TJES noot noot M>od en begrav elkaar. #n 9T9 heet voortaanK pagina 4 pagina 5 ijn uit [JJeuwe bands in ZeelanQ ggjgis een Walcherse band die opgericht is in 1999 door gitarist Henry Style. De ove rige leden zijn: Bas Teunis - zang, Roland Baak - drums en Niels Weezepoel - bas. De laatste kwam er in februari 2000 bij. Het repertoire dat de band speelt bestaat uit eigen werk en die verschillen van akoes tisch tot stevige hardrock. De band speelde voor het eerst op 5 mei in het Arsenaal te Vlissingen en daar zijn opna mes gemaakt die nu op CD /Cée/ffoot voornamelijk eigen liedjes ge maakt, maar er worden ook enkele wisselende covers ge speeld. Onlangs is de band in Studio 2 te Ouwerkerk opna mes wezen maken. Er zijn twee liedjes opgenomen, waarvan er misschien één op een verzamel- CD, met meerdere bands, gaat komen. In de toekomst wil Celldust vaker de studio in. Info en boekingen bij Roland op 0111-671435 06-20443302. staan. Deze is bedoeld om de band te promoten. Style is trouwens bezig om een CD- single te maken, die door Han Dasselaar geproduceerd wordt (deze zit by the way nu in City to City). Wie interesse heeft of meer wil weten over Style kan bellen met Henri op 0118 628098 of Bas op 0118-626973. Celldust |is in januari voortge komen uit Element. Deze band is afkomstig van Schouwen- Duiveland en heeft al meer dere optredens gedaan. De ac tuele bezetting is: Ward Soeters - gitaar, Jerome Bohg - gitaar, Rei nier Bom - bas, Michael Koppelaar - zang en Roland van IJsseldijk - drums. De leden verwerken invloeden van bands als Korn, Deftones en Limp Bizkit. Er worden Een stel muzikanten die in april 1999 bij elkaar kwamen hebben een band opgericht, die onge veer een jaar later de naam ^^^^^^^rieekreeg. Ze spe len een mix van funk, dub, rap en triphop. De leden zijn: Willem Rijn - drums, Mark van Boven - bas, Emiele Reinhoudt - toetsen en sax, Johan Putter - toetsen, Raven - rap en Leo Capello - effecten, samples, mix en opnames. Meer weten Bel Leo op 0113-639786. braderie, op straat als in café en podia. Het repertoire wordt voor elke gelegenheid aange past en bestaat vooral uit vro lijke liedjes (ska, r&r, folk en country), die vaak van eigen hand komen als ook covers. Zowel Nederlands- als Engel stalig. Wie ze wil boeken of meer info wil kan bellen met Ron op 0111-401564. r /Cée-ifroot Niet meer zo nieuw In augustus 1997 kwamen ze bij elkaar. Rotter dammer Aike Beun speelt contrabas en doet de achter grondzang en de uit Zonne- maire afkomstige Ronnie de Haas zingt en speelt akoesti sche gitaar. Soms wordt de be zetting uitgebreid met een drummer of accordeonist, af hankelijk van de vraag en/of budget. Het gezelschap speelt zowel op (personeels)feesten, Beun Sloan s een Brabants/ Zeeuwse band, die in oktober 1999 bij elkaar is gekomen. De leden zijn: Jan Lanooy - zang, Josien Kats - zang, Rien Gundul - bas, Guido Gundul - gitaar, Joost van Gastel - trombone en trompet, Jelle Wils - sax en Han Dietvorst - drums. De band speelt covers van o.a. Rolling Stones, Brood, Doors, Commitments, Blues Brothers en Golden Earring. In de toekomst zullen er ook ei- /Cée-iffoot /Cée/noot gen nummers gemaakt gaan worden. Ook wil men binnen kort een promo-CD uitgeven. Wie meer info wil kan bellen met Jan Lanooy op 06 55868202. De band bestaat sinds oktober 1999, oorspron kelijk uit 4 man, en sinds kort