ONZE FOTO PAGINA 1916 Middelburgsche H. B. S. Club „Rhetorica 1926 Foto Corn, Henning Ook militair geworden, Apotheker Maar dat is heel snaaksch" (lVe Bedrijf). Het tienjarig bestaan van Rhetorica" is op waar dige wijze 9 en 10 April herdacht. Waar schoolvereenigingen over het algemeen slechts een kort leven beschoren is, was er voor hen die thans lid zijn zoowel als voor degenen die jaren geleden hun H.B.S.-tijd veraangenaamden door hun medewerking aan Rhetorica's tooneel-opvoeringen of debat-avonden, alle reden om dit jubileum niet onopgemerkt te laten voorbijgaan. Vandaar de enthousiaste samenwerking van leden en oud-leden om dit jaar eens te trachten een reunie-feest te krijgen. En degenen der oud-leden die deze dagen in ons Middelburg zijn teruggekeerd, zullen daarvan geen spijt hebben gehad. Zij hebben oude herinneringen weer eens opgehaald en zullen, als wij, geconstateerd hebben, en dit met blijde gevoelens, dat de banden die ons in onze schooljaren samenhiel den, thans door het zich-bewust-zijn van allen een klein steentje aan Rhetorica's bloei te hebben bijge dragen, nog vast zijn blijven hangen. Het gezamenlijk herdenken van veel plezier uit dien onbezorgden tijd heeft ons goed gedaan. Die samenwerking tusschen oud-leden en tegen woordige H.B.S.-ers vond zijn hoogtepunt in de uit stekend geslaagde opvoering van „Inkwartiering". Een groot getal oud-leden, die in vroeger jaren ook reeds hun aandeel in de tooneel-successen hadden gehad, werkte voor deze gelegenheid in dit jubelstuk weer mede. En volgens de recensie in de Middelburgsche Foto Corn. Henning Meneer, ik heb geen woorden voor Uw gedrag!" (lie Bedrijf).

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1926 | | pagina 4