TJES noot noot pagina 6 JANUARI DECEMBER pagina 7 v€s//fóOt/ ISweet Lord Animals ie uwe ban een Zeeuws Vlaamse band die in 1998 is opgericht. Het repertoire wat de band speelt is een mengeling van eigen nummers en covers van o.a. Jimi Hendrix, Motorhead en Black Sabbath. Muzikaal vari eert het tussen blues- en hardrock. De leden zijn Krijn Bouman - zang en gitaar, Maarten v.d. Staal - zang en bas, Brian de Rijcke - gitaar, George de Rijcke - drums. In de zomer van 1998 heeft de band een CD met zes ei gen composities uitgebracht. Mark Verschelden mixte en produceerde de opnamen. De CD is zowel voor promotie als voor de verkoop. Voor meer info kan je bellen met George de Rijcke op 0115 561171 of Krijn Bouman op 0115-452610. b!uesrockband| Big Chief Sugar (B.C.S.) opgericht. In eerste instantie begonnen met vijf personen, maar na zes we ken zijn ze verder gegaan met z'n vieren. De leden zijn: Wesley Koole (ex Emmer- royts) - gitaar, mondhar monica en zang, Kees v.d. Heijden (bekend van de Piek, roadie van Surrender en schrijver van deze column in de Noot) - bas en zang, Wiek Verduyn - drums en Dirk v.d. Berg - gitaar. Het repertoire wat de band speelt bestaat uit eigen nummers en covers van o.a. Jimi Hendrix, Stevie Ray Vaughan, Steve Miller, The Rolling Stones, AC/DC en ZZ Top. Wie de band een keer wil zien en horen kan elke eerste zondag in de maand naar cafe Groen Licht te Vlissingen komen. Vanaf 20.00 uur oefenen ze daar in het openbaar. Op deze manier hopen de leden van Big Chief Sugar goed voorbereidt te worden voor toekomstige op tredens. Wie meer info wil kan bellen met Kees v.d. Heijden op 0118-463194. Da Iss Juit Vlissingen is opge richt om mee te kunnen doen aan de unplugged competitie van de Panta Rhei. Da Iss be staat nu uit Georg Knuijt - gi taar en zang, Ralph Wiesner - drums, Chris de Ridder - gi taar en zang. De band is nog op zoek naar een bassist. Het repertoire van de band bestaat uit eigen nummers en covers van o.a. Pearl Jam, Zack Wylde, Therapy!, Radiohead en Creed. In de toekomst wil de band eigenlijk alleen nog ei gen liedjes. Bassisten die inte resse hebben om in deze band te spelen kunnen contact zoe ken met Georg op 06 29563883. Het Walchers/Zuid Beveland- se^^H'S begin oktober op gericht. De band bestaat uit Igor Presnyakov - gitaar en zang, Andre Szachnowski - bas en zang, Stephan van Zijl - drums en Olaf Sinke zang. Het repertoire wat de band wil gaan spelen ligt nog niet vast en zal in het begin covers en eigen nummers bevatten. De band is al te boeken voor op tredens, dus er kan al gebeld worden met Stephan of Andre op 06-22810306/06-55824995. g|s een Walchers/Zuid Bevelandse popgroep, die in oktober is opgericht. De leden zijn Patrick Schipper - zang en akoestische gitaar, Peter Toussaint - gitaar en zang, Jeroen Simons - drums en Jordy de Werd - bas en zang. Voorlopig speelt de band eigen nummers die Patrick heeft ge maakt en in de toekomst ko men daar ook groeps nummers bij. Wie meer info wil kan bellen met Patrick op 06-18082805. Qezettings- en naams- wisselingef Ampakine heeft zijn naam ver anderd in |j. gitarist Alex van der Linde toegetre den. Bij^^^^^^^fflis Ferry Brasser als extra gitarist toege voegd uitge breid met gitarist Reynald Jans sen, drummer Rene Geschiere en bassist Laurent Kemeling. 