noot noot pagina 10 pagina II NIEUW ZEELAND In de Vlissingse rockformatie Free Beer is sinds december '97 de bas in handen van Kim Adriaanse. De Walcherse punkrock formatie Swindle presenteert hun eerste CD in de Piek te Vlissingen. De opnamen van de twaalf eigen nummers plus twee bonustracks zijn in Stu dio 2 te Ouwerkerk gemaakt. Theo Vogelaar, bassist van de Tröckener Kecks, produceerde het geheel, en de titel van dit werkje is: Right Now! De schijf is te verkrijgen via een frans punkiabel (Trisomik), of in de winkels van Xray en La Vaca, en natuurlijk bij de optredens van Swindle. Namedropper is ter ziele. Ook de bands The Gain en King for a Da/zijn (na ruim 10 jaar!) overleden. Jammer, maar helaas. In Noot nr.4 van 1997 stond al iets geschreven over een nieuwe Zeeuws-vlaamse band. Toen hadden ze nog geen naam en zanger; de band heet Villa Bajo en de zanger is Elton Boussen. Contact persoon is Renzo van Poecke: 0115 564457. De bandleden laten zich inspireren door o.a. Tool, Korn, Deftones en Smashing Pumpkins. Ze spelen zowel ei gen liedjes als covers, een demo is op aanvraag verkrijg baar. De band deed al enige try-outs. Them Bones is voortaan een kwartet, zanger Nico Vonck heeft de band verlaten. De zang zal nu door de overige bandleden opgepakt worden. Hoe dit klinkt is op 2 mei a.s. te horen als de band het voor programma verzórgt van Silicon Head, in de Piek te Vlissingen. Meer info bij Niels Tieleman: 0115-564551. Better not Born uit Vlissingen heeft na een bezettings wisseling in december zowel de naam als hun stijl veran dert. De nieuwe naam is: Not Impressed en de nieuwe drummer is Wes Westen burger. De band speelt nu een mengeling van metal en hardcore. Meer info bij Donnie Mulder. 0118-416714. De Walcherse band Jaywalker heeft hun tweede demo-CD gemaakt. Er staan twee lied jes met de nieuwe zangeres Wendy v.d. Port op en twee instrumentals a la Joe Satriani. De opnamen werden gemaakt in Studio 2 te Ouwerkerk. De demo-CD is vooral bedoeld om optrdenste regelen. Voor meer info bel je met Mare Lavooy: 0118-624085, of Tim Royers: 0118-479104. De Bevelands/Walcherse band Rusty Pawn is op zoek naar een drummer. Wie interesse heeft kan bellen met Edwin Theenaart 0113-622329. De Walcherse pop/rockband Plan Bee is op zoek naar een manager. Wie interesse heeft kan bellen met Peter Veen op 0118-418231of Andre Szachnowski op 0118-413155. Drummer met veel ervaring: pop, soul, R&B, jazzy, funky, groovy, nog maar kort in Zee land, zoekt band(s) of losse muzikanten. Bellen naar Don Bauermanrr. 0118-629214. FlardRock drummer gevraagd voor pas opgerichte band. Te bevragen bij Jon Houtekamer: 0113-383653 Bluesrockband in bezit van ei gen nummers en covers is naarstig op zoek naar een drummer. De band heeft nog geen naam maar die zal snel volgen. Interesse? Bel Rob Maas op 0118-412097 SENA Tot ons richtte zich de SENA Stichting ter Ex ploitatie van Naburige rechten met de vraag naar het adres van een coverband. Wat bleek zelfs een doodgewone, hier-en- daar-optreden-coverband had al recht op een uitke ring van de SENA. Klinkt heel moeilijk, valt best wel mee, maar... speel je covers en treedt je af en toe op, bel dan de SENA 035 6244653 en vraag hoe de vork in de taart prikt. Oók jouw uitvoeringen van die nummers van iemand an ders geven recht op een vergoeding. k Iedere zondagmiddag" zendt Omroep Zeeland^ van 14.00 -15.00 uur het popprogramma p'Oplawaai uit met Bert van Leerdam. Wat kun je de komen de zondagen in dat programma verwach ten? Sowieso aandacht voor nieuwe demo s en CD-releases. De pop agenda; aandacht voor leuke concerten in de komende week. Vaak ook een optreden van MlMAWsetand.

Noot | 1998 | | pagina 6