'Wjï. ,#i%- Deze zomer wordt voor de vijfde maal, grootser dan ooit en aardig op weg een traditie te worden, het Straatfestival georganiseerd. Aan het Straatfestival wordt dit jaar meegewerkt door een groot aantal artiesten uit binnen- en buitenland. Gedurende 16 dagen van 20 juli t/m 4 augustus 1985 staat de boulevard van Vlissingen in het teken van muziek, theater, beeldende kunst, straatanimatie, workshops, straattheater, circusvoorstellingen, demonstraties para- sailing, wateracrobatiek en het nationale vliegerfestijn. Rondom het Straatfestival: optredens van een groot aantal straatartiesten; op en rond het terrein installaties en environments van 12 beeldende kunstenaars uit Neder land. Het Straatfestival is dagelijks geopend van 11.00 tot 24.00 uur. Het programmaboekje a f 2,- is verkrijgbaar bij de Culturele Raad Vlissingen, Badhuisstraat 104, Vlissingen, tel. 01184-14928 en alle VVV's in Zeeland. Tijdens het Straatfestival worden optredens verzorgd door: Art Blakey Jazzmessengers 1985 (USA), Le Grand Celeste (Fr), De Nieuwe Snaar (B), NR. 12 (NI), Jan Decleir (B), Le Cirque du Trottoir (B), Freek de Jonge (NI), Ra-Ra Zoo (GB), Regio-Theater (NI), Vaudeville Nouveau (USA), The Bouncing Czecks (GB), Poppentheater Alda Loeffen (NI), Stijle Want (NI), Foreign Bodies (NI), Sint Juttemis (NI), Circus-school Joe Andy (NI), Daniel Wayenberg en Louis van Dijk (NI), Mapu (Mex), Circo a Vapore (I), Quaiqueri (Ven), Le Super Diamano de Dakar (Sen), Super Izchiza (J), Mr. Roger et Mm. Lucy (F), Desperate Men (GB), The Brass Band (USA), Shusaka Dormu Dance Theatre (NI), Airvag (F), Dr. Hot Neon (USA), Frank Grasso Big Band (NI), Exces (B), Harvey and the Wallbangers (GB), Le Quatour (F) enz. Ook dit jaar kunnen een groot aantal van de circa 150 voor stellingen gratis bezocht worden. Voor de voorstellingen in de grote tent geldt dit helaas niet. Wél worden deze aangeboden tegen zeer aantrekkelijke toegangsprijzen, namelijk vanf 7,50 tot maximaal f 15,- Als je alle voorstellingen zou willen zien, dan zou u dat f 142,50 kosten, wanneer u losse kaarten koopt. Voordeliger is het dus een voordeelkaart te kopen. Die geeft de mogelijkheid om tegen een zeer lage toegangsprijs een groot aantal voorstellingen te bezoeken. Wil je zeker zijn van een kaart voor deze voorstellingen, koop dan een voordeelkaart voor 15 of 7 voorstellingen. Er zijn maximaal 1300 voordeelkaarten beschikbaar. Aan jou de keuze. Erzijn vier verschillende voordeelkaarten ver krijgbaar: 15 voorstellingen naar keuze, incl. Freek de Jonge f 85,- 14 voorstellingen naar keuze, excl. Freek de Jonge f 75,- 7 voorstellingen naar keuze, incl. Freek de Jonge f 50,- 7 voorstellingen naar keuze, excl. Freek de Jonge M5,- De kaarten zijn tot en met 19 juli verkrijgbaar bij de Culturele Raad Vlissingen, tijdens werkdagen van 9.00 tot 17.00 uur. Vanaf 20 juli zijn ze alleen te verkrijgen op het festivalterrein aan de centrale kassa. Start kaartverkoop -Voordeelkaart 15 voorstellingen: 24 juni 85 -Voordeelkaart 7 voorstellingen: 8 juli 85 -Losse verkoop: 15 juli 85 Het programma breidt zich nog steeds uit! Let op de perspublicaties. listen «O 10

Nieuw Zeeland | 1985 | | pagina 10