Reclame Hotel „Du Commerce", Middelburg Prop. JOS. VAN WAEGENINGH ONS ZEELAND 15 Voor vreemdelingen, die per trein of auto Mid delburg binnen komen, maakt deze stad een groote indrukHet mooie, groote Hotel „Du Commerce" werkt daar sterk toe mee. Kom, laten wij daar eens op dat ge zellige terras een kopje thee gaan drin ken; misschien dat dit wel zoo gezellig is, dat wij voor eenige dagen in dit hotel blijven. Ja, het is een keurig hotel, wat door den heer Van Waegeningh geëxploiteerd wordt. Een 40-tal één- en twee-persoons kamers zijn ter beschikking, alsmede een badkamer. Daar vele zakenmenschen hier een pied-a-terre hebben, is het begrijpelijk, dat de keuken goed is. Restaurant wordt dan ook den geheelen dag gegeven Voor rustige zakenbespreking is een keurige Conversatiezaal aanwezig, en er is ook gelegenheid om op een aangename wijze den avond te korten, In de eetzaal treft het ons, dat zoowel table d'hote als apart geserveerd wordt. Ook vele toeristen, die ons schoone Walcheren komen bezoeken, vinden hier een tijdelijke verblijfplaats, die hun aangenaam is. Gezelschappen en reisvereenigingen worden op de meest coulante wijze onderdak verschaft tegen ma tige prijzen. De groote Eetzaal. Het is dan ook niet te verwonderen, wanneer gasten in den zomer de boodschap krijgen „alles vol". Nog zij even vermeld, dat de heer Van Waegeningh voorheen eigenaar was van het welbekende hotel „Hof van Holland" te Eindhoven, en hij van jongsaf in het restaurant- en hotelwezen werkzaam is geweest, zoodat hij op dit gebied veel ondervinding heeft. Zij, die zich voorstellen Zeeland met een bezoek te vereeren, kunnen wij aanraden, eens een kijkje in „Du Commerce" te gaan nemen. De inrichting doet niet onder voor dergelijke zaken in de groote steden. De Conversatiezaal. Wij zijn er van overtuigd, dat door ons niets teveel is gezegd. De hierbij geplaatste foto's geven slechts een be scheiden indruk van deze voor Middelburg vooraan staande zaak. M. II |j jgjy y Vï3k~OU COMMEFirP Front van het Hotel „Du Commerce",

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1927 | | pagina 15