Reclame Mode-Magazijn „DE DUIF1" Lange Noordstraat, Middelburg ONS ZEELAND 15 De Lente is in aantocht! Overal buiten ontwaren we het jonge, frissche groen. Evenals de natuur zich ieder voorjaar in een nieuw kleed steekt, zoo gaat het ook met den mensch, zeker het vrouwelijk geslacht. Gelukkig dan ook, dat Middelburg een zaak rijk is, als het Modemagazijn ,,De Duif". firma de laatste jaren, evenals vele groote magazijnen in Holland, voor een speciale en zeer aparte collectie hoeden, geleverd door eerste klas huizen tegen zeer voordeelige prijzen. Wij raden daarom de dames aan, alvorens zich van iets nieuws te voorzien, eens een bezoek te brengen Front der zaak. Een gedeelte der magazijnen met paskamers. aan bovengenoemd magazijn. Door de groote keuze en billijke prijzen zal er zeker iets van uw gading wezen. De Directrice met haar personeel zullen U gaarne in de magazijnen rondleiden en U op de meest wel willende wijze voorlichten bij het aanschaffen van een toilet of iets dergelijks. Deze zaak, die haar cliëntèle over de geheele pro vincie Zeeland verspreidt heeft, doet niet onder voor de eerste klasse huizen der groote steden. Een be zoek is het overwaard. De foto's geven slechts een klein beeld van hetgeen binnen te koop is. M. Dit is voorzeker de oudste speciaalzaak voor Dames- en Kinderconfectie in Zeeland, bekend om haar solide kwaliteiten en uitstekende modellen. Zij brengt direct het laatst uitgekomene tegen de allervoordeeligste prijzen. De Maa taf deeling is den laatsten tijd sterk uitge breid, door toevoeging van eerste krachten, en er alzoo op berekend in zeer korten tijd de meest nauwlettende orders uit te voeren, terwijl ze speciaal is ingericht voor het leveren van bruidskleeding in alle prijzen. Tevens vernamen wij, dat rouwgoederen binnen 24 uur kunnen worden afgeleverd. Behalve de Confectie- en Maatafdeeling zorgt deze Het atelier. Een ander gedeelte der magazijnen.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1927 | | pagina 15