„City-Magazijn", Goes - Eigenaar: W, VAN AKEN Reclame MAGAZIJN „SIFO" Camera's en Fotobenoodigdheden 15 ONS ZEELAND .En nu brengen wij onze dames-lezeressen eens naar een zaak, waar het een waar eldorado is voor de moderne vrouw. Het City-Magazijn doet iedere dame watertanden van al de heerlijke artikelen, die daar verkocht worden. Het interieur dezer zaak is schitterend en getuigd van den goeden smaak van den eigenaar. De betim mering en kasten zijn allen in donker eiken uitgevoerd, wat de geëtaleerde artikelen op zijn voordeeligst doet uitkomen. Wat hier zooal verkocht wordt? Alle bin nen- en buitenlandsche parfums en specialité's, zalven, poeders e.d. en nog veel meer, waar de vrouw zoo van houdt. Wat zegt U, mevrouw, van die beeldige pop daar in dat hoekje der etalage? Is die niet snoezig? Wil niet ieder jong meisje een mooi wandeltaschje met haar onontbeerlijken inhoud of een leuke ketting of aardigen armband. Al die aardige opschikj es die een modern interieur zoo opsieren, kunt U hier vinden. „Steeds het aller nieuwste", is het devies van den heer Van Aken. Zie daarom ginds eens in dien hoek. Wat een prach tige toi'ettafel-artikelen. Is het niet om verliefd op te worden? Doch ook de heeren kunnen in deze zaak iets van hun gading vinden. Als mevrouw soms niet weet wat ze voor mannie's verjaardag moet koopen, zal de gedienstige geest U in deze zaak een collectie artikelen als portefeuilles e.d. voorleggen, om van te watertanden. Voorts zijn er 100 1 andere artikelen, waaruit mevrouw een gemakkelijke keuze kan doen. Om steeds het kennende publiek iets nieuws te kunnen brengen, moet de heer Van Aken wel eens Ik bleef dus acteeren om te kunnen leven. en. en voor nog iets anders. Aandachtig had de stervende toegeluisterd, zijn trekken hadden zich ontspannen. ,,Je hebt een walg van het tooneel, zeg je, maar je moest spelen omdat ik. Het is dus gedeeltelijk mijn schuld. Maar je zei, dat er nog iets was, niet ik alleen' ben dus schuldig, het feit, dat ik je verstootte is dus niet alleen de reden geweest, dat je toch aan het tooneel bleef!" „Indirect wel, Charles, want er was nog. jouw armoede, je lusteloosheid. Jij kwijnde weg, verloor je capaciteiten, en iemand moest die opwekken. Dat deed. Mr. Rawlinson, En die Mr. Rawlinson was ik. Ik had dus geld noodig, ook voor jou, Charly!" Tranen gleden den zieke over de wangen: ,,Ik vergeef je, Grace," mompelde hij zacht, ,,en als ik er niet meer zijn zal, hoop ik, dat je aan James Borden een even trouw vriend zult hebben, als ik altijd gehad heb!" En stil veegde hij de tranen van haar wangen, ter wijl zijn andere hand haar blonde haar streelde.... groote reizen maken. Regelmatig bezoekt hij dan ook de binnen- en buitenlandsche fabrieken, om aan de vraag naar nieuwigheden te kunnen voldoen. Deze zaak is een sieraad voor de stad Goes, en doet niet onder voor eerste klas zaken in de groote steden. De etalage, waarvan U hierbij een kiekje ziet, is altijd zoo, dat het moeilijk is te passeeren zonder even gekeken te hebben. En dan. allicht is er iets bij waarmede U Uzelf of anderen gelukkig kunt maken. Voor vreemdelingen, die Goes bezoeken, en iets speci fieks Zeeuwsch mee willen nemen, vinden in het tegen over gelegen magazijn ,,de Kleine Bazar" een ruime keuze. Ook deze zaak, waar onder andere een enorme sorteering speelgoederen in voorraad wordt gehouden, is eigendom van den heer Van Aken. Het is juist weer gegeven, de leuze dezer magazijnen: „Niet duurder dan anderen". M. MAGDALENASTRAAT 12 GOES Ons devies Kwaliteit! Toch billijk in prijs. Beginners gratis volledige cursus in fotografeeren, ont wikkelen enz. Vraagt Catalogus. Verzending door geheel Zeeland, boven 2.50 franco Niets doen is een leelijk kwaad, 't Brengt den mensch tot slechte daden: 't Werken kan ons nimmer schaden. Arbeid adelt! 't Ledig zijn Is een bron van groot venijn.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1927 | | pagina 15