noot noot pagina 10 Management en contracten pagina II WNOOT (vervolg van pag.9) Ampire is een Zeeuwse rock band die in 1995 is opgericht, maar tot nog toe rommelde met de bezetting. De band bestaat nu uit John de Looff - gitaar, Jacco de Kok - zang en Mare Noteboom - drums. Men is nog op zoek naar een bassist. Wie interesse heeft en van bands houdt als Led Zep pelin, Rolling Stones en Queen, kan bellen met Jacco of Marc op 0181-310230 of 0113-352723. HO Volt Lovers is een twee mansformatie die opgericht is in 1994. Zij maken Techno met hip hop-, drum 'n bass en ambient invloeden. De le den zijn Sjors Kuyt (o.a. ex- Morbid Zone, PMF en Distress) en Miguel van de Hiele (gastmuzikant PMF). In november 1996 kwam de demo Prednison uit, waar 6 tracks op staan. Deze namen ze op in de 220 Volt studio. Voor meer info en boekingen kan je bellen met Sjors Kuyt of Miguel van de Hiele op 0118 614024 of 616162. CD nieuws Bfofheeft in de N.O.B. studio te Hilversum van 2 tot 17 ja nuari opnames gemaakt voor hun tweede CD. De opnames maakte de band in eigen be heer, met Hans Bunt als pro ducer. De titel van de CD is 'Helder'. Er staan 16 eigen nummers op. Er speelden ook gastmuzikanten mee, w.o. Ko en Rinus Zuidweg, Niek van Raay en Franklin Schieman. De CD zal door EMI landelijk gedistribueerd worden, terwijl de band nog in onderhande ling is over een licentie con tract. De CD-presentatie is op 8 maart in het Arsenaal theater te Vlissingen. De CD zal vanaf 10 april in de winkels liggen. De datum 8 maart is voor de fans van Blof een wel zeer bijzondere datum, want dan wordt ook de Blof club gelan ceerd. Poulus Bliek zal de fan club gaan runnen. Je kan jezelf bij hem opgeven als lid. Zijn adres is Lammerensteeg II, 4331 MB, Middelburg. Telefoon 0118-614760. Tegelijkertijd met BI of, zat ook Surrender s de studio. Deze dialektrockband uit Heinkenszand maakte opna mes in de Mastersoundstudio te Foxwolde in de provincie Groningen. De bedoeling was om in de Normaalstudio op te gaan nemen, maar door de onduidelijkheden rond het be drijf Normaal is men met pro ducer Han Thie (geluidsman van Normaal) uitgeweken naar Foxwolde. De band nam 16 eigen nummers op met technicus Rene Houwen. De CD wordt half april in eigen beheer uitgebracht. De titel is 'Bie heweld'. De Terneuzense band Mindlink heeft opnamen ge maakt voor een CD. De op namen werden gemaakt in Jacks Place in het Belgische Meerle. De produktie was in handen van Jack Nobelen en Mindlink. De CD wordt uitge bracht door Killer Whale re cords, welke de band een contract aanbood voor een CD. De distributie gaat via Coldfront. Het bestelnummer is KWR 103. De bedoeling is dat de CD in april uitkomt. Verder zijn er plannen voor een videoclip. Voor meer info kan je bellen met Jan Ver doorn of Eddy Verberkmoes op 0115-617431 of 697996. 'One across the lips'\s de titel van de eerste CD van de hardcoreformatie Uppercut. De opnamen maakte de band in hun oefenruimte met een 16 sporenrecorder, onder lei ding van Norman v/d Pool. De produktie is door de band zelf gedaan. Er staan enkel ei gen nummers op. De CD wordt in eigen beheer uitge bracht. De band is echter nog in onderhandeling over een distributiedeal. Je kan de CD trouwens wel telefonisch be stellen bij Jeroen Mol en Patrick Zanders op 0113 251235. Je kan hem natuurlijk ook kopen op de CD-presen tatie op 5 april in de Piekte Vlissingen. De rockband Second Chance heeft in Studio 66 opnames gemaakt voor een CD. Deze zal 'Kick in the butt'gaan he ten en zal 6 eigen nummers bevatten. De produktie was in handen van André Szachnovsky. Op deze CD zul len ook achtergrondzange ressen Wendy Meulmeester en Jolanda Kasse te horen zijn, die nu ongeveer een jaar bij de band zitten. De release is ongeveer eind mei begin juni en de CD wordt in eigen be heer uitgebracht. Wie meer info wil over Second Chance kan bellen met Jan Jaap Ver duin op 0118-410996. Ook de Vlissingse pop/rock band Plan Bee is bezig met het maken van een CD. De titel hiervan wordt 'Masterplan'. Ze maken hiervoor opnames in Studio 66 van André Szachnovsky. Deze doet ook de produktie. De bedoeling is dat er 9 eigen nummers op de CD komen. Ze gaat in eigen beheer uitgebracht worden. De release wordt verwacht eind mei begin juni. Voor meer info kan je bellen met André Szachnovsky op 0118 413155, Ruud Sprong op 0118 472497 of Peter Veen op 0118 418231. Hoge NOOD De Vlissingse