Inteekenbiljet daar 1 Volksmagazijn „OLYMPIA" 1 1 Dapperstraat 84 Te!ef 50687 Reinwardtstr. 63 I Beziet onze ENORME ETALAGE Rijwielen, Onderdeelen en Gereed schappen, Electrische Benoodigdheden Zoekt voor deze artikelen niet elders, want wij zijn het grootst, meest gesorteerde en goedkoopst adres. Daarin vindt U tot het kleinste artikel geprijsd Heeren- of Dameszadels f 1.75 16 ONS ZEELAND WAAR Staat het mooiste stadhuis van Nederland? Schijnt de zon het heerlijkst? Waar zijn de luchten het mooist? In „Ons Zeeland". Deze herinneringen hebben gegolden bij onzen Zeeuwschen teekenaar, den heer André H. Janssen, ar chitect H. B. O. te Haarlem, afkomstig uit Klooster- zande, die zoo welwillend was ,,de Kop'' voor ons blad te ontwerpen. Vandaar dat deze motieven zoo scherp en fraai door hem zijn vastgelegd. Is het inderdaad niet zoo? De Zeeuwen in eigen land en daarbuiten, kunnen het met ons ten volle beamen,wat wij met de drie boven staande vragen wilden beantwoorden. De heer André Janssen heeft met zijn teekeningen gesproken tot vele Zeeuwsche harten, die hem er dank baar voor zullen zijn evenals wij. RED. WEET U Dat slecht slapen dikwijls komt van t e hooge hoofd kussens? Dat het Nederlandsche volk ruim 1 millioen huisge zinnen telt? Dat een gezond mensch de oogen 8 millioen maal sluit en opent per jaar en ons hart 70 maal slaat per minuut of wel 16J/J millioen keer per jaar? Dat de wereld het vorig jaar 7 milliard gulden uit gaf voor auto's en motorfietsen? Dat wij ons moeiten en kosten getroosten dit Week blad aan de spits der Zeeuwsche tijdschriften te brengen? Dat er in Nederland, buiten de provincie Zeeland zelve, pl.m. 50.000 Zeeuwen wonen? Dat wij,beginnende met dit tijdschrift, uwen steun als abonné of adverteerder, ten zeerste behoeven en dankbaar op prijs stellen? Dat genoemde 50.000 Zeeuwen op den duur, allen dit blad willen lezen, en dat zij daarin met succes ad- verteeren? Dat we iedere week onder deze rubriek een praatje met u willen houden en dat u gegronde grieven of klachten opbouwend hieronder kunt plaatsen? Weet U soms iets?

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1926 | | pagina 18