tot Specialist op het gebied van live-geluidsversterking verhuur en verkoop van professionele licht- en geluidsapparatuur ontwerp en fabricage van 19" racks en f lightcases J noot ü*l Electronic© crown CZj SENIMHEISER DYNACORD YAMAHA rfUifrï Jrtfföh pagina 3 ri11ö A7HQ9 9 toe te juichen. Till Dawn speelde goed, erg goed! Maar gezien de sfeer van de avond was het een buitenbeen- 'e. Een goed teken in ieder geval, dat de echte liedjes in deW2 toch weer door een Zeeuwse band ten gehore werden gebracht (daar hebben we traditie mee schijnt). Het publiek ging duidelijk door de knieën voor Till Dawn. Helaas was de jury niet overtuigd. Of andersom. He laas dacht de jury: "Till Dawn redt het toch wel, laten we Tenk en DPS doorsturen". In elk geval was de te leurstelling er niet minder om. Gelukkig was de Zeeuwse iging er weer een van hoge kwaliteit. akkoord speelde. Wat een uzi kaal en origineel! Ze speelden de tenf^pte£^ELvd©Hrêt eerst op de avond was er een heuse pogo-pit en klonk na het optreden het bisbisbis uit het publiek. DPS komt uit Maastricht en het is groep waar we zeker nog meer van gaan horen. Ze staan in elk geval in Paradiso in de finale van de grote prijs. De andere band die door is heet Tenk. Een stoere band met een hele goeie zangeres en wat apart is, een cellist in de gelederen. Het schijnt dat ze met de Gathering op tour gaan (Tenk heeft er wel iets weg van, maar stoeit nog en is op zoek naar de frisse combinatie van rock en klassiek). Erg jammer is het dat er dit jaar dus geen Zeeuwse band meedoet in de finale van de Grote PrijsfOe regio finale in Den Bosch is een ingebouwde extra stap - drem pel vinden sommigen - om in Amsterdam te geraken (onze eigen Jan Koopmans moet nog maar eens de voor delen uitleggen). Normaal ging de winnaar van de Zeeuwse Belofte direct naar Paradiso, nu dan schittert onze provincie in de finale door afwezigheid. Een hele slechte zaak voor de popmuziek in Zeeland, ik zou bijna zeggen een kloot die dat heeft geregeld (dit is niet het officiële SPZ-standpunt!). Hopelijk zijn de popbobo's zo wijs om te luisteren naar de vele poporganisaties die helemaal niets in de nieuwe opzet zien. Terugdraaien kan altijd nog. Enne, het ligt niet aan de kwaliteit van de bands, maar aan de op zet, dat er nu geen Zeeuwse band in Amsterdam staat. Till Dawn stond als laatste op de bühne. Voor aan hadden alle meegereisde Zeeuwen zich verzameld om de winnaar van de Zeeuwse Belofte

Noot | 2000 | | pagina 2