Reclame C. BIJ DE VAATE, Rijwielhandel, Zierikzee Bouwmeester Revue ONS ZEELAND 15 De uitkomst voor de vrouw des huizes is toch zeker wel het bezit van een naaima chine. De firma N. P. Dekker, Lange Giststraat te Middel burg, treedt op als agent van de ,,Vesta"-Naaimachines, welke machines als eerste rangs fabrikaat mogen wor den beschouwd en gezien den omzet, (er zijn reeds meer dan anderhalf millioen machines in gebruik), is het eene machine, waar veel vraag naar is. De ,,Vesta"-machinefabriek heeft een oppervlakte van 70.000 vierk. meter, waarop geregeld 1500 arbeiders hun arbeid vin den, welke de machines in diverse uitvoeringen samen stellen. De afwerking van de ma chines is van dien aard, dat de tafels nooit kunnen trekken of krom worden, noch barsten. Deze meubelen kunnen dan ook de grootste tropenhitte zonder gevaar verdragen. De kroonlijsten der tafels worden door middel van een zwaluw staart aan het blad bevestigd, waardoor deze nooit kunnen loslaten, wat bij aangelijmde of door gewoone vierkante groef bevestigde lijsten vaak voorkomt. Het binnenste ver vaardigd op de reeds beschre ven wijze, van jarenlang ge controleerd, oud en goed ge trokken hout, van onder enkel, van boven dubbel opgelegd. De lijsten van extra hard hout. De blokken der hand machines zijn tengevolge van deze wijze van samenstelling ook buitengewoon stevig. Bovengenoemde firma is reeds geruimen tijd vertegen woordiger van deze fabriek en zal een ieder bij aanschaffing van een ,,Vesta"-machine gaarne de voordeelen van deze machine kenbaar maken, ter wijl prospecti en prijscouran ten gaarne op aanvraag wor den toegezonden. De heer C. Bij de Vaate, rijwielhandelaar te Zierik zee, heeft tevens de vertegenwoordiging voor Schou- wen-Duiveland der Eijsink-motoren. Hierbij een fraaie opname van het pand in de Meel- of Poststraat. De heer Bij de Vaate heeft als vakman een uit stekende naam in Zierikzee en verwijzen we, voor bijzonderheden naar de annonce, voorkomende in dit blad. Bovenstaande foto geeft een beeld van de succes volle opvoering der Bouwmeester Revue „Duizend en een lach", die tijdens de kermis te Zierikzee zooveel publiek heeft getrokken. Voor hen, die deze revue deze maand in Terneuzen en Middelburg wenschen te zien, geeft deze kiek alvast een voorproef van het schoone kijkspel.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1926 | | pagina 15