Ririgrijderij en behendigheidswedstrijden te Goes. Hotel „VALKHOF" Nijmegen, Telefoon 2422 Café-Restaurant Ruime Reant gelegen Kamers. Electrisch licht Badkamers Vergaderzaal Twee Biljarts Vraagt Prospectus W. LENTING ONS ZEELAND 3 Zeeuwsche V. V. V. mannen, uitstapjes te organisee- ren naar Zeeland, te beginnen met Zaterdag 17 Juli a.s, en vervolgens eiken Zaterdag, gedurende de maan den Juli, Augustus en September. De tochten vangen aan te Roterdam om 9 uur. Langs Dordrecht wordt gevaren door Holl. en Zeeuwsche wateren tot Katsehe Veer. Een autocar staat hier gereed en door het grootste Landbouw bedrijf van Nederland, De Wilhelminapolder, worden de deelnemers gereden naar Goes. Hier wordt over nacht om den anderen morgen per autobus te rijden naar Middelburg. (Van Goes uit kunnen allerlei uitstapjes, wande lingen, fietstochten, autotochten enz. door Zuid-Beve land worden gemaakt. Van Middelburg dito naar Vlis- singen, Domburg, Veere, enz. enz.) 's Maandagsmorgens om 9 uur vertrekt de boot weer uit Middelburg naar Rotterdam. De prijzen voor deze Week-ends zijn vastgesteld op 22.(twee en twintig gulden). Daarvoor heeft elke deelnemer recht op: lo. Bootreis le kl. Rotterdam-Dordrecht-Katsche Veer. 2o. Rit Autocar Katsehe Veer-Goes. 3o. Diner, Logies, Ontbijt in 1ste rangs Hotel te Goes. 4o. Rit Autobus Goes-Middelburg. 5o. Lunch, Diner, Logies, Ontbijt in 1ste rangs Hotel te Middelburg. 6o. Bootreis le kl. Middelburg-Rotterdam. (Het biljet voor de terugreis blijft 14 dagen geldig en is ook geldig op de diensten der andere dagen.) Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door den Directeur der M. M. v. S., te Rotterdam, Haring vliet 65; te Dordrecht, bij Gebr. Buitenhek; te Vlis- singen en Midde'burg bij de vertegenwoordigers der Maatschappij en verder bij het Secretariaat der V. V. V. te Kloetinge-Goes. Vrijdag 25 Juni hield de Ver. voor Vreemdelingen verkeer in Zuid- en Noord-Beveland in samenwerking met het Comité „Nijtengo III" haar jaarlijksche ring- rijderij in tilbury's om den wisselbeker, geschonken door H. M. de Koningin. Tevens had een ringrijderij te paard plaats en hield de Motorclub „Zeeland op hetzelfde terrein behendigheidswedstrijden. 's Avonds werden in het „Schuttershof" de prijzen uitgereikt door den Heer Dr. Folmer, Voorzitter van Vreemdelingenverkeer. De uitslag was als volgt: De zilveren wisselbeker, die reeds tweemaal door het echtpaar Koert te Wol- faartsdijk was gewonnen, viel thans ten deel aan den Heer M. Harinck en Mej. E. Luteijn te 's Heer Abts- kerke, met den lsten prijs. Voorts 2e prijs A. J. van Clublocaal der Zeeuwsche Vereeniging Nijmegen Dijke, Nisse; 3e prijs J. C. Holleman, Goes; 4e prijs H. van Iwaai den, VvMlfaartsdijk; 3e prijs W H. van Lier, 's Heer Abtskerke; 6e prijs Jac. van Dijke, 's Gra venpolder; 7e prijs J. C. Koert, 'Wolfaartsdijk; 8e prijs P. van Dijke, 's Gravenpolder; 9e prijs J. de Jager Lz., Wolfaartsdijk; 10e prijs M. B. van Iwaarden, Hein- kenszand. Ringrijderij te paard, le prijs D. J. Lindenbergh, Wolfaartsdijk; 2e prijs P. Noteboom, Wolfaartsdijk; 3e prijs P. Koeman, Wolfaartsdijk; 4e prijs P. Dekker Pz„ Wemeldinge; 5e prijs M. Harinck, 's Heer Abts kerke. Na de uitreiking dezer prijzen kwam de Secretaris van Vreemdelingenverkeer, de Heer Houtekamer uit Klcetinge, aan het woord en deelde mede dat hij van den uitgever van „Ons Zeeland een prijs had ont vangen, welke kon worden gewonnen op voorwaarden, die eerst nu, bij het openen der verzegelde enveloppe, bekend zouden worden. Alvorens tot het verbreken der zegels over te gaan, wees de Heer Houtekamer er op, dat we sinds korten tijd in Zeeland een eigen ge- illustreerd weekblad rijk zijn, dat om zijn uitvoering en inhoud wel zeer de aandacht trekt en waarmede <?een enkele Zeeuw verzuimen mag kennis te maken. Bij opening der enveloppe bleek dat de prijs bestemd was voor de dame, die als deelneemster uit de verst van Goes verwijderde plaats was gekomen. Dit bleek te zijn Mej. E. C. O. van Nieuwenhuijzen, uit Tholen, die met haar verloofde, den Heer Jac. van Dijke uit 's Gravenpolder, aan de ringrijderij had deelgenomen en aan wie de prijs, een bord in Delftsch blauw, onder applaus der aanwezigen werd uitgereikt. De uitslag van de behendigheidswedstrijden voor auto's en motoren was als volgt: le prijs C. van Strien, Goes; 2e prijs J. M. Kooien, Goes; 3e prijs M. Kooien, Goes; 4e prijs D. Fierloos, Ovezande; 5e prijs L. Sille- vis, Goes; 6e prijs A. den Hollander, Goes; 7e prijs J. A. Witte, Goes; 8e prijs J. Boonman, Ovezande, (medaille uitgeloofd door de Ver. v. Vreemdelingen verkeer te Goes)9e prijs C. v. d. Bulk, 's Heerenhoek; 10e prijs S. van Strien, Goes. In den ter gelegenheid van de „Nijtengo III schit terend verlichten tuin van het „Schuttershof" gaf „Euterpe" van Heinkenszand een concert en later op den avond bleek de overdekte dansvloer haast te klein voor de vele danslustigen. Alles bijeengenomen een zeer geslaagde feestdag, waarop de organisatoren met trots kunnen terugzien.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1926 | | pagina 3