>f| 37N noot KLEI noot kleiNOOT NCffr NOOT kleiNOOT oot Leeuw se hatrdcc ir#b and ui veite van STIL 4 m 5 m Rectificatie In de vorige Noot stond bij de kleinootjes een verkeerd adres van de Anchor web site. Het moet zijn: www.anchormusic.nl. Het Walcherse NoCode is in januari 2001 opgericht en bestaat uit: Johanneke Kra nendonk-zang, Dirk Schuit - drums, Jelle Warendorff - gitaar en zang en Theo Szarafinski - bas. De band speelt eigen werk, aangevuld door enkele co vers. De invloeden die je in hun muziek kan horen zijn: Tool, Deftones, A perfect Circle en Boy Hits Car. Er waren al optredens in Middelburg tijdens de Kunst bende, op de S.S.G.M., Midgard en 't Schuttershof en in Vlissingen in de Piek en de Walk-lnn. Op aanvraag is er een demo-cd te verkrijgen. Wie interesse heeft kan 0118-552347 bellen of mai len naarekranendonk@zee- landnet.nl. Voor meer info kan je ook op hun website kijken. Het adres daarvan is: www.nocode.ontheweb.com Het Zeeuws Vlaamse Dexter is in oktober 2000 opgericht. De leden zijn: Iris Maas - zang, Sander Kalmeijer - bas, Bram Vervaet - gitaar en zang, Maurice Ladage - drums en Corneel van Schie - keyboards. Het repertoire bestaat uit covers van o.a. Tina Turner, Melissa Ethe- ridge, Anouk, Gary Moore en Lenny Kravitz. De band deed ongeveer al tien optredens waarvan het optreden in Den Dullaerd te Hulst in het voor programma van Rob de Nijs wel als hoogtepunt gezien kan worden. Op 20 april gaan ze bij Mark Nijsse opnamen maken. De liedjes zullen op een demo-cd ko men, die ongeveer half mei uit zal komen. Voor meer info kan je bellen met Corneel op 06-16964 247 of mailen naar: info@dexternet.nl. Ook kan je hun website bekijken. Het adres daarvan is: www.dexternet.nl. Floffgirl is een Walchers/ Zeeuwsvlaamse hardrock band, die in februari 2001 is opgericht. De leden zijn: Milco Heijens - zang, Thijs van der Heijden - bas en zang, Mark van der Male - slaggitaar en zang, Jurgen Hoitsma - sologitaar en Frank Provoost - drums. Er worden vooral eigen liedjes gespeeld, aangevuld door enkele covers. Hun inspiratie halen ze bij bands als Ramo- nes, Motörhead, AC/DC, Iron Maiden en Gluecifer. In november hebben ze vier liedjes op een demo-cd ge zet. Deze is in eigen beheer uitgebracht en is vooral be doeld om optredens mee te regelen. Wie interesse heeft kan hem telefonisch bestel len bij Thijs van der Heijden op 06-14776562. Mailen kan ook naar: floffgirl@hotmail.com. Flat Battery is een Zuid- Bevelandse meidenband. De huidige bezetting bestaat sinds september 2001 uit Karin Steendijk - zang en gitaar, Anita Sinke - drums en zang en Karelien IJssel- dijk- bas. Ze hebben pas op Dijkrock te Rilland hun eer ste opgetreden in deze be zetting gedaan. Het repertoire bestaat uit covers van o.a. Greenday, Lenny Kravitz, Skunk Anansi, Beatles, Queen, Weezer, Live e.d. Voor meer info en boekingen kan je bellen met Karin op 0113-502261. Bezettings- en naamsveranderingen De nieuwe drummer van het Vlissingse Courteous Crowd is Joppe Osté. Erwin Polderman is (inval) drummer bij Flavour en Over the Edge geworden. Bij Nimbus zit tegenwoordig de uit Alkmaar afkomstige Bas Pieck op de drumkruk. Bij Formica heeft Mark van der Male de basgitaar voor een gitaar geruild en zanger Eric de Vries gaat nu ook de bas bespelen. Op 22 juni zullen ze voor het eerst in deze bezetting te zien zijn op Rock Around the Bridge te Sas van Gent. Pillars heeft half maart een nieuwe demo-cd uitgebracht. In december en januari na men ze hiervoor vier eigen liedjes op in Studio Reimers- waal. Walter Calbo en Tonny Hooftman deden de produc tie. De titel is 'Lift me up'. Het schijfje is zowel voor promo tie als verkoop. Wie interesse heeft kan op de website kijken hoe je hem kan be stellen. Kijkopwww.pillars.nl. Counterpart en Urban Con flict hebben een split cd, 'Crossfire' op het Eindho- vense CORE Records opge nomen. De release datum is op 21 mei en de cd zal te koop zijn in je lokale cd shop. Door Kees van der Heijden NOOT door Mercedes Walrave Hardcore; de schrijfster van dit artikel is er niet in thuis, maar dat maakt het des te spannender en leuker om er eens wat meer over te weten te komen. Ik val meteen met mijn neus in de boter want de bandleden Donnie Mulder (zang) en Mark Huige (bas) wilden mij graag te woord staan. Het zijn spannende tijden voor de band, want onlangs zijn ze druk bezig geweest met het maken van een split-cd, waarover verderop in het artikel meer. Ze hopen hiermee een mooi contract te kunnen on dertekenen bij een Eindhovens label. De onderhandelingen zijn in volle gang. speelden toen ieder in een andere band en kenden elkaar hiervan. Mark en Xander Jutte zaten in dezelfde band. Ze hadden allemaal het gevoel dat er meer in zat, ze wilden serieuzer met muziek aan de slag gaan. Ze hebben allen hun vorige bands verlaten en zo is Counterpart ontstaan. Xander Jutte, de eerste drummer van de band is een jaar na het begin van Counterpart opgevolgd door Mike van den Dries, die op zijn beurt is een jaar later is vervangen door de huidige drummer Leon Kriekard. Zelfpromotie Eerste oefensessie In november 1998 is de band voor het eerst begonnen met oefenen. De band bestaat sinds mei 2000 uit vijf man, te weten Donnie Mulder (zang), Mark Huige (bas), Chris de Nood (gitaar en sinds mei 2000, na zijn studie te hebben afgerond, in de band gekomen), Leon Kriekard (drums, opvolger van Mike van den Dries sinds november 2000) en Frangois van de Bussche (gitaar). Donnie en Frangois Donnie: 'We zijn begonnen, zoals iedere band, met spelen in Zeeland op plaatsen als het Beest in Goes en festival Anywave in Brogum te Zierikzee. Via contacten met bevriende bands en collega's konden we op een gegeven moment veel buiten Zeeland spelen. In Eindhoven, Hoofddorp, Amsterdam en België leeft de hardcorescene veel meer dan in Zeeland, alhoewel het hier nu ook meer begint te spreken bij een breder publiek. We zijn nu weer herontdekt in Zeeland. De afgelopen twee maanden hebben we voornamelijk in Zeeland gespeelt. Op 27 april spelen we in de Piek. Op 29 maart gaan we weer naar België, Charleroi om precies te zijn. We treden gemiddeld NOOT Nieuw in Zeeland Overig nieuws Demo nieuws

Noot | 2002 | | pagina 3