De Stichting Popmuziek Zeeland en NOOT uit het dal? I Opmaak: Tot slot UI og een mazzel dat we niet met betalende abonnees zit- IV ten', schoot me door de gedachten toen we eind mei de koppen weer eens bij elkaar staken. Want het voortbestaan van NOOT, het blad voor de Zeeuwse popliefhebber, heeft aan een zijden draadje gehangen. Vooral de financiële perikelen van de Stichting Popmuziek Zeeland (SPZ) waren daar debet aan. In het kort kwam het er op neer dat de SPZ zich vorig jaar flink vertilt heeft aan Het Popfestival in de Abdij in Middelburg en dat maakte het spaarbankboekje roder dan ooit... Juist omdat we geen betalende abonnees hebben moet het geld voor NOOT uit andere potjes komen, zoals subsidie en advertenties. Enerzijds laten we nu geluiden horen van dankbaarheid richting de provincie Zeeland want het Provinciaal Bestuur heeft ruim hartig in de buidel getast, maar anderzijds maakte de ambtelij ke afwerking, het geld werd maar niet gestort, de voortgang van de Stichting vleugellam. Er zijn achter de schermen heel wat uurtjes vergaderd en het heeft maar een haartje gescheeld of het hele bestuur had er de brui aan gegeven! Gelukkig is dat niet nodig gebleken en toen we er eindelijk weer een beetje zin in kregen was het bijna te laat voor het organi seren van De Zeeuwse Belofte. Vooral dank zij de inspannin gen van Ronald Koole en Monique van den Berg en natuurlijk ook de anderen, is dat er toch van gekomen. Godzijdank. Dat NOOT ook weer moest verschijnen was een volgende stap. De redactie bestaat momenteel uit Bert Hoogerheide, Sander Nobbe, Kees van der Heiden, Peter Toussaint en Bert van .Leerdam. Énkele weken geleden was dus die redactievergadering en daarin is serieus over de toekomst van NOOT gesproken. De slotsom is kort samen te vatten: NOOT gaat door, maar in een simpele versie, zoals je hem nu in je handen hebt. Hoofdbron van informatie voor de liefhebbers van de Zeeuwse popmuziek wordt de nieuwe website van de Stichting popmu ziek Zeeland (www.popmuziekzeeland.nl). Die wordt opge bouwd rond een zo actueel mogelijke agenda. Het is natuurlijk belangrijk dat iedereen zijn concerten (en andere nieuwtjes) in Zeeland doormailt aan agenda@popmuziekzeeland.nl en dan graag zo volledig mogelijk. Verder komen er uiteraard een aan tal artikelen die hoofdzakelijk gericht geschreven gaan worden op de website. Toch is het wel de bedoeling dat er regelmatig een papieren versie rondgestuurd wordt aan de abonnees van NOOT. Als je er prijs op stelt die te ontvangen dan moetje dus je adres-gege- vens, zodra ze veranderen, doorgeven aan de Stichting Popmuziek Zeeland, Postbus 108, 4330 AC Middelburg of doormailen aan Noot@popmuziekzeeland.nl. NOOT Nieuwsblad voor de Zeeuwse popmuziek nummer 1 Keed van der Heijden Bert Hoogerfteijde Bert van Leerdam Sander Nobbe Theo de Kreijger e.a. Sander Nobbe NOOT is een uitgave van: (V^3p®pmuziek Postbus 108 4330ACMidc Fax: 0118-635311 ISSN: 1568 - 9522 De Stichting Popmuziek Zeeland heeft een zware storm door staan, maar de haven is in zicht. Toch heeft de organisatie behoorlijk wat averij opgelopen en versterking is ernstig gewenst. Misschien een goed moment voor jou om mee te gaan doen... Als je zin hebt om ook eens mee te praten en te denken over de popmuziek in Zeeland of stukjes te schrijven in NOOT, neem dan gerust contact met ons op, dan kom je een keertje langs en wie weet... Website: www.|&pmuztetGE8eiand.nJ e-marl: nocrt@3opmuztekzeeland.nl BvL

Noot | 2001 | | pagina 5