Reclame ONS ZEELAND MAISON „CODI" - Middelburg mij speciaal op wees, prima qualiteiten leveren tegen billijke prijzen. Al is iets mooi en van een bizonder genre, behoeft het toch niet altijd duur te zijn. De dames kunnen er van verzekerd zijn, steeds de laatste nouveauté s uit buiten- en binnenland te zullen bezichtigen, door de speciale verbindingen die dit huis heeft, en de grondige vakkennis der directie door haar jarenlange ervaring in de eerste zaken in Amsterdam en buitenland. Aan deze zaak is een speciaal Maatatelier verbonden, Tevens bestaat de gelegenheid voor het veranderen van japonnen, mantels, hoeden en alle soorten bont werken. Wat het laatste betreft is een specialiteit der zaak, En ook hier weer het systeem goed werk, niet duur Vele dames hebben van de geboden gelegenheid gebruik gemaakt, de expositie met een bezoek te ver eeren. Tot 14 Augustus is deze expositie geopend. Mevrouw Dirkse zal U gaarne ter wille zijn, en U op de meest vakkundige en coulante wijze van voor lichting dienen bij de completeering Uwer garderobe. Zeer veel bloemen waren bij de opening gezonden, die de salons in een waren lusthof deden veranderen. De eigenares zal het op prijs stellen als de lezeressen eens een bezoek komen brengen, zonder eenige ver plichting tot koopen. Zichtzendingen worden door de geheele provincie toegezonden. De dames hebben er weer een Luilekkerland bij gekregen. Maison ,,Codi wacht U gaarne. Wij wenschen de directie een goed succes toe. Het fraaie hee renhuis Lange Delft 125, heeft nu een bestem- ming gekregen, die juist in deze straat past. Door Mevrouw Dirkse werd hier geopend een Da mes-Modezaak, onder den naam Maison ,,Codi". Bij het binnen treden in de groote suite, treft reeds aanstonds de harmonie in kleur van muren en bekleeding. De geëxposeerde goederen komen hier door dan ook bizonder goed uit. Wat er zooal te zien is? Ach Dames, voor schrijver dezes is dit moeilijk U alles te vertellen. Er is evenwel zooveel moois te bewonderen, dat ik zal trachten U in een kort bestek hierover wat mee te deelen. Hoeden in groote verscheidenheid, van zeer een voudige, tot luxe qualiteiten. Voorts een groote sor teering lingeries en kousen. Verder treffen we aan vele artikelen voor garneering en ter completeering der dames-garderobe. „Sjawls", de groote nieuwe mode-attributen, zijn er, zoo mooi, dat het de moeite waard is, hier een oogen blikje bij stil te staan. De wijze waarop alles gearrangeerd is, geeft blijk van den goeden smaak der eigenares. Wat echter een hoofdfactor is, en waar Mevrouw D.

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1927 | | pagina 15