TJES 1000 M2 MUZIEK noot ,2 aaipt Gezellig! lessiS pagina 8 Gitaren Gitaarcombi's/Versterkers Blaasinstrumenten P.A. Piano's/Vleugels Digitale piano's Keyboards Accordeons Orgels Populair/Klassiek MUZIEKCENTRUM VAN GORP Dichterbij dan je denkt *Tholen+20 kilometer Goes50 kilometer Middelburg77 kilometer Hulst56 kilometer Zierikzee55 kilometer 900 meter van de snelweg OPEN: Maandag t/m zaterdag Vrijdag koopavond MUZIEKCENTRUM VAN GORP KADE 87 4703 GD ROOSENDAAL (WEST) TEL 0165-545824 é&uroot Rood en beg rave Last minute |is, na enkele op tredens, uit elkaar gegaan. Ons bereikte onlangs het droe vige nieuws dat de r er mee gestopt is. De winnaars van de Zeeuwse Belofte 1997 zijn jammerlijk een zachte dood gestorven na hun vliegende start, incl. de deelname aan de Grote Prijs van Nederland. Jammer. Qieuwe bands in ZeelanQ El Nino is een Zeeuws Vlaamse metalband (zelf omschrijven ze het als 'universal crossover') die in februari 1998 is opge richt. De leden zijn Peter Dees (ex-Burial) - gitaar, Friso van Wijck (ook Polluted Inheritance) - drums, Steven Vrieswijk - bas, Gillis Verherbrugge - zang en DJ Evol - scratches en noises. De band heeft al twee demo's gemaakt. Deze namen ze op met Theo van Sluisveld in de Triangel te Terneuzen. (Een re censie van hun tweede demo staat in de vorige Noot). De eerste demo is niet meer te krijgen en de tweede is bedoeld voor verkoop en het regelen van optredens. Wie interesse heeft kan bellen met Gillis op 0115-618218. Ook uit Zeeuws-Vlaanderen afkomstig is de band met de voorlopige werknaam|2 niniu Er is al een band die zo heet, dus ze denken nog over een andere naam. De band is ontstaan uit een sessie die in december 1998 werd gehouden in Axel. Hier vonden de vol gende muzikanten elkaar: Jeroen 't Gilde - bas en zang, Eddy de Putter - zang, Niels Tieleman - gitaar, Cees van Drongelen - gitaar en Renzo van Poecke - drums. Later wer den Joris Versijp - keyboards en Eline Tan - zang aan de band toegevoegd. De band speelt covers van bands als Tool, Machine Head, Korn, Def Tones e.d. Op 6 juni is hun eerste optreden in de Halle te Axel. Wie meer info wil kan bellen naar Jeroen 't Gilde op 0115-562740. Brother James Walcherse pop/rockband die in februari 1998 is opgericht. De leden zijn Henk Patty - drums, Jochem Davidse - zang, Niels van Sparrentak - gitaar en zang, Ruben Gelok - gitaar en zang en Perry Maas - bas en zang. De band heeft in het be gin covers gespeeld en is gelei delijk overgestapt op eigen lied jes. Ter promotie van de band is er een Cd-r uitgebracht. De opnames hiervoor zijn in Stu dio Balkengat te Middelburg ge maakt. Het schijfje telt 11 eigen nummers en is 'Container' ge noemd. Wie meer info over de band wil kan bellen met Henk of Jochem op 0118-615863/ 551453. 2 Tones is een nieuwe Walcher se band, die in swing, country- swing, jive en rockabilly gros sieren. De band is in september 1998 opgericht en bestaat uit Tony 't Gilde - zang en gitaar, Jolanda Daniélse - contrabas en zang, Eric Knuist - slaggitaar en De welbekende uit het Drentse As sen wil haar werkterrein graag Werd er in NOOT nr. 5 van vo rig jaar doodleuk de aangekondigd als een Blues Band' Kaai po p- 'Greyhounq zang en Rik Lingier - drums en zang. 2Tones spelen voorlopig enkel covers, maar in de toekomst hopen ze ook met eigen liedjes te komen. In cafe de Trap in Vlissingen en in de oefenruimte heeft de band opnamen ge maakt, die op een Cd-r zijn ge zet. Deze telt vier nummers en is bedoeld om optredens te re gelen. Wie meer informatie wil kan contact zoeken met Tony 't Gilde op telefoonnummer 0118 466623 of e-mail: 2tones@gironet.nl of via inter net www.gironet.nl/home/ gild 1/ Werd er in NOOT nr. 5 van vo rig jaar doodleuk de aangekondigd als een 'Brabantse' popcompetitie, en ging 'The PER' dus goedge mutst op weg na verkozen te zijn tot één van de vijf finalisten, in dit nummer kunnen we mel den dat de winnaar 'The Lower Life Forms' werd. TENK en na tuurlijk The PER waren overi gens beslist te pruimen, de an dere twee deelnemers Mes-age en Nora Lu ka moeten nog maar eens een beetje meer oefenen. Wij vonden het geluid, de zaal en de entourage een beetje te genvallen, en vinden de betiteling 'competitie' een te groot woord voor een eenmalig optreden, maar goed, het was B^jaamswisselinge Q Freebird heeft zijn naam veran derd in Roosewood. Op 6 juni is er in delSEllElte Axel een open podium, waar vooral jonge Zeeuws Vlaamse bands zich kunnen presenteren. Vanaf 14.00 tot ongeveer 23.00 uur spelen er bands in diverse genres. Jeroen 't Gilde en Angela Bolleman organiseren dit alweer voor de vijfde keer. Na het enkele malen in café'tjes gedaan te hebben, maken ze nu de stap om het wat groter aan te pakken en zo is men bij cultureelcentrum de Halle te recht gekomen. Wie meer info over dit open podium wil, kan bellen met Jeroen 't Gilde op 0115-562740. De welbekende uit het Drentse As sen wil haar werkterrein graag uitbreiden naar het zuiden des lands, waaronder Zeeland en Bel gië. In verband met de afstand gaat de voorkeur uit naar meer daagse optredens (festivals enz.) De muziek die deze band ten gehore brengt varieert van au thentieke Chicago Blues tot en met rauwe Texas Blues a la Stevie Ray Vaughan. Voor meer info, boekingen of een demo kun je rechtstreeks contact opnemen met Martin, telefoon 0592 356493. Rockband Zuid- Beveland (covers en eigen num mers) zoekt drummer en/of percussionist. Bel met Henny, 0113-622012 of e-mail hlamper@wish.net SHMftfunk geörienteerd) is op zoek naar een ervaren trompettist(e), met enige zang kwaliteiten (groove vereist!). Bel len naar Jos: 0118-417662 Band dringend verle gen om een ervaren drummer en een zanger(es) met een ste vige stem. Je kunt bellen naar Cor op 0118-603801.

Noot | 1999 | | pagina 5