southern blues rockband Freebird is op zoek naar een toetsenist. Mensen die interesse hebben (en hou den van de muziek van o.a. Lynyrd Skynyrd en The Out laws) kunnen bellen met Peter Idema, telefoon: 0118-640467. Blues en ook rockband Busted is al een tijdje hard op zoek naar een trompetist(e). Met zo'n toeteraar erbij zal de band dan uit maar liefst negen man bestaan. Gitarist Toon de Valck ontvangt gegadigden met een drankje naar keuze en is bereikbaar onder telefoon- nummer 0113-567325 of (tij dens kantooruren) 0113 237000. Dan moet je wel even naar Toon vragen. Don Bauermann is een 43-ja- rige, maar bijzonder energieke drummer met een schat aan ervaring. Hij zoekt een band waar hij zijn voorliefde voor rhythm blues, soul en funk in kwijt kan. Bel Don op 0118 629214. Een nieuwe viermansband, nog zonder naam, maar gro tendeels voortgekomen uit Scaloway, is naarstig op zoek naar een fantasierijke zanger. Ze proberen een balans te vinden tussen jazz, metal en sympho, vandaar de fantasie. Bel na 18.30 uur voor info en aanmeldingen naar Jan Piet Hoogerwerf op 01II -416589. Ins en Outs In de vorige NOOT zocht de band Zephyr nog een bas- sist(e). Deze is gevonden in de persoon van Debbie Coll. Daar de vorige drummer ook vervangen is door Gaico Le gers en het repertoire enigs zins is gewijzigd, hebben ze ook de naam maar gewijzigd in Free Beer Meer info kan je krijgen bij llonka Ie Roy op 0118-411279. Sure as Heil heet tegenwoor dig Sure. Omdat men in den lande vaak dacht dat de band wel heavy metal zou spelen is het -as Heli-gedeelte eraf ge hakt. Meer info over de band kan je krijgen bij Paul Bukkens op 030-2960937 (door de week) of 0113-220654 (week end). Ook de Middelburgse gitaar rockband Soap is van naam veranderd, omdat er al een band was met deze naam. De band heet nu Ningerfail De band nam een demo op waar 4 eigen nummers op staan welke te bestellen is bij Marien Dorleijn op 0118 614200. After the Party heeft zijn naam in het gebruik afgekort tot A. TP. Daar kunnen we dus kort over zijn. De Zeeuwsch-Vlaamse heavy funk-metal band Them Bones heeft een nieuwe drummer. Double-bass-beul Cyrille Dhaene zit sinds eind '96 ach ter de potten. In januari heeft de band vijf nummers opge nomen in Jack's Place in Meerle (B). We verwachten het resultaat binnenkort voor een recensie. Zeeland drumt! Nu zijn wij in onze provincie rijkelijk voorzien van uitste kende drummers, maar twee doen het momenteel heel erg goed. Erwin Polderman uit Krabbendijke speelt al een paar jaar bij Orphanage. Nu draait die band sindsdien bij zonder goed en is dan ook dit jaar geboekt op Dynamo Open Air. Alvin Manuhuwa draait ook goed. Dit jaar begonnen op het conservatorium besloot hij zich in te schrijven voor de TAMA Drummers Award en zit daarmee op 8 maart in de finale in Paradiso. Volgende NOOT een verslag van zijn bevindingen. De Schouwse R&R band Crosshead heeft een manager en boeker in de persoon van Ab van Dongen. Je kunt Ab telefonisch bereiken op 0111- 462190. Ook In Geval van Noot heeft een regelneef. Het is Jeroen Froehling en zijn telefoon nummer is 0118-611211. Waarschijnlijk zal hij het druk krijgen de komende tijd, daar In Geval van Noot een platencontract heeft getekend bij Telstar. Het is de bedoeling dat de band tenminste twee CD-singles gaat maken, waar van de eerste geproduceerd gaat worden door voormalig Zinatralid Ron Liberton. Ook heel belangrijk voor de managers en regelaars is het nieuwe vaste artikel in de NOOT waarin de festivals waarvoor de komende maan den moet worden ingetekend staan. Extra aandacht verdient wel Technicality. Dit wordt een avond waarop in 't Beest moderne dansmuziek zoals Jungle, TripHop, Ambient, Dub en Trance gespeeld gaan worden. Talent kan zich tot II april inschrijven. Klomppop 1997 De programmering van Klomppop 1997 is weer zo goed als rond en die willen we jullie dus niet onthouden. Op hemelvaartsdag (8 mei) zullen in Ovezande de volgende bands spelen: -Treble Spankers - Ceasar (speelt ook op Pink pop) - the Hoax - Moonflower - Bartel Bartels Bartales - Scale Models - de Niro - BSUR - Handsome 3some - Mindlink Dit lijstje moest bij het ter perse gaan van deze NOOT nog worden uitgebreid met twee acts, waar Ad Boonman nog niet helemaal zeker van was. Waar ik wel zeker van ben is dat hij met deze namen weer een uitstekende festival programmering voor elkaar heeft.

Noot | 1997 | | pagina 6