. Ze maakten hier voor opnamen in studio 21 te Vlissingen. Hierop laat de band een mengeling van snelle grunge en punkrock horen. De demo is te bestellen bij Koen van Soelen, telefoon 0118 466729. Verder laat de band weten een slaggitarist te zoeken. VACATURES Daar de vorige sologitarist zanger Jaco van Zweden de Colijnsplaatse rockband Hufterproof verlaten heeft is Dako Verhage aangetrokken als nieuwe zanger. Nu is men echter nog op zoek naar een sologitarist Wie interesse heeft kan bellen met Paul de Waal, telefoon 0113-695249. De Vlissingse southern bluesrockband die in de vorige Noot een oproep deed voor een zanger, heeft intussen zanger\gitarist Willem Schot in zijn gelederen opgenomen. De band heeft ook een naam nu, namelijk Freebird. Om de sound van de band nog te verbeteren is men nog op zoek naar een toetsenman. Mensen die interesse hebben (en houden van de muziek van o.a. Lynyrd Skynyrd en The Outlaws) kunnen bellen met Peter Idema, telefoon: 0118 640467 After The Party is op zoek naar een zanger(es). Wie interesse heeft om in deze gitaarrock band (met punktic) te zingen, kan kontact opnemen met Peter of Mark op respectievelijk 0113-552825 of 551113. Gitarist Haris Saracevic is op zoek naar muzikanten om mee samen te spelen en eventueel een band te beginnen. De favorite stijlen van Haris zijn rock en r&b. Het telefoon nummer van Haris is 0118-635681. Daar Jeroen Wezepoel geen deel meer uitmaakt van de Walcherse death en doommetalformatie Probation, is deze band op zoek naar een tweede gitarist. Wie interesse heeft kan bellen met Den nis Raayman, telefoon 0118-626729. De Bevelandse rockformatie The Dip is op zoek naar een zanger Ze zoeken liefst iemand boven de dertig jaar, die rockcovers uit de jaren zestig en zeventig wil zingen. Gegadigden kunnen zich melden bij Ria de Ligt op 0113-655128. De Zeeuws Vlaamse crossoverformatie Oblivious to the obvious heeft een nieuwe bassist Het is Elton Bousse. De voormalige bassist Vincent de Rooy speelt nu gitaar en voormalig gitarist Milan Kondic zingt nu. De rockband Conspiracy uit Goes is op zoek naar een gitarist, daar Andre Pattenier voor zijn werk verhuisd is buiten Zeeland. De band zoekt iemand tussen de 2D en 30 jaar. Wie interesse heeft kan bellen met Hans Burger tel.: 0113-228202. De Heinkenszandse heavy metalformatie Tremor heeft er een tweede gitarist bij. Het is Richard Voet. De band is nog op zoek naar een zanger(es). Wie interesse heeft kan bellen met met Martijn v.d. Bliek op 0113 562569. De Vlissingse Nederlandstalige band In geval van Noot is op zoek naar een drummer en een bassist, daar Marco de Haan en Patrick Sibbald de band (gaan) verlaten. Wie interesse heeft kan bellen met Frank Engels op 0118-411602 (rond 18,00 uur). De band heeft opnamen gemaakt in studio 2 te Ouwerkerk. Hiervan zullen in mei drie nummers gaan verschijnen op een cd single. Een Vlissingse band in op richting is op zoek naar een toetsenist om de bezetting kompleet te maken. Wie interesse heeft kan bellen met Joost de Waal op 0118-413671. Een Zierikzeese blues/funkband in oprichting is op zoek naar een bassist, een zanger(es) en blazers. Wie interesse heeft kan bellen metjurjen Groenendijk op 0111 -417147 of Luuk v.d. Stap op 01II-415163. Gitarist Elmer Bruynooge zoekt een band of muzikanten om een band mee te beginnen. Wie interesse heeft kan hem bellen op 0118-460668. Bij de Vlissingse bluesrock formatie Pretty Poison is drummer Geert Meijering uit de band gestapt, omdat hij een cafe is begonnen. De band zoekt dus een drummer, Wie interesse heeft kan bellen met Andre Hartog, telefoon 0118 415055. De Zuid-Bevelandse formatie Les Chouchoux heeft na een jaar pauze zijn rentree gemaakt. Er zijn wat nieuwe muzikanten gezocht om de draad weer op te pakken. De nieuwe bezet ting is: Frank Balkenende - gitaar en zang, Jose v.d. Boom gaard - zang Marnix Dalebout - zang en mond harmonica, Theo Helder - bas, Niek van Raaij - harmonica en Collin Hoondert - drums. De band speelt een mengeling van