I noof 12 The Speedkings is @en band uit Goes en Zierikzee, die in april 2001 is ontstaan. De band- naam is ontleend aan het lied 'Speedking' van Deep Purple. De leden zijn Frank Harthoorn - gitaar, Robert van Hoften - bas, Remco Verhulst - zang en gitaar en Martin de Jonge - drums en zang. Ze traden al op in Brogum en tijdens Klomp pop. De band speelt eigen lied jes en put daarbij uit slxties- psychedelica, seventies-hard- rock en eighties-metal. Voor meer info en boekingen kun je bellen met Martin op 0111-420934. Fargo is uit Hulst afkomstig en is in oktober 2000 opgericht. De leden zijn Barbara Audenaert - zang, Ivo Dieleman - gitaar, Tomas Mahu - gitaar, Wouter Mahu - bas en Davey Smet - drums. Op het repertoire staan eigen liedjes, aangevuld met enkele covers. Om een idee te krijgen hoe de band klinkt is een verwijzing naar ICs Choice wei op zijn plaats. Ze speelden in januari 2001 in 't Jagertje te Hulst 4 liedjes. Hun eerste volledige optreden was op 6 april dit jaar tijdens Opblaaspop te Sas van Gent. De band heeft plannen om dit jaar een cd te maken. Info? Ivo: 0114-361830 of 0610-896979 E-mail op <ibomen hotmail.com>. Homepage http:/ fargo_hulst.tripod.com. No Base is in maart 2002 op-gericht. Ze spelen eigen pop /rockliedjes de bezetting is Wietse van Dijk - gitaar, Johan van Dijk - drums, Lisanne Douma gitaar en Annemieke van Doorn - zang. In de toe komst hopen ze ook nog een bassist aan te trekken, maar dat heeft echter geen prioritiet. Ze willen eerst eigen liedjes maken. In de Piek te Vlissingen speelden ze voor het eerst voor publiek. In opdracht van Scoop was daar ook een jury, die drie bandjes beoordeelde. Wie meer info over No base wil kan bel len met Wietse of Johan van Dijk op 0118-501944. Ook kun je mailen naar esteiw@hotmail.com. Ook aan deze Scoop-wedstrijd deed Neo Cortex mee, deze Zuid-Bevelandse punkrock band zag het levenslicht in april 2001 en bestaat uit Joachim Tramper - drums, Martijn de Wilde - zang en bas, Hubrecht Eversdijk - gitaar en zang, Jens Nijs - gitaar en zang De band speelt voornamelijk eigen werk, aangevuld met een enkele cover. Invloeden van bands als I Against I, Undeclinable, Millencolin en NoFX zijn in hun muziek terug te horen Er zijn al een handjevol optredens achter de rug. De jury in De Piek in Vlissingen vond Neo Cortex de beste band en daarmee wonnen ze een ticket om mee te doen aan het 'Northsea youth festival' in Noorwegen. Wie meer info wil over Neo Cortex kan bellen met Jens Nijs op 0113-212126. Mailen kan ook naar jensnice@yahoo.com. Tevens kan je hun website bekij ken op www.neocortex.nl. Puk is begin 2001 ontstaan. Deze band komt van Schou- wen-Duiveland en bestaat uit Ivo Witteman - zang, Leo Ver beek - gitaar, Marcel Kieboom - gitaar, Danny Fokker - drums en Abe Gilijamse - bas. Het repertoire bestaat uit eigen werk en dat bevat invloeden van o.a. Deftones en Alice in Chains. In het Pontes college te Zierik zee, nam de band vijf eigen liedjes op. Ze werden door Guus Hogerheide gemixed. Op Any- wave in Brogum te Zierikzee zullen ze een demo-cd pre senteren, die in eigen be-heer uitgebracht wordt. Hoe je hem kan bestellen kan ie op hun homepage zien (www.pukrock.tk). Ook kun je bellen met Marcel op 0627-575752. Niet meer zo nieuw is Glorieus defenders of the malt. Deze rockband uit Nieuwdorp is na melijk al in 1998 opgericht, maar heeft nog nooit in NOOT gestaan. Uw correspondent zag ze op 29 april in 's Heerenhoek en sprak met ze. Er worden voornamelijk covers gespeeld van o.a. RHCP, Pearl Jam, Nir vana en Soundgarden. Eigen liedjes zijn in de maak, maar worden nog niet bij optredens gespeeld. De band heeft trou wens ook een akoestisch reper toire, wat ze ook op straat of bij de barbecue kunnen spelen. De leden zijn Patrick Martens - gitaar en zang, Jodi de Brouwer - bas en zang, Bert Pladdet - drums en Erik Otte - gitaar en zang. Wie meer wil weten over Glorieus defenders of the malt kan bellen met Erik Otte op 0113-613956. Mailen naar Bert Pladdet kan ook op pladdet@zeelandnet.nl. Hun homepage bekijken kan ook op www. people, zeeian dnet. nl piaddet. De nieuwe bassist van Feed back is Rein Vader. Hij maakte zijn debuut in Brogum in Zierik zee op zaterdag 11 mei tijdens de voorronde van de Zeeuwse belofte. This Beautiful Mess heeft een Essent Award (aanmoedigings prijs) gewonnen. Deze wordt tij dens hun optreden op Lowlands (jazeker!!!!) uitgereikt. Op zaterdag 31 augustus is er in het Arsenaal te Vlissingen het Arsenaalpop. De bands die daar vanaf 20.00 uur optreden zijn: Fireman Cook, In de Clinch, Crosshead en Rebba the loon. De organisatie is in handen van drie leden van In de Clinch. Deze hebben dit al eerder ge daan, toen ze nog in Fern Fatal zaten. Femke van Zijl doet de presentatie. Wie meer info wil kan bellen met Wim Lukaart op 0113-330065. Tevens is er een homepage waar je ook info kan vinden en kaarten kan bestellen. Het adres is www.arsenaalpop.rocks.it. Het Schouwse metal-gezel- schap Celldust en Walcherse bands Bruno en De Niro zijn uit elkaar.

Noot | 2002 | | pagina 7