uitgebreid met 2 blazers. De muziek wordt vaak omschre ven als een mix van Chris Isaak, the Mavericks en een menge ling van andere stijlen zoals rock, pop en ska. Het meren deel van de nummers is eigen werk, maar de band speelt ook nog enkele covers. Info over de band is te vinden op: http:// people.zeelandnet.nl/almer/ tilldawn en mailen naar: mailto:tilldawn@zeelandnet.nl Je kan natuurlijk ook gewoon bellen met Danny Polfliet op 06-51214105 (zanger). /Cée>woot tettings- naams- stijlwisselingc |is toegevoegd aan Ampakine. Hij deed op Klomp pop al het eerste optreden mee. Bij Dragline heeft| Hde gitaar doorgegeven de persoon van Henri de Bruin en een nieuwe roadie in de persoon van uw eigen corres pondent TC Dus ze kun' d'r wee tegen an. De Niro gaat Nederlandstalig. Zanger/gitarist en tekst schrijver Jan Piet de Klerk heeft ontdekt dat hij ook in het Ne derlands goede teksten kan maken. De band zit nu in een overgangsfase v.w.b. Engels- en Nederlandstalige teksten. /Cé&woot aan nieuwkomer Jonas Gaspersz. Sjaak Wisse speelt voortaan keyboards bij de band. Het eerste (openbare) optreden in de nieuwe bezet ting was tijdens de bluesroute te Middelburg in cafe The Duke op 21 april. 3 Ze deden onder deze naam al optredens in café Crossroads en strandpaviljoen Panta Rhei te Vlissingen en ze zullen ook op Mosselrock in Yerseke spelen. Wolfshead heet voortaan 3 Dit maakten ze tij dens Anywave bekend. Prince is weer gewoon Prince. Surrender is weer gewoon Surrender. Het 'n8werk avon tuur is hiermee ten einde. Trouwens, ze hebben sinds april een nieuwe drummer in mo en CD nieu peeft een CD-r afge leverd met de titel Breathing (voor een recensie zie elders in dit blad). Ze hebben vijf liedjes vastgelegd in de studio van Mark Nijssen. Tijdens het optreden op Anywave werden de eerste exemplaren van eige naar gewisseld. Wie interesse heeft in de CD-r kan bellen met Marco van Boven op 0118 602356. Over the Edge heeft op 30 mei in café La Strada te Goes een nieuwe CD gepresen teerd. De naam hiervan is Foul. Ze namen acht eigen nummers op in de protes tantse kerk in Kruiningen en de studio van Mark Nijssen te Oudelande. Deze deed ook de mix, terwijl de band zelf de M'Iheeft in stu dio 2 te Ouwerkerk 12 liedjes opgenomen die op de CD Rokjoorsoksof zijn gezet (voor een recensie zie elders in dit blad). De CD werd op 20 mei in cafe Groen Licht te Vlissingen gepresenteerd. Wie interesse heeft in de CD kan bellen met Karei op 0118 414332 of Jan op 0118-414407. |heeft opnames voor een CD-single gemaakt. Dit deden ze in de studio van Ron Konings te Vrouwen polder. Ze namen twee num mers op, waarvan ze ook nog van één van de nummers een remix maakten. De single moet in juli gaan verschijnen. Het is de bedoeling dat ze in de CD- winkels te koop is. Tevens is hij telefonisch te bestel len bij Wouter Siben op 06 23068105. productie deed. De CD is bij optredens van de band te koop en is ook te bestel len bij René Meester op 0113-215941 of Joop Blaauwkamer op 0113 344865. /Cée-i/foot Gezocht: zanger(es) eerst een CD, daarna wellicht een band. Al vast aanwezig zijn: drummer, bassist, toetsenist en een stu dio. Het genre is niet echt bepaald ais 't maar lekker klinkt, locatie is Rilland. Geïnteresseerden kun nen bellen met Cor Vrijeohoek, 0113 572306 of met Marco Sch reuder, 0113 552522

Noot | 2000 | | pagina 3