Electro-Technisch Handelsbureau A. J. W. SCHIEFELBUSCH J. GOETHEER Zendt Uw inteekenbiljet nog heden op aan de adm. van dit blad, of geeft het aan Uw boekhandelaar BREDA, v. Coothplein 35a. Tel. No. 477. VLISSINGEN, Nieuwstraat 29. Tel. No. 388. Levert uit voorraad, tegen fabrieksprijzen en condities E. M. F. draaistroommotoren. Adra smidsventila toren Kerkorgelventilatoren. Vesta verwarmings apparaten. Premier Premier Duplex stofzuigers. B. A. G. Luxe Half Watt Armaturen. Philips Gloeilampen. Philips Radio- gelijkrichters Plaatsspanningsapparaten Philips Radiolampen. Alle electro technische mate- rialen voor sterkstroom zwakstroom. huizen; levenloos kind van Jacob Bol en Maria Meyer. Ondertrouwd: Jacob van Stee en Pieternella Snoep. Overleden: Johannis de Koster, 83 jaar, weduwnaar van H. W. Verhage; Cornells Hartoog, 13 jaar. KAPELLE. Geboren: Jan Veerhoek; Suzanna Spruit; Johannes van Zweeden; Zijtje Brouwer; Jacoba Landman. Gehuwd: Christiaan Nieuwenhuize en Wil- lemina Slabbekoorn; Jacob Vermaere en Maria Oele. Overleden Hendrik Burger, 68 jaar, geh. met A. de Schipper; Catharina Wisse, 32 jaar, geh. met Pieter Butler. KATTENDIJKE. Geboren: Dina Molhoek; Johan nis Minnaard; Neeltje Belois; Neeltje van Harn. G e- huwd Cornells Corstanje en Johanna Feleus; Jacobus Schipper en Pieternella Korstanje. Overleden: Ma- rinus Wisse, 40 jaar, geh. met D. Smits; Maria Wonder- gem, 52 jaar, ongehuwd, KOUDEKERKE. Geboren: Zoon van J. Besuyen- Reynierse; zoon van T. Geldof-v. Keulen; zoon van J. Ver- hage-de Visser; dochter van M. Tevel-Cyvat; dochter van M. Wielemaker-Janse. Ondertrouwd: J. Jobse en J. L. Samuelse. Getrouwd: C. Geljon en P. Aar- noutse; J. Castel en C. W. Florisse; K. van Sparrentak en S. Vos; J. C. Vader en J. Roelse; A. J. van de Velde en E. Schout. Overleden: J. Zandee, 90 jaar, geh. met C. Rottier; J. J. Brouwer, 51 jaar, geh. met J. Bim- mel; P. Rozendaal, 35 jaar, ongehuwd; J. de Landmeter, 73 jaar, geh. met N. Cyvat; L. de Rijcke, 92 jaar, weduw naar van A. Brouwer. KRABBENDIJKE. Geboren: Tona van Luyk; Cor- nelis van Boven; Jan van Hekken; Jan de Muynck. G e- h u w d Hendrik Schouwenaar en Christina van den Berge; Jacob Kriekaard en Teuntje van Iwaarden; Adri- aan van den Brink en Leintje van Baren; Cornelis Lobbe- zoo en Janna Zweedijk; Jan de Koning en Maria Diele- mans; Pieter de Bokx en Johanna Meloen; Jan Schrier en Jacomina Overbeeke. Overleden: Joris Koster, 79 jaar, wedr. van G. Dane; Willemina Stevense, 88 jaar, wed. v. H. Schrier. MIDDELBURG. Geboren dochter van L. Uylen- broek-Joziasse; zoon van J. Schouten-Vermeule; dochter van J. Steutel-Lahr; zoon van C. Verhagen-Bode; dochter van T. Coppoolse-Roos; zoon van N. Roose-de Rijke; zoon van A. Dunnes-Renalda; dochter van J. W. Rijks-Schmetz; dochter van T. Polderman-Voogd; zoon van M. Vinke- Geljon; zoon van G. Heeren-Raben; zoon van E. Minder- hcut-Huybregsen; dochter van J. Outermans-Griep; zoon van T. Antheunisse-de Blaey; dochter van P. Schippers- Hessels; zoon