Waar zit meer muziek in? geluidsinstallaties muziekinstrumenten studio opnames VANMAMME Een begrip in Zeeland Muziekland wanneer het gaat om verkoop en verhuur van professionele: t ,^nsebibuo^ ^odelbuv^- noot BEW. EX. pagina 3 Muziekhandel Van Damme - Lange Noordstraat 16 - 4331 AS Middelburg Telefoon 0118 650 874 - Fax 0118 650 884 - e-mail: vdamme@zeelandnet.nl De uiteindelijke winnaar was na tuurlijk ook De Stichting Pop muziek Zeeland die met deze avond bewees hoeveel plezier een gemiddelde concertbezoe ker kan hebben aan de ^Zeeuwse popmuziek. Zaaleige- narenkunnen toch weer eens na gaan denken over het boeken van een Zeeuwse band op hun podium Maandag 29 oktober 1999 Eelke Jager, oftewel Lytrix, uit Middelburg staat al weer met zijn beide benen op de grond. Hij viel niet in de prijzen vrij dagavond in Paradiso, maar het meedoen was al meer dan ge weldig.'Het was een te gekke ervaring...', vertelt hij,'...alleen lammer dat Livith Maffia kamp Te met computerproblemen want dat schopte de hele avond een beetje in de war. Ik had mijn meest-dansbare nummers meegenomen, want het pu bliek komt niet voor een wedstrijd maar om te swingen en ik had, voor mijn gevoel de dansvloer goed beet Het kost me geen moeite hem weer enthousiast te krijgen over vrijdagavond. 'Ja, het was echt kicken, je zit in de kleedkamer van Paradiso, waar de handtekeningen van de Rolling Stones op de muur staan en dan ga je daar dan zelf optreden Ja, nogmaals, een geweldige ervaring. Omdat we na de uitslag om 2 uur vrijdagnacht direct terug moesten naar Zeeland was er weinig tijd voor PR- werk, dat was eigenlijk wel jammer, maar dat komt in de komende weken wel. En verder, werken aan een CD, want die moet...', zo belooft hij,'...aan het eind van het voorjaar uitkomen'. En natuur lijk optredens: één heel groot in Delft en een klein maar niet min der spannend optreden ergens in de Zak van Zuid-Beveland. Het was de Amsterdamse band Mind Menders die zaterdaga vond met de Grote Prijs van Nederland naar huis mocht gaan: pakkende hip-hop met sausjes uit allerlei culturen. Een terechte winnaar. Nimbus speelde in De Melkweg vrijwel dezelfde set als inVlissingen en scoorde de vierde plaats in de categorie 'commercieel'. En met die prijs mochten ze niet mopperen want het deelne mersveld was ijzersterk.Veel stevige muziek met voor het podium steeds de vaste fans uit de bijbehorende provincies. Zo kon het gebeuren dat wij, de Zeeuwen, de zoete tonen van Nimbus over ons heen kregen en de Limburgse fans van 'Right Direction' de asoosjale roggels van de gitarist van hun prijs winnaars. Verschil moet er wezen!

Noot | 1999 | | pagina 2