noot noot De titel van de cd is: 'Can't pay it, don't touch it'. De opnames werden in de oefenruimte gemaakt door Dennis Minnaert (mix en productie) en Remco Ranschaert (co-productie). Voor meer info en boe kingen kan je kontakt zoeken met Michel op 06-25145697 of meneerdevoos hotmail .com. Het adres van de website is www.smalltowncynics.tk. Smalltown Cynics is een Zeeuws Vlaamse band die een mengeling van metal, hardcore en punk speelt. Ze zijn in 1999 opgericht. De bezetting is Michel de Vos - gitaar, Sebastiaan Elshout - gitaar, Dennis Andriessen - bas, Ruben van de Akker - drums en Jeroen Clemminck - zang. Het repertoire bestaat uit eigen liedjes. In 2002 brachten ze een cd-demo uit met 4 liedjes. In de winter van 2002 - 2003 zijn in de oefenruim te een aantal opnames ge maakt, die op cd zijn gezet. De cd is enkel bedoeld om optredens te regelen. De opnames staan ook op www.roveronline.net.ÊDe band speelt eigen geschre ven Nederlandstalig werk. Voor meer info en boekin gen kan je bellen met Pim op 0114-321179. Fearless Johnny is een Walcherse band die in 2000 is ontstaan. De eerste jaren was de bezetting niet com pleet en er waren enkele wisselingen. Sinds dit voor jaar is de bezetting: Joop Klok - gitaar, sax en mond harmonica, Maya Klok - zang, Angelo de Rijke - gitaar, Theo Szarafinski - bas en Martijn Bredervelt - drums. Er worden enkele covers gespeeld en de rest is eigen werk. Invloeden zijn o.a. Vaya Con Dios, Ilse de Lange, Stevie Ray Vaughan, Thin Lizzy en Louis Prima. De band deed twee try-outs en is nu klaar om op te gaan treden. Voor meer info en boekingen kan je terecht bij Joop op 0118- 410289 of fearlessj@zeelandnet.nl. onder redactie van; Kees van der Heijden In de zomer hebben ze bij Mark Nijssen opnames ge maakt, die op de cd-demo ...Keep movin' on... zijn gezet. Black Hole speelt eigen liedjes en is intussen ook bezig op nog meer opna mes te maken. Deze zullen eind 2003 op cd gaan ver schijnen. Wie meer info wil kan bellen met Ron of Suzy op 0118-469181 of mailen naar Ronald op rbimmel@zonnet.nl. Vier jaar geleden waren Maarten Verkamman - bas, Guido van der Weideven - drums, Daniël Rouw - gitaar, Martin Molema - gitaar en Ruud Verkamman - gitaar al een half jaar bij elkaar en hebben nu de draad weer opgepikt. De band speelt instrumentale surfmuziek. Vooral covers van oa Dick Dale, The Treble Spankers en The Tornadoes zijn inspi rerende artiesten voor de band. Voor informatie en/of boekingen: Maarten Ver kamman 06-48461788 of maart_24 hotmail.com Ook uit Zuid-Beveland komt punkrockband Din ner-Time. Ze zijn in novem ber 2002 begonnen. De leden zijn Martijn de Wilde - bas en zang, Jasper Vollaard gi taar, Viktor de Dreu - drums en zang. Ze spelen eigen liedjes en er zijn plannen om iets op te gaan nemen. Ze deden ook al enkele optredens. Voor meer info en boekin gen kan je terecht bij Martijn op 06-15147903 of info@dinner-time.nl. Je kan ook de website bekij ken op www.dinner-time.nl. Uit elkaar Faked Groove is uit el kaar Nieuwe bands Annika Boxhoorn en Bart Lybeert hebben een duo opgericht met de naam Annika en Bart. Annika komt uit Tholen en Bart uit Bergen op Zoom. Ze zijn begin 2003 bij elkaar gekomen. Ze zingen en spelen beiden gitaar. Ze spelen eigen liedjes, aangevuld door nog enkele covers, totdat ze genoeg eigen liedjes hebben ge maakt. Ze hebben al enkele optredens gedaan. In eigen beheer hebben ze drie liedjes opgenomen, die eventueel voor mensen die interesse hebben op cd gezet kunnen worden. Ook namen ze een liedje op in een studio. Deze komt op singel t.b.v. het Bergs songfestival. Voor meer info kan je kontact opnemen met Bart op 0164-262244 of digidoo@home.nl. In april van dit jaar is The Red, een Zuid-Bevelandse rockband, opgericht. De leden zijn Edwin Theenaart - zang en gitaar, Mark Hoo- gendoorn - drums en zang, Coen Wieman - keyboards en zang en Vincent - bas. De band speelt eigen werk en nog wat Rusty Pawn liedjes. Als er genoeg reper toire is dan gaat de band optreden. Voor meer info kan je bellen met Edwin op 0113-622329 The Bonnie Situation is een (voornamelijk) Goese band, die vier maanden geleden weer bij elkaar is gekomen. In NOOT 2 werd Rover al geïntroduceerd. Hier nog wat meer info over ze: Deze band is in januari 2001 begonnen en bestaat uit Willi Selis - gitaar en zang, Gerrie Timmers - gitaar, Peter Bryssinck - bas en zang en Pim Hoek - drums.. Black Hole is een Wal cherse rockband die al enige tijd bestaat. De eerste tijd was het even zoeken naar de juiste mensen. Vanaf december 2002 is de bezetting: Ron Bruijnzeel - gitaar en zang, Suzy Bruijnzeel - bas en Ronald Bimmel - drums. Suck on this is een Zeeuws Vlaamse rockband die begin 2002 is opge richt. De bezetting is: Erik van Giesen - keyboards en zang, Carl Boeijkens - zang, Paul Boeijkens - gitaar en zang,

Noot | 2003 | | pagina 8