r no o t Hoge nood pagina 10 pagina II vékf'/foot jé&f'/root bJ4^UWZEELAN^ Het Zeeuwse Fem FataI is eigen lijk geen nieuwe band, maar ze zijn er aan toe om te gaan op treden. Dit deden ze dan ook al op o.a. het Straatfestival te Ovezande en Arsenaalpop te Vlissingen. De band is eigenlijk ontstaan in 1990 en is middels uitbreidingen, naams- en bezettingswisselingen uitge groeid tot wat het nu is. De be zetting is sinds eind 1996: Wim Lukaart - gitaar, Fons de Smidt -toetsen en zang, Jacco Stokx - bas, Ton Wallenburg - percussie, Stephan van Zijl - drums en Femke van Zijl - zang. Kees de Ligt is de vaste geluids man, hij bedient de eigen PA van de band. In juni 1997 nam de band een live demo op in Souburg. Afge zien van enkele covers speelt Fem Fatal veelal muziek van ei gen makelij. In de muziek zijn zowel symfonische, rock en jazzinvloeden te herkennen. Voor meer info en boekingen kan je bellen met Femke van Zijl op 0118-478656. Geen nieuwe band, maar een nieuwe winkel. Onze eigen neggaetrots Kendread heeft een winkel geopend in exotische muziek. Ben je op zoek naar tropische klanken, kijk dan eens bij Flex-records, Holbeinstraat 1 in Vlissingen Ins en Outs Nieuwe gitarist van Jaywalker is Alex v.d. Linde. Gitarist Richard Koolhoven en zangeres Wendy v.d. Port verlieten de band. Er is dus nog een vaca ture voor een zanger. Hou je van de stijl van bands als Megadeth, Metallica, Iron Maiden en Joe Satriani dan kan je bellen met Mare Lavooy op 0118-624085. De nieuwe bassist van The Juke Joints is de uit Roosendaal af komstige Peter van Merode. Ex-Juke Joint Casper Berents speelt nu de bas bij In Geval van Nootwaar Jacko de Later, van de band Joyrock, voor een aan tal maanden ingevallen is na het vertrek van Bram Huisson naar ScaJeModels. De nieuwe lead- en backing- vocalzangeres van Tremor is Maaike Rijk. Theo de Kreijger heeft Fiction Defenc/se verlaten, zowel als drummer als manager. De nieuwe drummer is Rimas Martinaitis. De beide gitaristen Tomas Mahu en Mark de Smit gaan de zaken nu regelen voor de band. Voor boekingen kan je bellen met Mark de Smit op 0114-321016. De Juke Joints zijn uitgenodigd om op 24 oktober a.s. te ko men spelen op het blues-festi val Bluestock 98. Dit festival vindt plaats in Memphis, Tennessee, voorwaar niet de minste plek om te mogen spe len. Overigens worden er nog wel sponsors gezocht voor de reis er naar toe, deze kunnen bellen met Peter Kempe op 0113-649673. Gezocht: all-round drummer voor verse band. Veel eigen werk (Swiers), covers van o.a. Neill Young, Dylan, John Watts. Interesse? Bel dan met Sam Berhitu op 0113-211684), of Robbert Jan Swiers op 0118 650701. Airia, (rock, meest eigen num mers, enkele covers) is op zoek naar een toetsenist Wie interesse heeft kan contact op nemen met Stefan Nagelhout 0113-252629. s écs/ffOOt/ ttéewoot Demo, cd en studio Na een inwerkperiode, van een aantal maanden, van nieuwe toetsenman Peter Groenewege en drummer Stephan van Zijl, heeft B.S.U.R. in april en mei negen nummers opgenomen in Studio 2 te Ouwerkerk. Deze worden ongeveer half oktober op hun eerste cd 'Watching the clouds* uitgebracht. De presentatie zal in The Duke te M'burg plaatsvinden (voor de datum verwijzen we naar de dag- en weekbladen, daar bij de uitwerking van deze stukken dit nog niet bekend was). Wel is bekend dat de band op 31 ok tober in het voorprogramma van de Dijk speelt in sporthal Baskenburg te Vlissingen. Hier zal uiteraard de cd te koop zijn, maar ook bij Van Leest en de Free record shop. Je kan hem ook telefonisch bestellen bij Gert de Meijer op 0118-479980. Voor meer info en boekingen kan je hem ook bellen. Tremor heeft een distributiedeal met het Canadese Soundscape afgesloten. Zij zullen zorg dragen voor verspreiding van de eerste cd 'A storm is brewing'. Bovendien zal er een nummer verschijnen op een verzamel-cd van dit label. In Zweden heeft SMI trouwens ook een nummer van Tremor op een verzamel-cd gezet. Het laatste nieuws over Tremor is dat ze in een reeks van optre dens meedraaien met de D.S.FA. bands T-Nailed en Gail of God. Dit zal waarschijnlijk nog tot eind 1998 duren. In Geval van Noot bracht eind september de single 'Naar je toe* uit Tevens is het liedje 'Onrecht', wat geschreven is door Joost Belinfante, te beluis teren via het telefoonnummer 020-5219933 of via internet www.kunstbende.nl/vande grondaf of de eigen home-page HTTP://people.zeelandnet.nl/ rwijgman. Dit alles in het kader van 150 jaar grondwet waar dit liedje voor geschreven is. In Noot nummer drie maakten we al melding dat G-String een demo zou gaan uitbrengen. Deze is dus nu uit De opna men maakten ze hiervoor met Brian van Zwietering. Er staan vier covers op en ze is enkel bedoeld om optredens te rege len. Voor meer info bel je met Michael Cooman op 0118 410995. De Niro heeft opnames ge maakt in M'burg, Nieuwdorp en Overslag, ook met Brian van Zwietering en in studio van Damme. De bedoeling is dat het materiaal ongeveer eind november op een mini-cd ver schijnt Bij deze opnames war ren ook gastmuzikanten Peter Wessel op mandoline en Paul Notenbaard op toetsen erbij. Nieuwsgierig naar de verrich tingen van Brian van Zwietering, maar eens opgebeld naar hem. Hij is dus bezig om een huisstu dio te maken. De naam hiervan is Z-sound studio. Brian is in het beat van een digitale 16 sporen recorder, waarmee hij al opnames op lokatie maakte voor o.a. G-String, De Niro en zijn eigen band Airia. Tevens kan hij cd's branden, en is hij in te huren als geluidsman voor het mixen van het geluid bij optredens. Voor meer info kan je bellen met Brian op 0115 608730. Over zijn band Airia wist hij nog te melden dat toetsenman Jeroen van Oyen de band heeft verlaten, vanwege tijdgebrek veroorzaakt door zijn eigen be drijfje. Er is dus een vacature. Airia heeft ook een promo cd-r uitgebracht met twee num mers. Voor meer info over Airia kan je bellen met Stefan Nagelhout op 0113-252629.

Noot | 1998 | | pagina 6