Ruim 400 bezoekers op hst popfeest 2001 Door Bert van Leerdam jaargang 13nummer 1maart 2002 Vlissingen, het Arsenaaltheater, 29 december 2001Het was gelukkig niet de gratis Abdijpop-CD die de ruim 400 bezoekers naar het Popfeest 2001 lokte.. Het was het pro gramma en dat loog er niet om. ledereen was er wel zo'n beetje: De organisatoren van popfestivals, studio-bazen en vooral veel Zeeuwse popmuzikanten. Een heerlijke avond om te netwerken, zoals dat in vaktermen heet, en dat was ook de bedoeling: De Zeeuwse popmuziek bij elkaar krijgen in een inspiratievolle sfeer. Genodigden waren er al vanaf 16.00 uur en kregen een lekkere hap en de rest kon de beste bands van Zeeland voor hun kiezen krijgenAl vanaf de opening met 2-Tones stond het als een huis. En ook de twee laatste bands waren favoriet: Nimbus met een verrassend en vooral spetterend optreden en hekkesluiter Nuff Said liet het publiek zien en horen hoe het moet. Bij het laatste 'Wilde Mossel-nummer' 'Lekker dieng' kraakte het Arsenaal in zijn voegen. Ook waren er die avond Popprijzen uit te reiken.. Bruno (foto: Sander Nobbe) Een van de laatste optredens van Bruno, tijdens het Popfeest in Het Arsenaal. Beste (demo) CD voor Formica Een speciale commissie had zich gebogen over het werk dat in - 2001 was uitgekomen en had vijf albums genomineerd voor De Popprijs: De CD's van: Surrender (Zeeuwse Klei), Formica (Formica), Bruno (Demo), Roaster'45 (Rewind) en Rebbathe Loon (Reba Moon). Formica won de prijs, de jury schreef het volgende: 'De CD staat vol extra verrassingen, het is een CD die vraagt om 'Meer' (en dat is de bedoeling van een demo-CD). De CD heeft een uitstekende geluidskwaliteit. Het produkt getuigt van een grote creativiteit en.... zit in een prachtig, opvallend doosje!' Formica bassist Leo Meijaard reageert lachend: 'Ja! dat doosje.. Eus, de vriendin van de drummer zit in de reklame-wereld en die kwam er mee en wij vonden het prachtig. o

Noot | 2002 | | pagina 1