DE ZEEUWSE POPPRIJZEN 1998 noot nieuwsblad voor de zeeuwse popmuziek, jaargang 10, nummer I, April 1999 ^JSE BIB1 \Bew. e: ^pOELB' B ekende en minder bekende namen werden prominent genoemd op 23 januari j.l. Op de avond in de aanloop naar de uitreiking van de Zeeuwse Popprijzen 1998 was er even tijd voor wat bespie gelingen over datgene wat tot deze avond geleidt had en wat er allemaal zou gaan gebeuren. pagina I Door Paul Frank Sinds bijna tien jaar worden de Zeeuwse Poprijzen ter beschik king gesteld door de Stichting Popmuziek Zeeland, en dat heeft twee redenen. Om te be ginnen wordt geprobeerd het evenement onder de aandacht te krijgen van de pers, die ook dit jaar ruimschoots aandacht besteedde aan de Prijzen, zo wel in de aanloop als tijdens en na de uitreiking. Deze aandacht heeft dit jaar bijvoorbeeld ge leid tot een aantal boekingen van enkele genomineerde bands. Ten tweede zijn. de prij zen ook bedoeld als aanmoedigingsprijs voor de Zeeuwse popmuzikanten. Ten derde is de avond ge woon een gezellig samenzijn van Zeeuwse Popliefhebbers, en worden de contacten weer eens op informele wijze aange haald. Door een aantal minder pret tige gebeurtenissen in de orga nisatorische sfeer was de uit reiking niet traditiegetrouw in december, maar moest deze doorgeschoven worden naar januari. De avond begon traditiege trouw met een etentje aange boden door de SPZ aan de bandleden van de genomi neerde bands (met dank aan Bart en collega's van het Arse naal). Helaas moesten enige bands verstek laten gaan door verplichtingen elders. De leden van de SPZ hadden dit jaar hun rol als gastheer duidelijker

Noot | 1999 | | pagina 1