Reclame Café-Restaurant „Centraal" Langedelft bij de Markt, Middelburg Voor onze Torenprijsvraag stellen we onderstaande 100 prachtige prijzen beschikbaar 1. Een TRANSVALIA RIJWIEL hetzij voor Dame of Heer, geheel compleet met vrijwiel, gesloten kast, stuur met handrem en Transvalia Supra draadbanden, uit de bekende Transvalia Rijwielfabriek van de Firma Gebr. Kaan te Middelburg. 2. Een „Padvinder" Camera 9 bij 12 voor platen en filmpack met 3 metalen chassis. Zeer sterke „Trinar" anastigmaat 1 6.3 en regelbare tijd- en momentsluiter tot 1/100 sec. uit de magazijnen der N.V. v/h. J. A. van Boven, Lange Noordstraat L 125. Middelburg. 3 en 4. Een paar Etsen van den Vlaamschen Kunstschilder Kurt Peiser. 5 t/m. 8. Enkele stukken Kunst-Aardewerk van den bekenden Belgischen Pottenbakker Aubry uit de magazijnen van de Importrice, de N.V. Vlissingsche Boekhandel, Handelsdrukkerij en Binderij De Vey Mestdagh te Vlissingen. 6 doozen Oud-Hollandsch Post „Postiljon", gratis bedrukt met naam en adres, uit de bekende papierfabrieken der Firma Van Gelder Zonen te Amsterdam. 10 Porceleinen Pullen gevuld met KOFFIE HAG, de bekende onschadelijke plantagekoffie. (Zie afbeelding op de laatste pagina). 10 Porceleinen Pullen, gevuld met Hagjes. 20 Tins gevuld met KOFFIE HAG, de bekende onschadelijke plantagekoffie. 13 X 100 Cigaretten Miss Blanche „Royal", de voortreffelijke 3 ets Cigarette. 6 Boekwerken Rawana, het Tijgerjong, door G. Dieterle. 7 Boekwerken Ludmilla, door Jo de Vos. Een boeiende Roman in Rusland spelende. 20 busjes Zeeuwsche Boterbabbelaars van de Firma J. B. Diesch, Lange Burg te Middelburg. 9 t/m. 14. 15 t/m. 24. 25 t/m. 34. 35 t/m. 54. 55 t/m. 67. 68 t/m. 73. 74 t/m. 80. 81 t/m. 100. 14 ONS ZEELAND Van de Markt komende en gaande door de Lange Delft, ontwaart men aan de linkerzijde, tegenover Boasson's Bank, het Café-Restaurant „Centraal". Café-Restaurant „Centraal". Deze zaak is door den tegenwoordigen eigenaar, den heer Piet Mulder, geheel gerestaureerd, waaraan tevens is verbonden een naar de eischen des tijds ingerichte eetzaal, welke zaal zich uitstekend leent voor vergaderingen enz. Genoemde zaal is zeer „rustig" gelegen en grenst aan een zeer fraaien tuin. Uitsluitend wordt eerste kwaliteit consumptie ver strekt, waaronder het zoo gunstig bekend staande Z.H.B.-Pilsener, speciaal geschonken. De Eetzaal. Ook aan de „keuken" wordt groote zorg besteed. Restaurant den geheelen dag. Diners, Lunch en a la carte. „Centraal" kan gerekend worden te behooren tot de eerste klasse inrichtingen te dezer stede. G.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1927 | | pagina 14