ONS ZEELAND 15 Reclame LINSEN'S FABRIEKEN, VUGHT (Holland) Een gezicht in de koeldabriek. ste vindingen op hygiënisch gebied toegepast. Het bakken geschiedt door middel van heetwaterovens, welke ongeveer driemaal zooveel produceeren als de vroegere heeteluchtovens. De nieuwste machinerieën zijn toegepast. De afdeeling Koekfabriek, waar uit sluitend koek vervaardigd wordt en speciaal merken van de betere soort, telt haar afnemers in geheel het land en in tal van plaatsen zijn depots gevestigd. Ook de export naar diverse andere landen is be duidend. Afdeeling Koekfabriek. In 1899 heel in het klein begonnen, heeft deze fabriek in haar ruim 27-jarig bestaan een ongekende vlucht genomen. De nieuwe fabriek, welke in 1925 voltooid werd, is hier van het sprekendste bewijs. Ongeveer 21 jaar geleden bouwde de heer Linsen een nieuwe fabriek aan de Dorp straat, die al spoedig te klein bleek en in den loop der jaren herhaaldelijk werd uitgebreid. Den laatsten tijd nam de zaak echter zoo'n hooge vlucht, dat de oude ovens niet meer vol doende konden produceeren en de heer Linsen besloot tot een algeheele, afdoende uitbreiding: het stichten van een nieuwe fabriek, geheel modern inge richt, volgens de laatste eisohen des tijds. De nieuwe fabriek, welke in 1925 in ge bruik werd genomen, heeft een frontbreedte van 40 Meter en is 50 Meter diep. Ze is geheel vervaardigd uit steen en gewapend beton, terwijl de vloeren overal van terrazzo zijn. In het geheele gebouw zijn de nieuw- Voorfront der fabriek. Afdeeling Biscuitfabriek. Wijl door de nieuwe fabriek het oude gebouw vrij kwam, werd besloten tot het stichten van een geheel nieuw bedrijf n.l. de biscuit fabricage. Was aanvankelijk, gezien de slechte tijden, de firmant eenigszins huiverig voor het stichten van deze nieuwe tak van bedrijf, de korte tijd van haar bestaan heeft geleerd, dat het publiek goede artikelen al tijd nog weet te apprecieeren. Immers ook hier gold de stel regel der firma: Kwaliteit voor alles"Deze afdeeling werd in haar tweejarig bestaan meer dere malen uitgebreid en wer den ook hier de nieuwste werk methoden in toepassing ge bracht. De nieuwste machines produceeren hier dag in dag uit de fijnste artikelen op biscuit- en wafelgebied, die tot ver over de grenzen gretigen aftrek vinden. Voor Vught heeft deze groot-industrie 'n buitengewone beteekenis, en het is dan ook te begrij pen, dat toen in 1925 het 25-jarig bestaan gevierd werd, de geheele plaats hiervoor geïnteresseerd was.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1927 | | pagina 15