FESTIVALKALENDER I noot noot pagina 8 pagina 9 door Peter Toussaint Lang geleden, toen ik nog voor mijn bandje het management (of wat er voor door moest gaan) deed, had ik een grote frustratie. Goed, ik had er wel meer, en sommige heb ik nog steeds, maar daar wil ik het hier niet over hebben. Met de regelmaat van het horloge las ik in de NOOT, en ook wel eens in de krant, dat fes tival zus in plaats zo gehouden zou worden. Als ik dan belde was de programmering natuurlijk al rond. En mijn bandje hadden ze natuurlijk niet gevraagd. Om jullie, ambitieuze en getalenteerde Any wave Brogum Postbus 95 4300 AB Zic-rikzcc 0111-415500 festival: voorlaatste weekend juni insturen: maart speciaal: ook bio foto opsturen Stichting Peerock Guido Gouloozc Postbus 11 4486 ZG Colijnspla.it 0113-693333 festival: laatste vrijdag juli insturen: maart speciaal: ook bio Mosselrock Paul Evelien Goedegcbuure Koos Vorrinkstraat 43 4463 TX Goes 0113-252824 festival: 3e zaterdag augustus insturen: april speciaal: ook bio foto) bands, deze frustratie te besparen heb ik de hele lijst van festivals in Zeeland genomen en alle programmeurs gebeld. En aan ieder een de vraag gesteld wanneer hun festival is en wanneer ze daar voor de demo's enzo in huis willen hebben. Het hele jaar zal er dan ook in elke NOOT een lijstje komen met de instuurdata voor de komende maanden. Als je meer moet opsturen dan al leen je demo staat dat ook in deze lijst. Goed, mijn oren zijn roodverbrand van een middagje bellen maar hier is de lijst voor maart en april: Zeeuwse Unplugged Festival Mijndert Inderwisch Hellebardierstraat 6 4381 JZ Vlissingcn 0118-414192 festival: juni t m augustus (incl. voorrondes) insturen: april speciaal: ook bio opsturen. De band moet unplugged kunnen cn willen spelen. Technicality (Dance) William Dicrckx Beestenmarkt 3 4461 CS Goes I, 0113 2281-12 j v' festival: 16 mei 1997 insturen: voor II april speciaal: Moderne experimentele dansmuziek op geluidsdrager Scoutrock festival H. Huisman Sluiswaardcrsweg 35 4731 WD Oudenbosch 0165-321077 festival:2c zaterdag oktober insturen: april speciaal: de organisatie wil de band al eens gezien hebben Kijk, dat zijn er al weer drie meer dan waar ik indertijd opkwam, Mocht je na het opsturen van je demo's, bio's, foto's en wat je zoal nog meer hebt denken: Nou hoef ik nix meer te doen tot de volgende NOOT verschijnt, dan heb je het mis. In de maand maart zal het nieuwe Popinfoboek van Zeeland verschijnen. Ja, dat boek waar jullie al heel lang (véél te lang) geleden een en quête voor kregen en die sommige bands ook hebben ingevuld. In dit mooie boek staan namelijk ALLE podia in Zeeland die af en toe of regelmatig Zeeuwse bands programmeren. Bovendien de Zeeuwse en Nederlandse bladen en omroepen. Dus, wacht effe af tot het boek er is en laat alvast wat demo's bij maken. FOUTJE Hoe het komt is nog niet be kend, maar in de vorige NOOT stonden de telefoon nummers van BSUR verkeerd vermeid. Excuses aan de band en hier zijn de juiste nummers om BSUR te bereiken: 0118 479980 en 0118-462093. Nieuw Zeeland Doris Day en andere stukken is naast de titel van een plaat van Doe Maar ook de naam van een nieuwe Zeeuwse band. Zoals de naam al doet vermoeden speelt de band Nederpop uit de jaren tachtig. De band bestaat uit Ernst Pols (zang), Annie Gerretsen en Annelies van Waarsenburg (achtergrondzang), Roel Jan sen (bas en zang), Henri