3emo en CD nieuwW Pillars of Heaven |hebben de unplugged finale van de Panta Rhei te Vlissingen ge wonnen. De prijs die de band heeft gewonnen, is studiotijd in de LAC studio. Op 23 en 24 december willen ze 3 of 4 lied jes opnemen. Ze hebben Willy Berrevoets gestrikt om de op namen te produceren. Tegen de tijd dat je dit leest, zal er wel een CD-r van zijn. Deze dient voor promotie, maar zal ook te koop zijn. Pink Carpet peeft in studio 2 te Ouwerkerk opnamen ge maakt. Deze verschenen op de CD-r met de titel '2000'. Er staan vier eigen nummers op en een cover. De mix was in handen van Wolfert Jumelet en Roel Visser. De CD-r is zo wel voor promotie als ver koop, dus wie interesse heeft kan bellen met Roel Visser op 0118-465085 peeft op 19 en 20 augustus opnamen ge maakt in de Skylark studio te Weert. Als producer en tech nicus hadden ze Marc Rosso (ex bassist van Clouseau en Soulsister) en Ron Lieberton (ex-bassist van Zinatra). Ze namen vijf liedjes op die te recht kwamen op de CD 'Luis ter'. Er is al mee geleurd bij platenmaatschappijen, maar daar is nog niks concreets uit gekomen. Voorlopig is de CD dus in eigen beheer uitge bracht en is dus zowel voor promotie als verkoop. Wie in teresse heeft kan bellen met Frank Engels op 0118-411602. 'gitariste zoekt breed georiënteerde, flexi bele muzikanten om een band mee op te richten. Interesse? Bellen naar: 0118 410224 Toetsenist, ex-BSUR, wil een nieuwe band beginnen en is daarom op zoek naar een bassist en een gitarist, ze moeten allebei ook nog kun nen zingen. Eerst beginnen met covers, daarna door met eigen nummers. De nieuw te vormen band is ook nog op zoek naar een geschikte oefenruimte. Meer info op: 06-22966126 Drummer zoekt band: stijl o.a. rock, pop, zuid amerikaans, (Santana, Amanda Marshall, Melissa Etheridge etc.), reacties aan: 0118-639015 of 0118-464658 Helaas moeten we eind 2000 weer afscheid ne men van een pop podium. Café Crossroads in Vlissingen zal de deu ren sluiten. Erg jam mer. Bij het ter perse gaan van dit nummer was er ons over de toe komst van deze kroeg nog niets bekend. vrijdag 15 Goes ('t Beest) Bettie Serveert Gitbox zaterdag 16 Zierikzee (Brogum) After Forever Horizon zondag 17 Vlissingen (Panta Rhei) De Niro woensdag 20 Middelburg (Brooklyn) More Subiet vrijdag 22 Vlissingen (Flying Dutchman) De Niro (unplugged) zaterdag 23 Zierikzee (Brogum) Till Dawn zondag 24 Middelburg (Brooklyn) Grandpa Nick (kerstnacht) zondag 07 Vlissingen (Arsenaaltheater) Vlissingen (Panta Rhei) Ries Giel maandag 25 Vlissingen (Panta Rhei) Copycat dinsdag 26 Vlissingen (Panta Rhei) Chaos Ark donderdag 28 Middelburg (Brooklyn) No Point zondag 31 Vlissingen (Panta Rhei) The Dream Factory (kaarten vereist) zondag 14 Vlissingen (Panta Rhei) No Point (onder voorbehoud) zaterdag 20 Groede The Unknown dinsdag 23 Vlissingen (Arsenaaltheater) Arthur Adams BB King's huisband zondag 28 Vlissingen (Panta Rhei) Pink Carpet zondag 04 Vlissingen (Panta Rhei) Anastasia Goes (De Pompe) The Unknown Vlissingen (Panta Rhei) Bite a Bit (onder voorbehoud) O 10

Noot | 2000 | | pagina 4