Reclame ZUID-HOLLANDSCHE BIERBROUWERIJ Z. H. B. Over 3 weken begint in „Ons Zeeland39 de boeiende Roman „Het Circusmeisje33, een spannend verhaal uit het circusleven Depot Middelburg ZUIOHOaANDSLHEBIhTt BROUWERIJ Speciaal ]y=S aanbevole" 1/ De aanvoer met eigen spoorwagens. Deze drie letters zeggen alles. Ze omvatten een industrie van massale afmetingen, ze vormen een naam, die klank heeft in alle werelddeelen. Voor vakkringen is er maar één Z. H. B. en dat is de Haagsche. Zooals elders, heeft de Z.H.B. in Zeeland ook een groot terrein veroverd. Vooral in onze pro vincie, met haar moeilijke ver bindingen, was de vestiging van een depot gewenscht. Voor on geveer 10 jaar werd op beschei den schaal een vertegenwoordi ging geplaatst en thans. gaat U eens op een willekeurigen dag het depot te Middelburg bezoe ken! U zult tot de overtuiging komen, welken omvang deze zaak thans heeft. De aanvoer geschiedt met booten en per wagon. Het Middelburgsche Depót der Z. H. B Vandaar gaat het bier naar de ruime opslagplaatsen, waarover zij de beschikking hebben. De verzending vanaf het depót geschiedt hoofdzakelijk per auto- traction, zoodat de diverse af nemers, vooral in het warme sei zoen, hun bier direct uit de ijs kelders in hun eigen kelders hebben. Niet alleen dat het bier daar per fust wordt verhandeld, doch ook hebben wij een kijkje ge nomen in de zeer ruime spoel en bottel-afdeelingen, alwaar de nieuwste machines de flesschen, na gereinigd te zijn, vullen. Ook mogen wij niet vergeten het zeer gunstig bekend staande Z. H. B. Extra Stout, hetwelk al leen per flesch geleverd wordt, en f3*3®2} welke flesschen in Den Haag wor- jWQA den gevuld. De wijze waarop door de Z. H. B. I3H yJJ hare belangen behartigd worden, J heeft haar een eerste plaats doen glfaa innemen op brouwerijgebied. Overtuigt U, geachte lezers, van de prima kwaliteit harer producten. Wij zijn er haast zeker van, dat ook U vaste afnemer der Z. H. B. zult worden. ItliillOII

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1927 | | pagina 18