folk, rock, cajun, musette en tango. Meer info over de band is te verkrijgen bij Collin Hoondert, telefoon: 0113-567473. Bassist Bert Sturm heeft de Walcherse band Joyrock ver laten. Vroegere slaggitarist Jacco de Later heeft nu de bas ter hand genomen, De Vlissingse Nederlandstalige band In geval van Noot heeft een nieuwe ritmesectie. Drummer is Andre Nijsse en bassist is Bram Huisson. Job Posthuma heeft vanwege zijn drukke studie (conser vatorium) en het feit dat hij ook nog in andere bands speek, Just another day verlaten. Hij kon het niet meer combineren. Daar er in de Zeeuwse bluesrockband Busted nogal wat veranderingen zijn opgetreden, vermelden we hier de actuele line-up van de band. Bert Harte - zang en bluesharp, Harold in den Bosh - drums, Toon de Valck - gitaar en zang, Rene Nieuwenhuyze - sax,Jan Heijkoop - bas en John Soeters - toetsen. De band is nog op zoek naar trompetisten. Wie interesse heeft kan bellen met Toon of Bert op 0113-567325 of 0113-649750. De nieuwe gitarist van de Vlissingse Nederlandstalige rockband In geval van noot is Rinus Wijgman. De vorige gitarist, Andre Szachnowski, kreeg het te druk met zijn studio 66. De nieuwe zanger van de Middelburgse rockband Trouble in Paradise is Rob van Waarde. Hij volgt Marien Dorieijn op. DEMO- EN CD NIEUWS In de vorige NOOT stond al een demobespreking van de band Plan Bee. De info die daar nog niet in stond, volgt nu. De band is eigenlijk ontstaan toen zanger Rinko de band Gringo ontbond. De overige leden vonden het zonde om alles op te geven en besloten dan ook om een andere zanger en een andere band- naam te zoeken. Rudy Lockefeir werd aangetrokken als zanger en zo was Plan Bee ontstaan. De band studeerde enkele covers in en begon eigen nummers te schrijven. Het resultaat hiervan hoopt de band dit jaar nog op cd te zetten. Wordt vervolgd dus. Meer info over de band kan je krijgen bij Ruud Sprong, telefoon: 0118-472497 De Walcherse southern- gitaarock band De Niro heeft opnamen afgerond voor een mini cd, waar waarschijnlijk zes nummers op komen te staan, allen door Jan Piet de Klerk geschreven. Ze namen de nummers op bij studio van Damme te Middelburg. De cd zal medio half oktober uit komen. Als je ze wil horen kan dat op 5 oktober, want dan is er een optreden in de Piekte Vlissingen. De Zeeuws-Vlaams /Belgische gitaarrock band Ernst heeft een demo afgeleverd met vijf nummers. Wie deze wil bestel len, of andere info wil kan een brief(kaart) sturen naar Ernst Hoek en Bosch 10,4587 LZ, Kloosterzande. De release van de nieuwe cd van de Terneuzense death- metalformatie Polluted Inheritance zal uitgesteld worden, omdat de drummer een 'drummersarm' had. Hij moest het dus enkele weken rustigaan doen van de dokter, zodat de band niet volgens planning de studio in kon. MIDGARD T BEEST Op zaterdag 9 november is het Podium van 't Beest in Goes weer ingeruimd voor LOUTER ZEEUWSE BANDS! Onder de vlag van het EERSTE ZEESLAG FESTIVAL 19% nodigt de Beestprogrammeur veel belovende en eigenzinnige Zeeuwse popgroepen uit om een visitekaartje uit te delen aan het publiek van Zeelands poppodium nr. I, Wie mee wilt doen, moet vooral snel een demo bio sturen aan t Beest, Beestenmarkt 3, 4461 CS Goes Jongerencentrum Midgard te Middelburg heeft nieuwe openingstijden. Dinsdag t/m vrijdag van 15.00 - 18.00 uur en 20.00 - 23.00 uur en op zaterdag van 15.00 - 18.00 uur en 20.00 - 2.00 uur. ^OODENBEGIWE^ De uit Goes afkomstige metalband Cyclone is uit elkaar. Ook is de Walcherse sprookjesmetalformatie Fairytale ter ziele. Enkele oudleden van deze band zijn bezig om een nieuwe band op te richten. Er zijn enkele bands in het Zeeuwse die uit elkaar zijn gegaan. Dit zijn het Walcherse Downer, On the cover en Nimbuzz en het Walchers/ Bevelandse Bad Little Sis. De leden van de laatste drie zitten ook nog/weer in andere bands, waarover in deze kleinoot meer. Ook uit elkaar gegaan zijn: de Walcherse bands Kozmic, Outlined en The Emmerroyts en de Bevelandse band Kam je haar.

Noot | 1996 | | pagina 6