I „DE VERFKWAST" Reclame Het resultaat it, frappant f N.V. Chemicaliën- en Verfhandel v.h, C. A. SCHULTE Co., Lange Delft H 2, Middelburg. GLANSVERF N.V. IC. A. SCHULTE Co. lenslotte noemen wij U nog het door genoemde firma gefabriceerde artikel „Kunstkalk, merk de Verfkwast", verpakt in zeven ons pakken en een zeer gewild artikel bij de schoonmaak. Dit artikel kan volkomen de z.g. stukadoorskalk vervangen. Hierbij geven wij onze geachte lezers en lezeressen van „Ons Zeeland" een beschrijving met photo's van een in Zeeland een der meest bekende en grootste zaken op dit gebied. Buiten een detail-handel in verfwaren, drogerijen, chemicaliën, specialité's en aanverwante artikelen in den uitgebreidsten zin, heeft bovengenoemde firma bovendien een bedrijf, dat is ingesteld voor de fabricage van ver schillende artikelen voor en gros. Genoemde firma produceert reeds tal van jaren de bekende glansverf in bussen voor huishoudelijk gebruik en brengt deze onder den naam van „Glansverf merk de Verfkwast" in den handel. De kwaliteiten en de groote bruikbaarheid van deze verf zijn voldoende bekend, zoodat deze firma dan ook ieder jaar zich in een steeds grooter wordende omzet mag verheugen. Uit nevenstaande photo's moge U blijken, dat dit bedrijf geheel naar de eischen des tijds is ingericht, geheel elec- trisch werkt, zoodat aan het product alle mogelijke zorg kan worden besteed en dit natuurlijk aan de kwaliteit van genoemd product ten goede komt. Verder brengt genoemde firma in den handel verpakte azijn-essence in flacons a een kwart Liter inhoud. Deze essence voldoet aan de strengste eischen van zuiverheid en wordt gegarandeerd aan een minimum gehalte van 80 pCt. te voldoen. Het groote voordeel van dit product ondervindt de huis vrouw dagelijks in haar keuken, daar zij het voor ver schillende doeleinden kan gebruiken. Voor de practische huisvrouw niet alleen een gemak, maar ook een groot voordeel, daar zij van elke flacon a een kwart Liter in houd, welke haar slechts ƒ0.30 kost, 5 Liter of 7 fles- schen sterke inmaak-azijn kan bereiden. Expeditie-afdeeling. Wij maken U er tevens nog op attent, dat alle door deze firma in den handel gebrachte artikelen, welke er zeer vele zijn, niet alleen van goede kwaliteit zijn, doch ook laag in prijs. Zoo'n kleur, zoo'n dekking en zulk een glans, heb ik nooit gezien. Electrische Verfmalerij. is uit zuivere grondstoffen samengesteld. In bussen: per KG. 85 cent, per KG. 45 cent. Let vooral op het merk „De Verfkwast" Langedelft H 2 - Oude Zaak - Telefoon 155 En gro* Wederverkoopers genieten Rabat En détail

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1927 | | pagina 15