de Bruin (drums), Niek de Groot (toetsen) en Arjen Zwart (gi taar). Als je Roel belt op 01II - 417098 geeft hij alle inlichtin gen over de band. Voorstreetband\% de naam van een nieuwe band waarvan de leden bijna allemaal uit de Voorstraat in Colijnsplaat ko men. De band speelt covers van o.a. Raymond v/h Groene- woud, Bonny Rartt en John Hiatt en bestaat uit Jan Pieter Wisse - gitaar, Guido Goulooze - bas en zang, Leoni Peute - zang, Henk Sinke - drums en Marco Hoogerheide - piano. Info en boekingen via Guido op 0113-693333 Chupa Mi Sanka is een Walcherse southcoast punk rockband die in de zomer van 1995 is opgericht. De band be staat uit Jurre Blauw - drums, Jules Bogaerts - gitaar en zang, Floris van Werkum - zang en bas, Vincent Melens - bas en gitaar en Jean-Pierre Montanari - gitaar en zang. De band deed al enkele optre dens en speelt zowel covers als eigen nummers. Wie meer informatie over de band wil, kan bellen met Jean-Pierre op 0118-615089. Murdock\s een band die eind 1994 is ontstaan. Eerst in wisselende samenstelling, maar nu stabiel. De leden hebben elkaar ontmoet op het Sint Willibrordcollege te Goes. Ze komen zowel van Noord- en Zuid Beveland en Walcheren. De muziek die de band speelt zijn zowel eigen nummers als covers van o.a. Red Hot Chilli Peppers, Rage Against The Machine en Green Day. De bezetting is Merijn Eversen - zang en rap, Jonathan Poel man - zang en piano, Simon de Koning - drums, Maarten Reijnierse - bas en gitaar en Bart Maat - gitaar. Bij deze laatste kan je ook meer infor matie vragen op 0113-232911. Shit 4 Brains is een obstinate poldercore formatie waarvan de meeste leden uit Vlissingen komen. De band is ontstaan in juli 1996 en bestaat uit Patrick Sibbald - bas en zang, Peter Elve - gitaar en zang, Richard Polderman - zang en Arno Mulder - drums en zang. De band maakt muziek met in vloeden van Rage Against the Machine, Red Hot Chilli Pep pers, punk en hardcore. Op het repertoire staan zowel Engels- als Nederlandstalige eigen nummers. Meer info kan je krijgen bij Arno Mulder op 078-6193711 (p) of 642l652(w). Na het uiteenvallen van de bands No Fear, Starship Intercourse en Shaved Fish, kwamen enkele leden van deze bands bijeen om een nieuwe Walcherse rockband te formeren. Deze band heet Eyeless en was in december 1996 compleet. De leden zijn Martijn Hartman - bas en zang, Romme Vosselman - gi taar en zang, Joris Dieleman - gitaar, Michiel Heyliger - zang, Joris Lodder - zang en John v.d. Horst - drums. Vooral door de meerstemmige zang doet het geluid van de band denken aan bands als Burma Shave, Soul Asylum en Sure. Voor meer info kan je bellen met Joris op 0118-643115. Hard to Handle is een Walcherse rockband die ont staan is in november 1995. De bezetting is Erno Tramper - slagg'rtaar, Ronald Bimmel - drums, Giel de Troije - solo gitaar, Rutger Swerus - bas en Reginald Peene - zang. De bandnaam is gekozen naar een nummer van The Black Crowes. De band kiest er be wust voor om covers te spe len. Zo staan o.a. nummers van The Rolling Stones, Beatles, Neil Young, De Dijk, Golden Earring, K's Choice, en U.D.S. op het repertoire. De band wil in de toekomst nog uitbreiden met twee achtergrond zangeressen en wellicht met een saxofonist(e) en trompettist(e). Wie interesse heeft, of andere info wil, kan bellen met Reginald Peene op 0118-553405. (vervolg op pag. 10)

Noot | 1997 | | pagina 5