Benny van den Bos - bas en Miquel van den Branden - drums en zang. Het reper toire bestaat uit covers van o.a. Blot, Cream, Deep Purple, Eric Clapton, Kane en The Scene. Er zijn ook eigen Nederlandstalige liedjes in de maak. Voor meer info en boekin gen kan je kontact zoeken met Erik op 0114-310467 of suckonthis@zeelandnet.nl. Het adres van de website is www.suckonthis.nl. Tisnix is een rockband van Schouwen-Duiveland die in het voorjaar van 2002 is ontstaan. De leden zijn Rens IJzeienberg - bas en zang, Jeroen Otte - gitaar en zang, Kees de Vlieger - drums en John Groenewe- gen - zang en gitaar. De band speelt voornamelijk covers van o.a. CCR, Rol ling Stones, Sex Pistols, Chuck Berry en Little Ri chard. Ze deden al enkele optredens. Voor meer info kan je bellen met Rens op 0111 -482409 of hem mailen op lijzelenberg@freeler.nl. De rappende broers Valde- mar en Antonio Frank zijn in 2001 begonnen met Ultimatorz, een hiphop gezelschap uit Vlissingen. Later kwamen daar rapper Michael llunga en zangeres Natascha bij en nog drie dansers. De muziek en tek sten worden door hunzelf gemaakt. De eerste demo 'Ultimators' werd in eigen beheer gemaakt en was voor promotiedoeleinden en verkoop. De tweede demo is waar schijnlijk net uit als dit blad uitkomt. De titel was nog niet gekozen bij het typen van dit stukje. Ultimators deed mee aan de kunst bende, Hooikoorts, Zeeuwse Belofte en is 4 oktober in het Arsenaal theater in Vlissingen te zien. Voor meer info en boekingen kan je kontact zoeken met Valdemar op 06-41100510 of ultimators@zeelandnet.nl. Wisselingen en vakatu- res Gitarist Richard Koolhoven is de vervanger voor Jaap van Buren bij Backlash. Yes, you did is uitgebreid met zanger Bas Theunis. Konthaarhanekam is uit gebreid met gitarist/zanger Rien Dekker. Danny Volwerk is de nieuwe zanger van Recess. Ze hebben ook een website. Het adres daarvan is http://www.recess-online .20m.com. De Zuid-Bevelandse pret- metal /punk band United Forces is op zoek naar een drummer. Wie interesse heeft kan bellen met Henne op 06-51909773. Zangeres Eva Howard heeft, in verband met haar vertrek naar de Rock Aca demie, Evalation verlaten. De band zoekt met spoed een opvolgster: Ben je pro fessioneel ingesteld, ambi tieus, voorzien van een goede strot, lef en uitstra ling, leeftijd 18-30 jaar, dan ben je welkom in ons team. Studio-opnames zijn al in volle gang, er is al een manager aangetrok ken en zaaleigenaren en platenmaatschapijen zijn al getipt.Muziekstijl, laten we zeggen progressieve pop in een eigen stijl met vette knipogen naar Garbage, Birgit en Pink. Demo's be-schikbaar. Stuur je biografie, liefst met foto en een recente geluidsopname naar ons e-mailadres zangeresgezocht® supermail.nl of per post; Project E, Kou- dekerkseweg 137,4335 SL Middelburg. Dingeman de Visser uit Biggekerke zoekt muzi kanten om een bandje te beginnen. Hij speelt zelf gitaar en zoekt een drum mer, bassist, zanger en eventueel een ritme gitarist. Dingeman zoekt mensen die van bluesrock, AC/DC en Metallica houden. Inte resse? Bel dan 0118-553510 of mail diengeman@msn.com. Mensen die in kontakt wil len komen met Cosmic Slop moeten voortaan Leo Capello bellen op 0113-639786 of mailen naar cosmicslop @zeelandnet.nl. Tevens hebben ze een community: http://com- munities.zeelandnet.nl/ data/cosmicslop/index .php. UC heeft zijn naam veran derd in Nightly Amique. Hun website adres is: www.nightly-amique.nl. Overig nieuws Diverse bands waar onder Annika en Bart, Reach en TapHarHeeJL doen mee aan het Bergs Songfesti val. Dat is een projekt om op 1 dag 30 singels uit te brengen. Ze willen daarmee het Gui- ness Book of Records halen. Er komt ook een verzamel cd van. De orga nisatoren willen hiermee ook laten zien dat er in Bergen op Zoom behoefte is aan een poppodium. Op zaterdag 4 oktober wordt er in het Arsenaalthe ater in Vlissingen voor de derde keer het Arsenaal pop gehouden, 's Middags is er vanaf 13.00 uur een talentenjacht waar behoor lijk belangstelling voor is. Op het affiche staan: Hurricain, Moonshine, Black Hole, Zeroleft, Raphoppers, The Ultima torz, Yes you did, Alain vierhout, Recess, Cosmic Slop, en Flavour, 's Avonds zijn er optredens van Scwar, Freddy Who?, Finito!, Indeclinch en Tap- harheejl. Meer info op www.arsenaalpop.nl. 2-Tones hebben een pla tencontract bij het Britse Pollytone getekend. 2-Tones is de eerste niet Britse band die een con tract heeft gekregen bij dit label. Pollytone is gespeci aliseerd in Rock roll en Rockabilly. De bedoeling is dat er in februari een nieuw album van de 2-Tones gaat verschijnen. Hoever kan je gaan als Zeeuwse muzikant? Danny Vera en Francis Levoy zijn in the States geweest voor optredens en Gert de Meijer gaat een cd maken voor het label van Steve Vai. Reach presenteert op 27 september hun debuutcd, als support van Ocean- drive, in De piek in Vlis singen. info: www.reach.tk noot

Noot | 2003 | | pagina 9