EERSTE JAARGANG No. 32 4 SEPTEMBER 1926 „Ons Zeeland" GEÏLLUSTREERD WEEKBLAD HoofdredacteurANTOINE v. D. BERG Tevens Officieel Orgaan voor de Zeeuwsche Vereenigingen in Nederland Uitgave en druk van G. W. den Boer, Lange St, Pieterjtraat F 33, Middelburg, Telefoon 150, Postrek. 74988. - Aanvragen omtrent advertentiën in dit Weekblad richte men tot den Uitgever. - Stukken, bestemd voor de Redactie, te zenden aan de Redactie, Groote Markt 4, Goes, stukken betreffende de Zeeuwsche Ver- eenigingen aan den Heer M. P. Cornelisse, Coltermanstraat 14 rood, Haarlem. - Losse nos. a ƒ0.15 op aanvraag bij den Uitgever. - Abonnementsprijs 1.25 per kwartaal. - Advertentieprijs ƒ0.35 per regel. Bij contract lager tarief op aanvraag verkrijgbaar. Het zal niet dikwijls voorkomen, dat we in ons weekblad de aandacht vragen voor ons weekblad. Daarom doen we het thans zonder eenigen schroom, temeer daar we de lezeressen en lezers een verkla ring verschuldigd zijn. De velen, die ,,Ons Zeeland" iedere week ter hand nemen, zullen hebben opgemerkt, dat de indeeling der rubrieken een wijziging heeft ondergaan. Dit ge schiedde naar aanleiding van de algemeene klacht, dat menig gedeelte van onze provincie niet in het week blad was opgemerkt. We hebben hierin voorzien, door aan ,,Ons Zeeland" te verbinden een viertal bekende Zeeuwsche journa listen, die in ieder nummer in hun ,,week", (waarvoor de schilder Cor van Oei de koppen zal teekenen), de voornaamste gebeurtenissen in Zeeland zullen belich ten. Geen hoekje van de provincie dus voortaan, of het heeft de aandacht. Deze overzichten vormen niet de geheele wijziging van ,,Ons Zeeland Voortaan zal het bevatten een spannend feuilleton, een pagina met de beste humor in beeld uit het buitenland, een rubriek voor de vrouw, van tijd tot tijd interviews met bekende Zeeuwsche personen, een rubriek waarin ietwat gespot wordt, ar tikelen over Zeeland s historie en over urgente kwes ties, De medewerkers van deze rubrieken zijn per sonen, die geacht kunnen worden, zeer bevoegd te zijn tot schrijven over de diverse zaken. /corts zullen we iedere week een foto-pagina en verschillende actueele voorvallen in beeld brengen. Wat we verder nog in het verschiet hebben. wel, laten we dit als verrassingen bewaren. Het zij genoeg dat we er naar zullen streven ,,Ons Zeeland te maken tot een weekblad, dat in de Zeeuw sche gezinnen als een welkome gast zal worden inge haald.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1926 | | pagina 1