van E. Bodbijl-Vereeke. Ondertrouwd: F. Poortvliet en C. Palmkoeck; E. de Smit en A. Stad houders; D. de Vlieger en C. Versluys; A. Jeras en P. Polderman; R. Heuker en J. Karei; P. Sinke en J. Filius. Getrouwd: J. Joosse en A. Bassie; W. Vermeulen en N. de Bruyn; H. Kaashoek en S. Boone; W. Kooman en G. Hoek. Overleden: J. Goedhart, 77 jaar, wed. W. Marinissen; J. W. Larooy, 63 jaar, geh. m. K. J. Contant; Abr. Frelier, 88 jaar, man van D. C. Dalman; M. C. de Visser, 74 jaar, vrouw van C. Jongepier; L. Sturm, 46 jaar, vrouw v. L. Boon; P. Bijker, 58 jaar, man v. F. Mulder; M. de Korte, geb. Schout (levenl. kind); J. v, d. Werf, 74 jaar, gehuwd met J. H. Bostelaar; M. J. Gerretsen, 26 jaar, ongehuwd. OOST- EN WEST SOUBURG. Geboren: Zoon van S. OvaaLijnse; zoon van J. KooleSinke; Cornelia Poorthuis Johanna Luyk Johanna Ratel band Maria Mallie Jannetje Wolters. Onder trouwd: Hendrik Meyers en Maria Boogaard Lammert Grashuis en Johanna Noordhoek. Gehuwd: J. Goedhart en L. Verburg; A. Kruithof en P. van den Broeke; Adriaan Louwerse en Adriana Sturm; Adriaan Marinissen en Suzanna de Priester; Govert Duine en Ja coba de Wijze. Overleden: H. J. Buurman, 65 jaar, man van A. S. van Steijn; S. de Visser, 69 jaar, man van J. Wisse; Louis Lacroix, 68 jaar, man van Albertina Dag- german; Pieter de Bruyne, 17 jaar, ongehuwd; Pieter de Voogd, 81 jaar, man van P. Boucherie; Cornelia Boers, 69 jaar, vrouw van Ch. Broekman. VLISSINGEN. Geboren: zoon van J. Kolk-Schout; dochter van J. Mudde-Roelse; zoon van C. Bijleveld-Holle- brandse; dochter van M. Adriaanse-Aben; dochter van B. Wisse-de Munck; dochter van J. de Rijke-Crucq; doch ter van M. Louwerse-Sijnesaal; dochter van M. Geene-van Gelderen; dochter van J. Klip-Laport; levenloos dochter van B. Moerland-van de Vijver. Ondertrouwd: J. Groot en E. Verharen; M. v. d. Gruiter en J. Schroevers; J. Schot en M. de Nooyer; J. Alting en M. de Voogd; K. Meerman en M. Schroevers; L. Smit en G. Whitlock. G e- huwd J. Vos en M. Snoep; A. Osté en P. Mijcke; C. Dekker en A. Lagace. Overleden: K. de Bruijne, vrouw van J. Sohier, 49 jaar; A. Bresla, weduwnaar van A. Nijmeijer, 80 j.; C. Straver, man van J. Florusse, 72 j. ZIERIKZEE. Geboren zoon van N. v. d. Have- Kloet; dochter van N. Bakker-Wiltenburg; dochter van J. Schot-Kaat; dochter van N. Timmerman-Potappel; zoon van K. Goedegebure-Oole. Gehuwd: L. van Burgh en J. Stoel; K. Hart en C. Tuinman; R. Goetsch en J. Kaan. Overleden: C. Steur, 67 jaar, vrouw van J. Vorst- heuvel la Brand; W. Peute, 85 jaar, wed. v. P. Papeveld; Jkvr. J. E. Schuurbeque Boeye, 79 jaar, ongehuwd. VEILIGHEID EN VOLKSGEZONDHEID. Smeert ge op Uw ladder groen, grijs, wit Dan ziet ge nooit, wat daaronder zit. De veiligheid eischt het monopolie, Voor 't smeren met vernis of olie. GEZONDHEIDSRAAD. WALSTRAAT 19-21, VLISSINGEN Telefoon 18 Kruidenierswaren, Comestibles, Wijnen, Gedistilleerd, Likeuren, enz.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1926 | | pagina 17