rz noot noot onder redactie van; Kees van der Heijden Uit elkaar Anchor en Rusty Pawn zijn te ziele.. Nieuwe bands Ampire is een Zeeuwse rock band die eigenlijk al in 1991 is ontstaan. Door de jaren heen waren er vele bezettingswis selingen. De vaste kern is Jacco de Kok - zang en Mare Noteboom - drums. De overige leden zijn Carlo Smolders - gitaar en zang, Johan van de Koppel - bas en zang en Peter Scholter - gitaar. De band speelt eigen liedjes en covers van o.a. Herman Brood, Lenny Kravitz, the Scene, Doe Maar en the Beatles. Op 24 mei namen ze in eigen beheer enkele liedjes op, met de bedoeling deze op cd te zetten om optredens te gaan regelen. Voor meer info kan je terecht bij Johan op 0118-644250 of j.vandekoppel@nioo.knab.nl. Het adres van hun website is: www.ampire.tk. Bluesbende is een band waar van de leden uit Breskens en omgeving komen. Ze zijn begon nen in september 2002. Het repertoire bestaat uit covers van o.a. Creedence Clearwater Revival, Eric Clapton, Rory Gal- laghar en Stevie Ray Vaughan. Hun eerste optreden deden ze met een aantal gastzangers op 21 december 2002 in de Heeren van Amstel te Breskens. Sinds januari hebben ze zanger Rudy Fonteyne in de gelederen. De overige leden zijn Erwin Hoeder - drums, Dennis Lecoq - bas, Mario de Buck - gitaar en Cor Dennis - gitaar. Bij de laatste kan je meer info vragen op 0117-386387 of bluesbende@zeelandnet.nl. Het adres van hun website is: http:// bluesbende.breskens.nl. Blues Delight is een Walcherse bluesrock band die in de zomer van 2002 is opgericht. Vanaf november is de huidige samenstelling: Dennis Vinkoert - gitaar en zang Vincent Vinkoert - gitaar en zang, Diana van Belzen - zang, Jacco Telussa - zang, Willem Slaakweg - bas en zang, Adco Wattel - drums. Ze deden al enkele optredens. Het repertoire bestaat uit covers van o.a. Tommy Castro, Fleedwood Mac, Chuck Berry, Eric Clapton en B.B. King. Er wordt ook aan eigen liedjes gewerkt, maar deze zijn nog niet speelklaar voor publiek. Er is sinds pas een cd-demo verkrijg baar van een repetitie. Deze is enkel bedoeld om optredens te regelen. Voor meer info kan je terecht bij Dennis op 0118-460450 of devaron@zeelandnet.nl. Defekt is een Zuid-Bevelandse streetpunkband die in februari is ontstaan. De leden zijn Stephan de Regt - gitaar, Viktorija Velja- noska - bas, Aaron Oostdijk - drums en Gijs Fortrie - zang. De band begon met covers, maar die maken steeds meer plaats voor eigen liedjes. De muziek is beïnvloed door bands als Pen- nywise, Distillers en Uppercut. Ze deden al enkele optredens, waar onder de Kunstbende. Ze hebben plannen om in de toekomst een demo cd te gaan maken. Voor meer info kan je terecht bij Stephan op 0113-561614 of defekt@zeelandnet.nl. De web site is: www.defekt.nl.nu. Hurricain is een Zuid-Bevelandse rockband die in de zomer van 2001 met drie personen is begon nen. In februari 2003 voegde het laatste bandlid zich bij Hur ricain, zodat de line-up nu bestaat uit: Renske Priem- zang, Judy Kooger - zang, Mark Sinke - bas, Joost van de Berge - gitaar, Marcel Allewijn - drums en Mark Lockef ei r - gitaar. Het repertoire bestaat uit covers van o.a. Anouk, Queen, Bryan Adams en Anastacia. De band heeft ook twee eigen liedjes en dit zullen er in de toekomst steeds meer worden. Er waren al diverse optredens: op Dijkrock en Hemel- pop. In de toekomst wil de band ook opnames gaan maken om enkele liedjes op demo-cd te zetten. Voor meer info kan je bellen met Renske op 06-51767086 of mailen naar Judy op rastajudy hotmail.com. Leach is een rockband, waarvan de leden uitTholen en Bergen op Zoom komen. Ze zijn in septem ber 2002 begonnen. De huidige samenstelling is Bas van der Zande - drums, Jeroen Suy- kerbuyk - bas, Lars Verhees - gitaar, Gert - Jan Duine - gitaar en Annika Boxhoorn - zang. Er worden zowel eigen liedjes als covers van onder andere Anouk, Papa Roach, Green Day, No Doubt en Krezip gespeeld. Er waren al een handvol optredens. Info: Bel met Annika op op 0166-603332, mailen naar rockbandleach@hotmail.com. Website: http://www.leach.tk LittL 'Xtra is een Walcherse bluesrock band die in januari van 2002 is opgericht. Vanaf januari 2003 is de huidige samenstelling: Richard Meedendorp- drums, Martijn Muller - bas, Harro Min derhout - gitaar, Mare Lavooy - gitaar, Naomi van der Wel - zang en Roeland van Oorschot - zang en mondharmonica. Ze deden al enkele try-outs in Groen Licht in Vlissingen. Het repertoire bestaat uit covers van o.a. Mary Stokes, Suzan Tedeschi, ZZ Top, Walter Trout en Nimmo Brothers. Er wordt ook aan eigen liedjes gewerkt. Voor meer info kan je terecht bij Harro op 06-28907854. Meltdown is een Zuid-Beve landse band, opgericht in novem ber 2000. In eerste instantie waren ze met vier bandleden, maar sinds juli 2001 zijn ze met drie personen verder gegaan: Benjamin van Teylingen - gitaar en zang, Gerben Wedekind - bas en