Us je goed luistert zie je het DE STICHTING POPMUZIEK ZEELAND Geluidsverhuur Studio Reimerswaal STUDIO 66 Hoofdstraat 38, 4416 AD Kruiningen. Tel: 01 13 - 320 025 Fax: 01 13 - 320 026 Ë-mail: info@lacsound.nl Website: www.lacsound.nl Re-mind De rockband The Manies is van Walchers/Zuid-Beve- landse afkomst, in 2001 ont staan. De leden zijn Frans Goud - drums, Luc Maas - akoestische en elektrische gitaar en zang, Cor Stoutjes- dijk - elektrische gitaar en Bert Verhoeff - bas en zang. De band speelt eigen werk. In 2003 bracht de band een promotie cd uit. De naam daarvan is 'Luxury' en er staan vier liedjes op. Deze zijn in de oefenruimte opge nomen in april 2003. Voor meer info kan je terecht bij Cor Stoutjesdijk op 0113-220732 of 06-30093629 of themanics@zeelandnet.nl. Re-mind is een Zeeuws Vlaamse rockband. In novem ber 2002 gingen de broers Kees en Paul van der Velden op zoek naar muzikanten voor ieder hun eigen band. Na over leg tussen de gebroeders 'V' kwam het idee om de twee noot bestaande bands samen te laten smelten in een nieuwe band. Deze bestaat uit Kees van der Velden (bas), Paul van der Velden (drums), Jessie Gobeijn (zang), Alexander van Daele (gitaar) en Mario de Buck (gitaar). De laatste kwam in decem ber 2003 als opvolger van Marcel Prins, waarmee in november nog wel een demo is gemaakt. Deze demo is bedoeld om optredens te regelen. Het repertoire van Re-mind zijn voornamelijk populaire rockcovers van o.a. Anouk, U2, Skunk Anansie, Alanis Morisette, K's Choice, Garbage en The Red Hot Chili Peppers, maar ook bij voorbeeld Kiss, the Police en Queen. Voor meer infor matie kan je contact opne men met Kees van der Velden op 0117-402015 of keesbennie zeelandnet.nl. Tevens kan je hun website bekijken op http://home.tiscali.nl/remind/ Begin 2003 is de Walcherse southern-rock formatie Sout hern Company ontstaan. De leden zijn Peter Idema - gi taar en zang, Wilfred Fraanje - gitaar en zang, Stef de Noo-yer - gitaar en zang, Marco Henkes - zang, Joppe Osté - drums en Theo Sza- rafinsky - bas. Er staan o.a. covers op het repertoire van Lynyrd Skynyrd, Molly Hat chet, Thin Lizzy en ZZ Top. In de toekomst wil de band ook eigen werk gaan maken. Er waren al enkele optredens. Voor meer informatie kan je contact opnemen met Stef de Nooyer op 06-23933894 of 0118-410005 of nooyer32 zeelandnet.nl. Tevens kan je hun website bekijken op http:// www.southern-company.tk. Wisselingen en vakatures. In de vorige Noot stond al een stukje over Ben. Welnu, deze band heet voortaan Brick- house. Ze hebben tegenwoor dig ook Eva Howard aan de bezetting toegevoegd en goo ien het over een andere boeg. Meer soul en funk. En nu we het toch over Eva Howard hebben: er gaan geruchten dat zij ook weer terug is bij Evalation. 3 ex-leden van Hope Springs Infernal zijn op zoek naar een metaldrummer. Wie interesse heeft kan bel-len met Ronald Kleinjan op 0654-215330. Bij Mamilla is gitarist Etienne van Oeveren aan de bezetting toegevoegd. No Code is nog steeds op zoek naar een bassist om de tijdelijke bassist Stein Waren- dorff te vervangen. Wie interesse heeft kan con tact opnemen met Els Kranendonk op 0118-552347 of: ekranendonk@zeelandnet.nl. Scwar heeft toetsenman Rob de Winter aan de bezetting toegevoegd Popkoor Sea Side Rendez vous is op zoek naar een pia nist voor de band en voorbe geleiding van het koor tijdens de repetities. Het koor zoekt ook nog man nen, zowel bassen als teno ren zijn welkom.Voor meer informatie: www.seasiderendezvous.ni of mail naar: goeschoo zeelandnet.nl Bij Spanky Zoef zit tegen woordig Henk van Boeijen of de drumkruk en Sam Berhiti is als sologitarist toegevoegd De Zeeuws Vlamingen Mare Odijk (gitaar, zang), Renzo var Poecke (drums) en Jeroer 't Gilde (bas, zang) zijn op zoek naar een toetsenist vooi een nieuw op te richten cover band. Geïnteresseerden kunnen mailen/bellen naar Jeroen: gbg@zeelandnet.nl of 06-22526351 Nimbus (de band van Marier Dorleijn) heeft een nieuwe naam: Moss. Verdere infc over Moss zie www.moss theband.com. CD nieuws Op zondag 29 februari zal Bac Hair Day in café De Biet ir Zierikzee hun tweede live cc opnemen. Aanvang is 16.0C uur en de entree is gratis. Black Hole heeft een demc cd met drie eigen liedjes uit gebracht. De titel is 'Iron Mind Ze maakten de opnamen ir oktober 2003 bij Mark Nijs- sen. zie pagina 16 De Stichting Popmuziek Zeeland (SPZ) is een vrijwilligersorganisatie die belangen van de amateurpopmuziek in Zeeland behartigt. Wat doet de SPZ? - Het organiseren van De Zeeuwse Belofte. De winnaar hiervan dingt mee naar 'De Grote Prijs Van Nederland'. Zeeland kan deelnemers inzenden in de categorieën: Pop/Rock, Singer/songwriter, Dance en RNB/HipHop. - Vijf keer per jaar verschijnt het (gratis) blad 'NOOT' van de St. Popmuziek Zeeland. Wil je een abonnement? Stuur dan een kaartje (voldoende gefran keerd) aan onderstaand adres, onder vermelding van je naam, straat+huisnummer, postcode en woonplaats en je band met muziek (muzikant, festival-liefhebber etc etc). Je kunt ook e-mailen, kijk op onze site (www.popmuziekzeeland.nl). - De organisatie van de Popprijzen, leder jaar rond de jaarwisseling organiseert de SPZ een 'borrel'. Dan worden verschillende bands door middel van een Popprijs in het zonnetje gezet en krijgt de Zeeuwse popscene een aantal wandelgangen voorgeschoteld waarin het goed toeven is.. - WWW.POPMUZIEKZEEI_AND.NL Bezoek onze Site om op de hoogte te blijven van het wel en wee van de Zeeuwse popmuziek. Zoals je hierboven ook al kon lezen is de SPZ een vrijwilligers organisatie. Op dit moment hebben we grote behoefte aan vrijwilligers uit Schouwen-Duiveland, Tholen en De Bevelanden. Wil je meedoen? Meld je dan aan via onderstaand adres of via ons e-mailadres! Stichting Popmuziek Zeeland Postbus 108 4330 AC MIDDELBURG Geluidsopnames Drkestbanden Mastering Muziek voor multi media Sc internet Advies Kdudekerkseweg 1 37, 4335 SL Middelburg, Tel: Dl 1 B-633262 Fax: 1 1 B-63343 1 E-mail: info@studid66.nl 14 noot 15 4* w n°°T r

Noot | 2004 | | pagina 8