Betrouwbaarbeidsrit Motorclub „Zeeland". Zeeuwen Bezoekt Café „De Trocadero" Benoeming. Naer Iengeland. ONS ZEELAND 5 tuberculeuze medeburgers. Dit geschenk, zoowel de gevers als den geliefden medicus eerende, werd met groote dankbaarheid aanvaard. Het zou ons te ver voeren alle sprekers aan te halen. Wij bepalen ons daarom tot een korte kenschetsing, maar die dan ook alles zegt: St. Maartensdijk bood den beminden dokter den grootsten cijns, dien het kon bieden, zijn harte lijke liefde, zijn oprechte vereering. Van de gehouden betrouwbaarheidsrit door de mo torclub „Zeeland" vond 's avonds in het Schuttershof de uitreiking der prijzen plaats. De uitslag was als volgt: Ie. groep Auto's, le prijs J. M. Kooien te Goes met 17 strafpunten, een wisselbeker, waaraan verbon den een zilveren lauwerkrans; 2e pr. E. Vermue te 's-Gravenpolder, 72 str. p., zilveren medaille; 3e pr. A. Siepman te Goes, 90 strafp. bronzen medaille; 4e pr. B. Timmerman te Kwadendamme, 103 strafp. bron zen medaille; 5e pr. M. Vlaming te Ierseke, 113 strafp.; 6e pr. C. van Strien te Goes, 114 strafp.; 7e pr. W. Louisse te Goes, 123 strafp.; 8e pr. P. Buteijn te Kwa dendamme, 161 strafp.; allen een bus Texaco-olie. IIe groep, motoren, duorijders: le pr. J. de Graag te Goes met 34 strafpunten, verguld zilveren medaille, aangeboden door Nijtengo III; 2e pr. C. Bruijnzeel Az. te Schore, 60 strafp. zilv. medaille; 3e pr. J. C. Koert te Wolphaartsdijk, 62 strafp. bronzen medaille; 4e pr. C. de Leeuw, te Kruiningen, 79 strafp. bronzen me daille; 5e pr. J. de Jager te Oudelande, 90 strafp.; 6e pr. W- van Nieuwenhuijzen te Rilland, 106 strafp.; 7e pr. G. Timmerman te Goes 106 strafp.; 8e pr. M. Huige te Nieuwdorp, 125 strafp.; allen een bus Texaco-olie. Foto Van Es Deelnemers Betrouwbaarheidsrit. IIIe groep, motoren solorijders: le prijs Th. v. d. Berg te Ierseke, met 44 strafpunten, verguld zilveren medaille; 2e pr. G. Kieviet te Kruiningen, 92 strafp. zilveren medaille; 3e pr. M. J. Padmos te Zierikzee, Foto Van Es Prijs winners Betrouwbaarheidsrit. 98 strafp., bronzen medaille; 4e pr. C. Stevense te Schore, 127 strafp. bronzen medaille; 5e pr. A. Rib- bens te Zierikzee, 183 strafp., een bus Texaco-olie. Voor de beste prestatie van Gilette-motoren ontving dhr. J. C. Keert te Wolphaartsdijk een mascotte. De voorzitter der vereeniging, dhr. v. d. Maas te Schore, bracht een woord van dank aan allen, die tot bet welslagen van den dag hun medewerking hadden verleend. Reguliersdwarsstr. 97, Amsterdam Middag- en Avond-Concert Bij Besluit dato 12 Mei 1926 van Z. M. Koning Albert van België is benoemd tot Ridder in de Orde van de Kroon de heer C. Wind van Merkestein, Alge meen Directeur der Zeeuwsch-Vlaamsche Tramweg- Maatschappij, wonende te Terneuzen (Holland). Zooals men weet bracht gedurende de Pinkster dagen een clubje Zeeuwsche boerinnetjes een propa- gandabezoek aan het land van Kent. Een der deel- neemster vertelde ons over dien tocht het volgende: Wat was ik toch bliee, toen 't Zitterdag voe Pienk- steren was en ik naer Iengeland mocht mie nog vuuf oare misjes. Eerlik ezeid, ik 5 a daegen van te voren over die reize eproat tegen ieder, die mè naer me luustren wou. Ik a d'r 's nachts dikkels van liggen droómen. Een klein bitje zat ik er soms mie tusschen as ik begon te dienken, dat het is lillik weer most zien er dat ik dan wè zeèziek worden kon, want eigenlik goed evaeren a ik nog nooit edaen, Mè voader zei: „Allé, voruut oor, je bint nie zo

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1926 | | pagina 5