zang en Rick Hutjens - drums. Het repertoire bestaat uit eigen liedjes, met invloeden van grunge, punk, emocore en metal. Ze deden al zo'n 20 optredens. Voor meer info kan je bellen met Rick op 0113-215431 06-41623792, mail: meltdown_music@hotmail.com Website is www.meltdown.sucks.nl. Panatoma is een Thoolse band die in oktober 2001 is opgericht. De huidige samenstelling is- Ingmar Westdorp - gitaar, Frans van den Berge - bas, Pascal Ver meulen - drums, ÊMartin Kaas hoek - gitaar, Nadja Kaashoek - zang. De muziek die ze maken is een mengeling van hardrock en metal. Ze spelen nu nog covers van o.a. Iron Maiden, Metallica, Deep Purple, U2, Nirvana en The Gathering. Eigen liedjes zijn in de maak. Hun eerste optreden was in The Pub in Tholen. Voor meer info kan je bellen met Martin op 0166-602856. Mailen kan ook naar martinkaas@zeelandnet.nl. Ex Shit for brains-zanger Richard 'Polly' Polderman uit Vlissingen heeft zich in november bij enkele Brabanders gevoegd om een band compleet te maken. De naam van de band is Slik. De Brabantse leden zijn Patrick van Rijckevorsel - gitaar, Manfred Denetten - drums en Jorg Anders - bas. Om op te starten heeft de band wat Engelstalige covers ingestudeerd. Eigen Nederlands talige liedjes staan ook op het repertoire en dit zullen er in de toekomst steeds meer worden. De bedoeling is dat in juli 4 eigen liedjes opgenomen gaan worden. De eerste try-out deden ze op Koninginnedag in Groen Licht in Vlissingen. Voor meer info kan je bellen met Richard op 06-41049006. Mailen kan ook naar artifarti@zeelandnet.nl. Het repertoire bestaat uit eigen werk. Ze namen met lljan Mol vijf liedjes op in 't Beest. Deze werden op de demo cd 'Lets get Waisted' gezet. Hiervan is ook een lied op de punx.nl verzame laar cd gezet. De demo-cd is zowel voor verkoop als promotie doeleinden. Voor meer info kan je bellen met Leon Passieux op 0113-502364 of mailen naar leonufi@hotmail.nl. Het adres van hun in aanbouw zijnde website is: www.ufipunk.nl. Wisselingen. Deo Volente heeft bassist Michiel de Haan aan de bezetting toege voegd. The Speedkings hebben hun naam veranderd in The Hol- lowmen. De nieuwe zanger van Hardball is Bas Rovers. Tevens is Hardball nog op zoek naar een gitarist, omdat gitarist Peter Toussaint naar Zuid-Afrika is vertrokken en weer terug komt. Als je interesse hebt om hardrock te spelen bel dan naar Paul Goe- degebuure op 06-41184467. Overig nieuws De rockformatie Reach heeft te horen gekregen dat ze spelen op het prestigieuze Rhythme of Respect festival in de Azijnfabriek te Roermond. Dit festival vindt plaats op 27 juni, vanaf 20.00 uur. Het festival wordt georganiseerd door Amnesty International. Via de site www.reach.tk (agenda) is info hierover krijgen Lees ook hun cd-recensie in deze NOOT. Op www.ongekendtalent.nl biedt de NCRV talenten de kans om zich aan een groot publiek te presenteren en door te breken. Je kan als band een mp3 op deze site zetten en zo kunnen een heleboel mensen hier naar luisteren. De site werkt samen met de NCRV's programma's Buzz op 3 FM en Volgspot op Radio 2. ledereen die zich aan meld maakt kans op de 3 FM BuZz award en een plaats in de finale van het Volgspot Open Podium. J fvja het uiteenvallen van 2 Unli mited is zangeres Marjon van Iwaarden diverse andere projek- ten gaan doen. Squeeze M is zo'n projekt. De andere mensen die er bij betrokken zijn komen voor namelijk uit Zeeland en enkelen van daarbuiten. Het zijn Franklin Schieman - sax, Rinus Zuidweg - trompet, Sjaak Lammers - toetsen, Michael Coomans - gitaar, Richard Heyermans - drums (Sjako) en Bas de Groot - bas (Abel) of Pieter Althuis - bas. Het is een band die soul, funk, rock en jazz op het repertoire heeft staan. Er worden alleen covers gespeeld. Op de website staat er een overzicht van. Tevens staan daar enkele liedjes in mp3 bestand. Deze zijn opgenomen in Studio 2 in Ouwerkerk. Voor meer info en boekingen kan je terecht bij Franklin Schieman op 06-50522020 of info@music- axs.nl. Hun website is: www.listen.to/ squeezem. Stoeptegel is een rockband uit Bruinisse. Ze zijn in december 2001 begonnen. De leden zijn Michel Krijger - drums, Ferry de Ronde - bas, Jeroen van den Berg - zang en Adriaan van den Berg - gitaar. Op het repertoire staat eigen werk, zowel in het Engels als Zeeuws en covers van onder andere AC/DC, Nirvana, Pennywise en Steppenwolf. Ze deden al 6 optredens en er is een live opname op cd-r beschikbaar om optredens te regelen.Wie meer info over de band wil kan bellen met Adriaan op 0111-481721 of mailen naar stoeptegels@hotmail.com. Het adres van hun website is: www.stoeptegel.com. uFi (ugly Faced idiots) is een Zuid Bevelandse ska-punkband. Ze zijn in 2000 ontstaan. De leden zijn Léon van den Akker - zang, Suzanne Hagenaars - sax en zang, Michael Jongkamp - gitaar, Koen Bruijnes - bas en Leon Passieux - drums.

Noot | 2003 | | pagina 7