ONS ZEELAND 15 Het front der zaak. De tijd, waarin we het op zakengebied in Zeeland over het algemeen „wel geloofden", behoort tot het verleden. Met het verouderde spreekwoord, dat goede wijn geen krans behoeft, met de gewoonte om bij ver koop alleen „kwaliteit een rol te laten spelen zonder meer, hebben we ook hier eindelijk afgedaan. De Zeeuwsche zakenman van heden is zich bewust geworden van de psychologie van den kooper, die be halve aan de kwaliteit van het artikel, eischen stelt aan de omgeving waarin het artikel te koop wordt aangeboden. Kort gezegd de Zeeuwsche zakenman is er achter gekomen, welke de beteekenis van een moderne en aantrekkelijke verkoop-inrichting in de praktijk van den handel is. De mooie zakenpanden, die in onze verschillende steden gedurende de laatste jaren ver rezen zijn, vormen het bewijs daarvan. De nieuwe Zeeuwsche verkoophuizen kunnen rustig de kritiek van Een gedeelte van het magazijn. zijn gezicht dicht bij dat van den ander, schreeuwde hij woedend: „Je zult ze me geven! of anders. Zijn tegenstander was kalm opgestaan en zonder iets te zeggen liep hij in de richting van de deur. Reeds had hij de knop in de hand, toen plots een energiek „halt" hem tegenklonk en hij den revolver van Bill, den agent, op zich gericht zag. Mr. Rawson Barrey, van de gelegenheid gebruik ma kend, sprong op zijn tegenstander toe en voor deze het wist, had deze de „armbandjes" aan. Hij was nog geheel verbluft over dezen snellen om- CENTRAAL KLEEDING-MAGAZIJN Magdalenastraat 7, Goes. verwende provincie-genooten en vreemdelingen door staan. Tot deze erkenning kwamen we dezer dagen weer, toen we een bezoek brachten aan het „Centraal Klee- dingmagazij n'dat de heer H. Hollestelle aan de Magdalenastraat te Goes geopend heeft. Zaterdag j.l. werd deze moderne inrichting onder groote belang stelling voor het publiek toegankelijk gesteld. Het doelmatige, door bekwame restaurateurs ingerichte interieur was, mede door vele bloemgeschenken, een lust der oogen. De bloemen verdwijnen natuurlijk binnen eenige dagen, doch de overige factoren, die het Kleeding- magazijn tot een prettige zaak maken, zijn van blij- venden aard. En dientengevolge is Goes een inrich ting rijker geworden, die steeds tot een bezoek zal blijven nooden. Het zou ons te ver voeren, hier een De heer Hollestelle temidden van gezin en personeel. opsomming te geven van de enorme sorteering die in de zaak van den heer Hollestelle op koopers wacht. Laat ons volstaan met de verzekering, dat zoowel voor dames, als heeren en kinderen kleeding in allerlei kwaliteiten en prijzen voorradig is. Alle leden van een gezin kunnen ongetwijfeld naar genoegen door het „Centraal Kleedingmagazijn" in de kleeren wor den gestoken. Voor „Ons Zeeland" is het steeds een aangename taak op goede en moderne Zeeuwsche zaken te wij zen, zoodat wij ons met de inwoners van Goes over het initiatief van den heer Hollestelle kunnen ver heugen. Den ondernemenden zakenman wenschen wij het succes toe, dat zeer zeker niet op zich zal laten wachten. mekeer van zaken en kon geen woord uitbrengen. Mr. Rawson, plotseling vlug en lenig, rukte zijn val- sche pruik en baard af. „Lawfield! ontsnapte het aan den mond van den geboeide. „Ja Buck, ik ben Lawfield!" was het kalme ant woord; „je vlieger gaat niet op, m'n jongen" en zich daarop tot den agent wendend: „Je hebt je rol meesterlijk gespeeld, Bill, m'n com pliment. Ik zal zorgen dat je een streep op je mouw er bij krijgt!"

Ons Zeeland / Zeeuwsche editie | 1927 | | pagina 15