18 ONS ZEELAND v. B. Stoomwasscherij en Ververij „De Volharding", Vlissingen TUINBANK lang 140 cM. f 11.- ARMSTOEL f7.50 TAFEL 60 X 90 f 7.- In Prima Lakverf BANK f 17.- ARMSTOEL f 11.- TAFEL f 10.- Z0NNEBLINDEN vanaf f 14.- per stel C. DE PLAA ZOON ELECTRO TIMMERFABRIEK Wij zouden nog meer goeds van dit zoo bij uitstek oordeelkundig-ingerichte hotel kunnen vertellen en o.m. wijzen op de ruime en hygiënisch-ingerichte keukengebouwen en kelders, alsmede op de pak- en monsterkamers, doch willen volstaan met eene aanbe veling aan elk toerist en elk zakenman, om zich per soonlijk te gaan overtuigen van de comfort, die het „Grand Hotel" biedt, en wij zijn er van overtuigd, dat zij met ons zullen getuigen, dat een tweede dergelijk typisch mooi hotel in ons land moeilijk zal zijn aan te wijzen en dat we niet overdrijven, wanneer wij, op grond eigener ervaring, hier constateeren, dat dit hotel, zonder twijfel, een sieraad mag heeten voor het Nederlandsche Hotelwezen. Deze week is op de Markt te Middelburg in perceel C 12 door de Stoomwasscherij en Ververij „De Volharding" te Vlissingen een gelegenheid geopend voor het aannemen van orders voor de wasch en het in ontvangst nemen van goederen om te stoomen of te verven. De keurige étalage toont enkele artikelen, die reeds behandeld zijn, als voorbeelden wat in de van ouds bekende inrichting wcrdt bereikt. Binnen in is een rustige, nette omgeving geschapen om de clientèle te ontvangen en alle gewenschte inlichtingen te verschaffen. allen ongeschilderd Aanbevelend, VEERSCHE WEG T 235 MIDDELBURG tamelijk vroeg, 't Kind had mijn gade „pleizierigen Hemelvaart" toegewenscht en Liesbeth zocht daar we derom dubbelzinnige hatelijkheden achter. Sientje ver ontwaardigd. Mij haar nood geklaagd, ,,'t Is hier nooit goed te maken; laatst was mevrouw kwaad, omdat ik tegen iemand „gelukkig Paaschfeest" gezegd had en nu scheldt ze hier weer over." Zag vanmiddag een enorme vlucht lijsters en andere zangvogels uit Oostelijke richting van Zuid-Beveland naar den „overkant" de wijk nemen. Postdirecteur met verrekijker op dit zeldzame feit gewezen. Die begreep er alles van. „Zangersfeest te Kapelle", zei hij. 27 Mei. De directeur van „Trommele tamboers" is verscheiden. Met hem, schreef plaatselijk blad, is de meest muzikale man van Zeeland heengegaan. Als ontroerende bijzonderheid, berichtte het blad, dat hij niet had kunnen sterven, voor aleer men hem een bombardon had aangereikt, om daar den laatsten adem door uit te blazen. Het bestuur van „Toonkunst" heeft een kist van notenhout aangeboden. Eigenaardig soort menschen die musici. Heb eens 'n vriend gehad, die in zijn jeugd door 'n draaiorgel was aangereden en later directeur van een fanfare-korps werd. Die goede man ver langde hevig naar den dood, alleen omdat er op het kerkhof, dat hem wachtte, zooveel mollen en kruisen waren. 28 Mei. Liesbeth liep den geheelen morgen te neu riën. Ze had na het ontbijt in het avondblad het ver slag van Mussolini's groote rede gelezen. Heb er ook van genoten. Prachtig. Wat een taal en wat 'n plan nen. Over 20 jaar moet de bevolking verdubbeld zijn. 't Wapen van Italië wordt een ooievaar aan wiens snavel een opgeknoopte vrijgezel hangt. Het Romein- sche Rijk zal in de toekomst hersteld worden en van heden af zullen toeristen, die met een stuk zeep in hun bagage over de grens komen, gearresteerd worden, als beledigers van de Italiaansche vuilheid. Na afloop van peroratie sloeg de Duce op zijn overhemd en riep uit: „Zwart zijt gij, maar schoon." Twee toehoorders, die hun stoelen niet stuk hadden geapplaudiseerd, werden in de Tiber geworpen door de geestdriftige menigte. Beppie vond in provisie-kast zes vergeten en thans

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1927 | | pagina 63